Skocz do zawartości
best-boy

Kazdy kod ma swoja pare znajdz ja i wygraj.

Rekomendowane odpowiedzi

Nom moj kuzynek ma pytanie. I nie chcial zakladac konta dla jednego posta. A wiec.

 

<Michał>

 

Chodzi o akcje a najwiekszysz kinach w polsce i te kody...

 

witam zapewne wiele osob gra w gre o koszulke telefon lub samochod. ja chce walczyc o telefon dlatego szukam osoby ktora ma gorny kod podobny przynjmniej w 3 cyfrach do mojego.

Moj kod to : 836051.

Mój numer komórki to : 508128922

e-mail to: michal-lobo@wp.pl

 

dzieki.

 

www.x.mc60.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<Michal>

w kinach cinema city dawane sa karteczki na ktorych napisane sa dwa ciagi cyfr. nas interesuje ten pierwszy moj ciag cyfr to:836051 i chodzi mi o to zeby znalezc 2 osobe ktora ma podobny ciag liczb (np. jezeli ktos ma 3 pierwsze liczmy taki same jak moje to wygrywamy koszulki 4 pierwsze takie same telefon siemens mc60 a wszystkie takie same samochód) jezeli ktos cos takiego ma i ma podobne cyfry to prosze sie zglosic pod numer : 508128922 albo na mail : michal-lobo@wp.pl

 

<best-boy>

No i oto wlasnie mi wyjasnil kuzyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrasz. Na fujarce.

Tak samo mozna mowic o tych grajacych w totolotka, totomixa, i inne duperele. A jendnak grają i wygrywają. Jak pies nie ma co robic to....

Zreszta takie konkursy to czysta i darmowa reklama. A to ze mozna cos wygrac to taki "dodatek" ktory jest warty 0,0001% calej tej inwestycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stworzymy wieeeeeelką bazę numerków i będziemy wygrywać :lol:

Ale szczęściu trzeba pomagać, więc na pewno się zgłoszę ze swoimi numerkami - jeżeli takowe będę miał - to tylko ok. miliona ludzi :wink:

 

Pozdrawiam i życzę szczęścia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak. Kwintesencja postojebstwa. Jeden głupi topic i około 10 postów nie na temat, każdy powtarzający post poprzednika. Brawo.

to skasuj te nie na temat :D

Mail po przeczytaniu ulegnie autodestrukcji (czyt.jak przeczytasz skasuj) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...