Skocz do zawartości
M79

Piracki soft- naloty do pryw. mieszkan w lubuskim

Rekomendowane odpowiedzi

No ja na glodzie Tweak'a to juz nastepnego dnia siedzialbym w kawiarence :)No ja na glodzie Tweak'a to juz nastepnego dnia siedzialbym w kawiarence :)

 

A tak na serio to w Gdansku cisza...

Z moich znajomych nikt nic nie wie, nie slyszal (no, moze ode mnie :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tyle, ze po chorobie wrocilem na uniwerek i uslyszalem od 4 kolegow ze jakis ich kolega mial nalot.

jeden dostal 66tys (sprzedawal piraty, o nim bylo w gazecie, moze bedzie siedziec), inni 8 kafli i 4 kafle za wina i kilka progsow, 15 kafli za wina+office+photoshop7. Stawka od jednego mp3 ktore ma dluzej niz 2 dni = 6zl. 16 skasowanych kompow z malego akademika bylego wsp tez jest potwierdzone, grzywny nieznane.

 

Niedowiarkowie, zamknijcie papy, bo to sie tu dzieje, moze nie na taka skale jak to sobie niektorzy wybrazaja, ale ciekawe jacy bedziecie twardzi i czy dalej bedziecie sie tak bedziecie bestrosko smiali gdy (moze nigdy) akcja wyjdzie poza lubuskie i bedziecie widzieli (tak jak ja), jak koles odbiera telefon kom. i zaraz przekazuje wam ze jego kumplowi wlepili 15 kawalkow.... malolatow krzykaczy i wielkich znawcow prawa moze to wali, ale tutaj beztroska sie skonczyla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, w Gdańsku mogliby się udać do Nowego Portu to sieci Infinity. Z 500 czy 600 kompów, na serwerze 600GB gier, filmów, programów, muzyki :twisted: Ładna kara by ich czekała :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600GB to malo powiedziane. Maja przeciez ponad 1TB danych na ftp :) Tam by wszystkie kompy zainkasowali :)

Ale swrvera mogliby nie znalezc, bo przeciez jest dla niego wynajete oddzielne mieszkanie :P

 

A zeby bylo na tema, to dodam, ze jak narazie nie zanosi sie, by akcje lubuskiej policji powtorzyla policja z innego wojewodztwa (ale jak beda pochwaly, to napewno inne paly tez to zrobia - to tylko kwestia czasu).

Dlatego narazie nie instaluje WIN2003 Server, bo szkoda aby mi 180dni lecialo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M79 =--> a jakis dokladny opis 'akcji' znasz?

 

swoja droga dosc podejzane, ze polismeni z gorzowa akurat w zielonej zgarniaja ludzi, nie zadzisz? ;)

 

btw. wlasnie obaliles jedna z wersji krazacych po mojej miescinie, a mianowicie, ze ida do wszystkich ludzi majacych stale lacze (i w 90% tylko do nich) ...bo w małym akademcu to nawet o modem by ciężko było =P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wszystko sciema!!! tzn rzeczywiscie zlapali pare osob ale to raczej grubsze rybki w piractwie...a wiem to z pewnego zrodla:)..to jest tylko po to aby wstrzasnac Polska i aby kazdy sie bal...jednej osobki ktora ma kilka plyt mp3, kilkadfziesiat filmow i gier nie beda ruszali BO IM SIE NIE OPLACA!! to nie jest tak ze dzis Ci zabieraja kompa a jutro wyrok...BEZ PRZESADY! a wiem nawet ze jesli ci zabiora kompa to po kilku dniach sa ci w stanie go oddac bo nawet jesli przekaza sprawe do prokuratury to bedzie to trwalo wieki...tak samo z nakazem : NIE MAJA PRAWA WEJSC BEZ NAKAZU PROKURATORA!!! nie dajcie sie robic w ch..a...wiem to z razcej pewnego zrodla...Lubuskie ma teraz rzeczywiscie troche przechlapane ale nie cala POLSKA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubuskie ma teraz rzeczywiscie troche przechlapane ale nie cala POLSKA.

Tylko Lubuskie?

Ja mieszkam w Tarnowskich Gorach... /kolo Katowic

Przed chwila sie dowiedzialem, ze 20km ode mnie w miejscowosci Tworog byl nalot... Sprzetu paly wziely na okolo 200tys... Jedna mp3 kosztuje 7zl...

Sosnowiec to tez akurat moje wojewodztwo.

Piekary Ślaskie tez

A to, ze brali adresy od nas wszystkich z sieci to tez przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600GB to malo powiedziane. Maja przeciez ponad 1TB danych na ftp :) Tam by wszystkie kompy zainkasowali :)

Ale swrvera mogliby nie znalezc, bo przeciez jest dla niego wynajete oddzielne mieszkanie :P

 

A zeby bylo na tema, to dodam, ze jak narazie nie zanosi sie, by akcje lubuskiej policji powtorzyla policja z innego wojewodztwa (ale jak beda pochwaly, to napewno inne paly tez to zrobia - to tylko kwestia czasu).

Dlatego narazie nie instaluje WIN2003 Server, bo szkoda aby mi 180dni lecialo :)

 

Hehe, w Gdańsku mogliby się udać do Nowego Portu to sieci Infinity. Z 500 czy 600 kompów, na serwerze 600GB gier, filmów, programów, muzyki :twisted: Ładna kara by ich czekała  :twisted:

 

i juz wiedza gdzie udezy bo jakies dzieciatko delikatnie powie tatusiowi ze wie gdzie lezy tyle stuffu.

 

co do ciszy w Gda to bym nie byl taki spokojny, ponoc w pn jakas kafe poleciala ale nie mam danych i moga to byc plotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylkmo Ciebie. Ja juz mam dysk 6GB i zainstaluje na nim legalnego OS, a ten co mam skitram w szkit blatu i po sprawie (bo plytek sie pozbede)

Myslisz identycznie, jak ja :D

Przyjda do mnie, wyciagam HDD, do gaci i lece do kibla... I pozniej HDD przez okno ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj atak padł na Siemianowice Śląskie (naszczescie nie na moja dzielnice), jutro ma byc ponowna kontrola w KATOWICACH - TYSIĄCLECIE wiec CHWDP Chowajcie Windowsa do Piwnicy :D:D ja mam jeszcze mp3 na hdd tylko, plyt nielegalnych brak, ale jutro mp3 beda na plytkach dvd i bede je bezposrednio odpalal a schowac 2 plyty w domku dwupietrowym to nie problem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj atak padł na Siemianowice Śląskie (naszczescie nie na moja dzielnice), jutro ma byc ponowna kontrola w KATOWICACH - TYSIĄCLECIE wiec CHWDP Chowajcie Windowsa do Piwnicy :D:D ja mam jeszcze mp3 na hdd tylko, plyt nielegalnych brak, ale jutro mp3 beda na plytkach dvd i bede je bezposrednio odpalal a schowac 2 plyty w domku dwupietrowym to nie problem :]

Masz jakieś dokładniejsze informacje? Chodzili po ludziach z sieci osiedlowej? Po ludziach z Neostradą? Ile im zajmowało przeszukiwanie jedego mieszkania? Ilu było policjantów? Ilu ludzi przeszukali? Ile kasują za DivXa (za mp3 już wiemy :D )?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiem nawet ze jesli ci zabiora kompa to po kilku dniach sa ci w stanie go oddac bo nawet jesli przekaza sprawe do prokuratury to bedzie to trwalo wieki...tak samo z nakazem : NIE MAJA PRAWA WEJSC BEZ NAKAZU PROKURATORA!!! nie dajcie sie robic w ch..a...wiem to z razcej pewnego zrodla...Lubuskie ma teraz rzeczywiscie troche przechlapane ale nie cala POLSKA.

jak mozna oddac dowod w sprawie??? LOL 8O a co do nakazu to 8O ... Komputery nigdy nie sa zabierane a jedynie nosniki jak dysk twardy, cdr/cdrw, dyskietki, sprawy natomiast moga sie potoczyc za rok, dwa, trzy lata albo wcale i wowczas wszystko przepada, wlasciwie w polskich realiach zawsze.... oczywiscie ze nikt nie mowi o jakims strachu, calej Polsce, to sa pojedyncze sprawy moze jeszcze sie cos wydarzy, nikt nie mowi o panice strachu ani niczym takim chyba ze jakies jednostki, to zupelnie jak na drogach wszyscy lamia przepisy a lapany jest co tysieczny, wiadomo ze policja nie zlapie kazdego, wielu jezdzi po pijaku i policja tez ich nie zlapala... tak samo z piractwem pytanie tylko kto bedzie tym tysiecznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj atak padł na Siemianowice Śląskie (naszczescie nie na moja dzielnice), jutro ma byc ponowna kontrola w KATOWICACH - TYSIĄCLECIE wiec CHWDP Chowajcie Windowsa do Piwnicy :D:D ja mam jeszcze mp3 na hdd tylko, plyt nielegalnych brak, ale jutro mp3 beda na plytkach dvd i bede je bezposrednio odpalal a schowac 2 plyty w domku dwupietrowym to nie problem :]

 

CO :!: :!: :!:

 

nawet mnie nie denerwuj,jak mi jutro kolesie wpadna na tauzen to bedzie doopa a nie nowy serwer :evil:

 

czy to sa sprawdzone informacje :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czym wy sie przejmujecie ze zamkna 6mln internatow ??

przecierz nie ma ani jednej osoby co zasranej mp3 nie ma na dysku, filmu czy przegranej plyty.

 

niech sie lepiej smerfy zajma lapanie zrodla a nie nas sie czepiaja frajerzy u mnie juz 6 lat sof sprzedaja w tym samym miejscu i nic im nie robia, politycy tyle juz kraj okradaja, morderstwa kradzieze rozboje !! czy im na leb juz padlo czy jak

niech niszcza zrodla a od nas *@&$#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jak będziesz miał na czym  :wink:

ja juz sie zabezpieczylem tylko martwie sie czy chlopcy zalatwili sprawe serwerow :?

 

w domu mam tylko puste stojaki,troche czystych plytek,a na kompie win20003server (180dni) i openoffice,dysk pod poducha i CDki w piwnicy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...