Skocz do zawartości
aster

Do wszystkich "anty "techno"" wejdzcie t

Rekomendowane odpowiedzi

najpierw sie nabijasz, wysmiewasz innych uzytkownikow i dziwisz sie ze ktos ci zwrocil uwage ??

8O Wysmiewasz innych uzytkownikow :?: 'nastepny nieqmaty' to wysmiewanie uzytkownika :?: Wez przestan...

No i pokaz mi, w ktorym miejscu sie 'nasmiewam' bo siakos nie widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qfa, nastepny nieqmaty

madry sie znalazl

A Tobie o co chodzi  Nie znasz mnie, wiec po co obrazasz

Chuchras, przeczytaj jeszcze raz, co napisałeś do ktootkiego. Bo jest różnica pomiędzy "Qfa następny niequmaty", co powiedziałeś TY, oraz "mądry się znalazł", co powiedzino do ciebie, a o co masz pretensje.

Kto tu kogo obraża?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoc przyszla z nieoczekiwanej strony :) dziekuje

wydawalo mi sie nie jestem bardzo konfliktowy, zaczynalem sie juz zastanawiac czy nie za dlugo dzisiaj siedze przed kompem i mam problemy z czytaneim ze zrozumieniem, przyznaje podszedlem do topicu za bardzo emocjonalnie i za to moge pszeprosic

 

panowie dajmy sobie spokoj, nikt tu nikogo nie chce na sile przekonywac do swojej muzyki

pzodrawiam sluchaczy wszystkich rodzajow muzyki na swiecie

kurde to zabrzmialo jak fragment manifestu komunistecznego

w kazdym razie wrzucmy na LUZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, obrazilem go mowiac 'nieqmaty' :?: (to 'qfa' nie bylo skierowane do niego) Jak tak to sorry, ciezki dzien dzisiaj mialem.

I tak nie wiem w ktorym miejscy sie 'nasmiewam' :?

 

Spoko, PEACE 8) No i jeszcze jedno, przeciez ja slucham TYLKO tej muzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby w imię techno, disco polo, rapu, metalu, muzyki klasycznej czy choćby rocka w stylu wczesnych lat 60 hordy fanatyków biegały po ulicach i domostwach, mordując niegodnych ocalenia profanów i zaprzańców, to żaden nalot policji nie odwiódłby mnie od pieczołowitego gromadzenia światowych zasobów plików z "3" w rozszerzeniu :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...