Skocz do zawartości
aster

Do wszystkich "anty "techno"" wejdzcie t

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy co tylko slyszeli o manieczkach i innych duperelach i na takiej podstawie oceniaja muzyke elektroniczna musza to zobaczyc.

orginalny watek:

http://www.tranceaddict.com/forums/showthr...threadid=143765

 

W skrocie jeden uczestink tamtego forum pojechal na ibize i nakrecil dokument.

 

 

 

 

http://www.travelninja.com/ibiza/Ibizas_Ch...hotmail-com.wmv

 

edit

waga 100mb czas 30minut i jest to film nie tylko urywki z imprez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu będzie bitwa w piaskownicy pt. "tylko JA wiem coś o prawdziwym techno a reszta to lamusy i komercha". I znowu aster ciągle kisi jednego hita.

Na czaplę klnę się, enaf.

ogladales ten film pajacu?????

 

to ma przyblizac takim ludzia jak ty mniej wiecej elektronicza muzyke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glownie chcialem pokazac tym ludzia ktorzy oceniaja muzyke elektroniczna na podstawie manieczek vivy itp.

chcialem pokazac ze istnieja tez inne miejsca, kluby, chcialem pokazac wam muzyke elektroniczna z innej strony ze strony jakiej Jonas (i tym podobne) nie zna. Zeby spojrzeli na ta muzyke troche z innej strony

sam film jest interesujacy, nie byles na ibizie (ja nie bylem) to przynajmniej mozesz sobie popatrzec jak to wyglada z oka uczestika imprez, a nie jak to wyglada w gazecie czy na vivie (lub podobne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli fani elektronicznej muzyki (którym się zapewne mienisz) piszą "ludzią" i szczekają na każdego kto podejdzie, to wolę pozostać w błogiej nieświadomości.

Akwizytorem to raczej nie będziesz :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glownie chcialem pokazac tym ludzia ktorzy oceniaja muzyke elektroniczna na podstawie manieczek vivy itp. 

chcialem pokazac ze istnieja tez inne miejsca, kluby, chcialem pokazac wam muzyke elektroniczna z innej strony ze strony jakiej Jonas (i tym podobne) nie zna. Zeby spojrzeli na ta muzyke troche z innej strony

sam film jest interesujacy, nie byles na ibizie (ja nie bylem) to przynajmniej mozesz sobie popatrzec jak to wyglada z oka uczestika imprez, a nie jak to wyglada w gazecie czy na vivie (lub podobne)

czy z vivy czy z ibizy dla mnie to jest kupa....ja poprostu takiej muzy nie trawie i koniec ,to jest moj gust muzyczny i moje zdanie i jakis tam filmik tego nie zmieni.Zreszta mogles poprostu dac linka i darowac sobie ten komentarz typu 'to jest super jak nie wierzycie to obejrzyjcie,a hiphop smierdzi" :lol: ,my "anty" nie jestesmy zblakane owieczki i nie trzeba nas nawracac

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja powiedzialem ze hh to smierdzi, sam lubie czasami posluchac

 

ten film mowi tez o narkotykach

 

link jest tylko dla tych co lubia sie udzielac w dyskusjach o muzyce elektornicznej a g.o.wno o niej wiedza

 

 

EDIT:

 

MOZE NAJPIERW OGLADNIJCIE TEN FILM A POZNIEJ COS POWIEDZCIE NA JEGO TEMAT

 

 

btw. co do mojego polskiego to nie pisze od 1.5 po roku, tylko po ang i po hiszpansku

 

JONAS MARDITO(znajdz sobie to drugie w slowniku hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sie co denerwowac aster

zakladanie takich topicow nic nie da

juz w kilku innych sie produkowalem o gustach sie nie dyskytuje

na Ibizie nie bylem ale moi znajomi tak wiec opowiesci slyszalem

a co do filmu to scigam moge ci za to polecic dwa inne filmy ktore tez sie dzieja na wyspie : Kevin & Perry go Large - glupawy to potegi ntej ale Pache obejrzysz jak na dloni no i fajna sciezka dzwiekowa, hiszpanski film El Sueno Ibiza niestety nie mam napsiow ale film niezly :) nawet jakas nagrode dostal

 

aha wyprawe na Ibize caly czas planuje nie ma potrzeby nawet noclegu brac mozna spac na plazy

ach taki weekend - czekam tylko na tanie bilety do Londyny mialy byc kolo 100 ale chyba nie bedzie :(

na Ibize lub Majorke to juz pecha stamtad

pomyscie w jednym miesiacu jeden weekend na Ibizie a w drugim na Majorce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladales ten film pajacu?????

to ma przyblizac takim ludzia jak ty mniej wiecej elektronicza muzyke

Nie rozumiem Twojego podejscia, jonas normalnie odpisal a Ty mu ublizasz 8O , czy sie slucha techno straussa czy disco polo dupkiem mozna byc zawsze, niezaleznie od muzyki, problemem jest to ze niektorzy sami nie wiedza ze nimi sa...

 

A muzyka? kazda muzyka jest dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aster yellow card or banan needy ??

Trzymaj jezyk na wodzy i nie bluzgaj prosze, inaczej to sie zle skonczy.

BTW, nie badz takim fanatykiem zagorzalym i zaslepionym, skumaj ze sa ludzie ktorym w zyciu sie to nie spodoba i maja do tego prawo.

IMHO to szajs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. co do mojego polskiego to nie pisze od 1.5 po roku, tylko po ang i po hiszpansku

 

JONAS MARDITO(znajdz sobie to drugie w slowniku hehehe

Yeah czemu calego posta po angielsku napisales - bo widze ze juz ci uwielbienie zachodu uszami wychodzi - ze zapomniales jak sie w ojczystym jezyku pisze.

Ja sam robie mase bledow ale sie nie tlumacze ze zapomnialem jak sie po polsku pisze ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kilka słow na temat krów. Jonas, twoj sarkazm zaczyna powoli denerwowac .. nie wnosisz nic do topicu a tylko tlum podburzasz .. ciiiii ... popatrz przemysl i napisz cos konstruktywnego a nie "I znowu będzie bitwa w piaskownicy pt. "tylko JA wiem coś o prawdziwym techno a reszta to lamusy i komercha" <<--- do czego to ma niby byc :/ ... Aster chcial pokazac jak sie bawia ludzie na ibizie a nie pacany w bialych rekawiczkach i po 5 pixach w PL. Ludzie... troche tolerancji, nie wszyscy tu sluchaja rocka czy hh.. a kazdy kolejny topic o techno jest traktowany jak kolejna wojna "techno vs. reszta muzyki" Reed nie sadze zeby aster chcial kogos nawracac na wlasciwa droge i nie wiem o co ci chodzi z tym "Imho to shit" <-- jesli chodzi o trancetechno to swiadczy tylko o twoim braku tolerancji. Prosze wszytskich o wyluzowanie.... Peace !

 

Ps. Sciagam filmik, pozniej postaram sie go skomentowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sciagam :) Nie slucham techno , nie chodze na takie imprezy ( bylem raz ale fest na maxa na<span style="color:red;">[ciach!]</span>y i najarany i mi sie podobalo :P ) ale zobaczyc chce. Skomentuje potem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

welcome

 

dzisiaj byl 41 stopni C

 

a na wieczor z 19  

 

greetings

Aster - chcesz ludziom na siłę pokazać że techno lub inna elektroniczna muzyka jest super miodzio ? to bez sensu - ja uważam techno za chłam.

 

Kupiłem sobie ostatnio Griega i Mozarta - to jest z a j e b i s t a muza - a nie jakaś tekno czkawka ;)

 

Wiesz aster - o gustach sięnie dyskutuje. Ja nie przekonam ciebie do muzyki klasycznej - tak samo jak ty nie przekonasz mnie do disco polo lub techno (wg mnie te dwa gatunki stoją na jednym poziomie). Oczywiście szanuję tych co tekno słuchają - tak samo tych co słuchają disco polo lub wiśniowskiego - każdy ma do tego prawo. Jednak nie cierpię buraków - co próbują na siłę przekonywac mnie/innych do takiej czy innej muzyki. Ja po prostu tej innej muzyki nie znoszę ;)

 

Wszystko co mam do powiedzenia na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:!: :!: :!: BOMBA :!: :!: :!:

Ja chce tam jechać :D

Fajny filmik, manieczki itp. to jest pikuś przy tym, a ja myślałem że nie może być lepiej niż w Manieczkach, ale w sumie świat na Polsce się nie kończy jest jeszcze Ibiza. Po tym filmie zrozumiałem jaka mała jest Polska i że jeszcze dużo nam brakuje do innych 8O :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosze dziwne wrazenie, ze niektorzy tutaj nieslusznie szufladkuja muzyke elektroniczna z techno/trance.. Tak nie wolno panowie :P

Sam slucham troche elektroniki, ale nie ma ona NIC wspolnego z muza z np. tego filmiku... (ktorej nawiasem mowiac nie slucham, ale nie kwicze na tych co ja sluchaja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] Ludzie... troche tolerancji, nie wszyscy tu sluchaja rocka czy hh.. a kazdy kolejny topic o techno jest traktowany jak kolejna wojna "techno vs. reszta muzyki" Reed nie sadze zeby aster chcial kogos nawracac na wlasciwa droge i nie wiem o co ci chodzi z tym "Imho to shit" <-- jesli chodzi o trancetechno to swiadczy tylko o twoim braku tolerancji. Prosze wszytskich o wyluzowanie.... Peace !

 

Ps. Sciagam filmik, pozniej postaram sie go skomentowac.

Duzym bledem jest stosowanie okreslenia muzyka do w/w (IMHO)

Looknijcie na definicje muzyki, to wiele wyjasnia.

Dlatego stwierdzenie : "wojna techno vs reszta muzyki" to jakies grube nieporozumienie.

Nie sadze ze Aster nawraca kogokolwiek.

To ze sie czepiasz mojego stwierdzenia ze IMHO to shit swiadczy raczej o Twoim braku tolerancji.

Mam inny gust muzyczny i nie trawie tego, ale jakos nikogo nie wyzywam i mowie ze muzyka jakiej ja slucham jest najlepsza.

O gustach sie zreszta nie dyskutuje, dla mnie to szit i tyle, no offence.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladnie to podsumowal Hołdys - "...W kazdej muzyce sa rzeczy wielkie...". Mozna nie lubic generalnie danego typu muzyki, a znajdzie sie jakis jeden kawalek co wpadnie w ucho.

Osobiscie nie przepadam za muzyka, ktora nie posiada wokalizy i w zwiazku z tym zadnej tresci - ot zabawa forma i czysty instrumentalizm, ale nie przeszkadza mi, ze ktos jej slucha. Ludzie, najezdzanie na kogos z powodu tego, ze slucha takiej czy innej muzy nie rozni sie niczym od rasizmu. Jak sie komus nie podoba to nikt mu sluchac nie kaze. Nikt tez nie chcialby chyba zeby go ktos obrazal z powodu muzy jaka lubi, wiec troche tolerancji panowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...