Skocz do zawartości
Anshar

R9800Pro - co kupic z tej serii ?

Rekomendowane odpowiedzi

9800pro by ATI

nooo :D

Przy odpowiednim chłodzonku śmigają .... (na razie sza - testy) dużo wyżej jak XT :D /rdzeń/

Powiem tak - przy radiatorkach na ramach i zmienionym coolerze (wszystko miedź) 9800pro by ati śmiga 480/750 bez artefaków w 3DMarku 2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj herc 9800 ma chyba niestety pamieci 3,3ns :-( bo bez artefaktow kreca sie tylko do okolo 680MHz :?

Rdzen za to chlodzony WC smiga bez artefaktow spoko na 465MHz :twisted:

Wszystko testowane 3DMarkiem 2k3 AAx4 i Aniso x8 przez 2 godziny

 

W podpisie mam link z 480/700 ale wtedy niestety pojawiaja sie juz artefakty w mother nature i sloniach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9800pro by ATI

nooo :D

Przy odpowiednim chłodzonku śmigają .... (na razie sza - testy) dużo wyżej jak XT :D /rdzeń/

Powiem tak - przy radiatorkach na ramach i zmienionym coolerze (wszystko miedź) 9800pro by ati śmiga 480/750 bez artefaków w 3DMarku 2003

hehe yotomeczek, wlasnie wychaczylem na allegro takiego radka by ATI glownie przez to ze go tak chwalisz (alternatywa byl drozszy o 200 herc pro) i jak mi tak nie pojdzie jak piszesz to zobaczysz :!: :!: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - przy radiatorkach na ramach  i zmienionym coolerze (wszystko miedź) 9800pro by ati śmiga 480/750 bez artefaków w 3DMarku 2003

Nie no 480/750 nieźle.........Bravo Yotomeczek, pchwal sie nam ile wyciągasz w 3DMarkach..............750 na pamięci to jak dla mnie troche za dużo.......kiedyś spaliłem PowerColora przy mniejszym taktowaniu.......powiem szczerze ja już bym sie bał tyle krecic szkoda karty a różnica w wydajności kilka procent...........chyba że ustawić na kilka minut zapuścić testy (3dMark, Aquamark i inne)......zbobić foto wyniku i na tym finito

 

PS. Yotomeczek mogłbyś pokazać jakieś zdjęcia ..........jak zmodowałeś chłodzenie w swoim Radeonie...........jestem ciekaw.............napisz czy masz cicho i jak sie to sprawuje...........napisz tesz jak sie krecil twoj radeon bez tego chlodzenia...........Czekamy........na foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - przy radiatorkach na ramach  i zmienionym coolerze (wszystko miedź) 9800pro by ati śmiga 480/750 bez artefaków w 3DMarku 2003

Nie no 480/750 nieźle.........Bravo Yotomeczek, pchwal sie nam ile wyciągasz w 3DMarkach..............750 na pamięci to jak dla mnie troche za dużo.......kiedyś spaliłem PowerColora przy mniejszym taktowaniu.......powiem szczerze ja już bym sie bał tyle krecic szkoda karty a różnica w wydajności kilka procent...........chyba że ustawić na kilka minut zapuścić testy (3dMark, Aquamark i inne)......zbobić foto wyniku i na tym finito

 

PS. Yotomeczek mogłbyś pokazać jakieś zdjęcia ..........jak zmodowałeś chłodzenie w swoim Radeonie...........jestem ciekaw.............napisz czy masz cicho i jak sie to sprawuje...........napisz tesz jak sie krecil twoj radeon bez tego chlodzenia...........Czekamy........na foto

No yotomeczek, czekamy czekamy ... nie badz zyla, zrob kolegom prezent :lol: ... opisz dokladnie jak mocowales radiatrki na BGA i swoje chlodzonko wodne ... taki wynik to zadkosc bez artefaktuff ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...