Skocz do zawartości
007

co sadzicie o tym kinie domowym

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.panasonic.pl/pd.php?id=1395&site_part=

 

 

Co sadzicie o tym kinie domowym ??

moj wujek ma zamiar takowego kupic ja uwazam ze zestaw w kit.

Jak myslicie czy glosniki:

Creative MegaWorksTM 5.1 THX 550 ,

Logitech Z-5300 THX ,

Logitech Z-560 THX ,

moga dorownac tym panasonikom ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.panasonic.pl/pd.php?id=1395&site_part=

 

 

Co sadzicie o tym kinie domowym ??

moj wujek ma zamiar takowego kupic ja uwazam ze zestaw w kit.

Jak myslicie czy glosniki:

Creative MegaWorksTM 5.1 THX 550 ,

Logitech Z-5300 THX , 

Logitech Z-560 THX ,

moga dorownac tym panasonikom ??

Oczywiście, że Panasonic będzie lepszy od tych komputerowych głośniczków. Jeżeli twojemu wujkowi ta "małych" głośniczkach to niech się zapozna z ofertą firmy BOSE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mu zalezy na glosnikach na stojakach takich jak ma panasonic i cena max 3800zl

 

 

moze macie jakas inna ciekawa propozycje w tej cenie ??

nie chodzi mi o kupno amplitudera + glosniczki i dvd to ma byc caly zestaw . pomieszczenie 16m2

 

 

No ale jeszcze nikt nie odpowiedzail na moje pytanie czy dobre te glosniczki sa ?? (panasonic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mu zalezy na glosnikach na stojakach takich jak ma panasonic i cena max 3800zl 

 

 

moze macie jakas inna ciekawa propozycje w tej cenie ??

nie chodzi mi o kupno amplitudera + glosniczki i dvd to ma byc caly zestaw . pomieszczenie 16m2

 

 

No ale jeszcze nikt nie odpowiedzail na moje pytanie czy dobre te glosniczki sa ?? (panasonic)

Panasonic nie robi za dobrych głośników, ale na pewno będą lepsze niż komputerowe. Jeśli masz do wydania niecałe 4000zł, to kup DVD Panasonic S35 (570zł), albo Sony NS 330, do tego amplituner Yamaha 540, ewentualnie Denon 1404 albo Pioneer VSX D712 (ok. 1500zł) i do tego głośniki Koda AV860+SW1000 (2000zł), albo Jamo E350 (to akurat zestaw 6.1).

Trzeba dołożyć 270zł, ale sprzęcik będzie nieporównywalnie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee ja tam nie wiem, niedlugo kupuje zestaw SONY dvd+glosniki +telewizor za ok.4000zl co prawda glosniczki 5x25+50W ale mi nie potrzebne wiecej a tv to '28 trinitron

no i ma chyba to co trza a SONY to SONY

 

No wlasnie :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mu zalezy na glosnikach na stojakach takich jak ma panasonic i cena max 3800zl 

 

 

moze macie jakas inna ciekawa propozycje w tej cenie ??

nie chodzi mi o kupno amplitudera + glosniczki i dvd to ma byc caly zestaw . pomieszczenie 16m2

 

 

No ale jeszcze nikt nie odpowiedzail na moje pytanie czy dobre te glosniczki sa ?? (panasonic)

Panasonic nie robi za dobrych głośników, ale na pewno będą lepsze niż komputerowe. Jeśli masz do wydania niecałe 4000zł, to kup DVD Panasonic S35 (570zł), albo Sony NS 330, do tego amplituner Yamaha 540, ewentualnie Denon 1404 albo Pioneer VSX D712 (ok. 1500zł) i do tego głośniki Koda AV860+SW1000 (2000zł), albo Jamo E350 (to akurat zestaw 6.1).

Trzeba dołożyć 270zł, ale sprzęcik będzie nieporównywalnie lepszy.

 

 

A te Koda to beda pasowaly do pokoju 16m2 ?

bo z wygladu sa super i zastanawiam sie czy nie kupic takich do swojego pokoju nieztety 12m2 i chyba za dobrze to nie bedzie gralo co ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mu zalezy na glosnikach na stojakach takich jak ma panasonic i cena max 3800zl 

 

 

moze macie jakas inna ciekawa propozycje w tej cenie ??

nie chodzi mi o kupno amplitudera + glosniczki i dvd to ma byc caly zestaw . pomieszczenie 16m2

 

 

No ale jeszcze nikt nie odpowiedzail na moje pytanie czy dobre te glosniczki sa ?? (panasonic)

Panasonic nie robi za dobrych głośników, ale na pewno będą lepsze niż komputerowe. Jeśli masz do wydania niecałe 4000zł, to kup DVD Panasonic S35 (570zł), albo Sony NS 330, do tego amplituner Yamaha 540, ewentualnie Denon 1404 albo Pioneer VSX D712 (ok. 1500zł) i do tego głośniki Koda AV860+SW1000 (2000zł), albo Jamo E350 (to akurat zestaw 6.1).

Trzeba dołożyć 270zł, ale sprzęcik będzie nieporównywalnie lepszy.

 

 

A te Koda to beda pasowaly do pokoju 16m2 ?

bo z wygladu sa super i zastanawiam sie czy nie kupic takich do swojego pokoju niestety 12m2 i chyba za dobrze to nie bedzie gralo co ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.panasonic.pl/pd.php?id=1395&site_part=

 

 

Co sadzicie o tym kinie domowym ??

moj wujek ma zamiar takowego kupic ja uwazam ze zestaw w kit.

Jak myslicie czy glosniki:

Creative MegaWorksTM 5.1 THX 550 ,

Logitech Z-5300 THX , 

Logitech Z-560 THX ,

moga dorownac tym panasonikom ??

Cena jest trochę nieporównywalna... Ehh, a co do głośników komputerowych, to zauważyłem, że większość ma wyrobioną mylna opinię... owszem głośniki komputerowe (te droższe - o tańszych nie warto wspominać) zawsze będą gorsze od drewnianych kolumn z odpowiednio dużymi głośnikami - brakuuje im tej głebi, czy jak to nazwać, którą daja drewniane obudowy...

 

Ale prawda jest taka, że na rynku obecnie jest cała masa badziewnych kompletów głośnikowych - nie mam tu na mysli komputerowych - nie można mówić, że każdy zestaw audio będzie zawsze lepszy od głośników komputerowych - ten kto tak twierdzi nigdy nie słyszał Megaworksów 550THX, albo Logitechów Z680 a tylko powtarza utarte slogany.

 

Ciężko jest coś powiedzieć o zestawie nie słysząc go... Trudno mi uwierzyć, żeby małe kolumienki i małe głośniczki będą dawały dobry dźwięk przy wyższej głośności. Ten sub też jakoś dziwnie wyglada...

 

Sam mam Megaworksy i nie narzekam - zwłaszcza, że przynajmniej na razie nie mam miejsca na normalne kolumny, więc zostają mi tylko małe głośniczki... ale i tak są całkiem mocne, za to sub jest bardzo dobry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli wujek chce miec ladne glosniki, ktore beda mu brzdakaly to niech bierze.. ale kino domowe to to nie bedzie.

zarowno przez slabe losniki jak i slaby amp beda wyrazne dziory w przestrzeni dzwiekowej (nie mowie o samej jakosci dzwieku, ktora bedzie mierna).

 

niech wojek pojdzie do porzadnego sklepu audio (w gdansku nie znam w warszawie b.polecam audiocolor) i tam mu cos dobiora za 4k.

 

pozatym zanim sie wydaje 4tysiace na sprzet to warto by tego posluchac i porownac z innymi.

 

ja mialem komputerowe glosniczki bose. z komputerowych to do nich porownac mozna bylo tylko najwyzsze modele megaworks'ow.

graly slicznie..

teraz komp do zestawu stereo jest podlaczony.

 

mati.

 

p.s. sprzetu audio nie kupuje sie w media markt a sony home audio ladnie wyglada, blyska diodami, ale gra cieniutko..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee ja tam nie wiem, niedlugo kupuje zestaw SONY dvd+glosniki +telewizor za ok.4000zl  co prawda glosniczki 5x25+50W ale mi nie potrzebne wiecej a tv to '28 trinitron  

no i ma chyba to co trza a SONY to SONY :D

No to uważaj, żebyś się nie przejechał, bo Sony to szajs. Głośniki Sony robi tragiczne, DVD często padają (i to nawet te z najwyższej półki - seria QS za 3-4tys zł), a telewizorów Sony z dolnej półki nikt rozsądny nie kupuje jeśli chce mieć spokój. Sony telewizory robi w miarę dobre dopiero od 4-5tys zł. Mniejsze są składane w Polsce, a wiadomo jak polski pracownik złoży sprzęt, jak sobie popije :) A poważnie, TV Sony, szczególnie te mniejsze najczęściej trafiają do serwisów. Naprawdę szczerze radzę, zapomnij o Sony. Kup lepiej JVC, albo Panasonica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A te Koda to beda pasowaly do pokoju 16m2 ?

bo z wygladu sa super i zastanawiam sie czy nie kupic takich do swojego pokoju nieztety 12m2 i chyba za dobrze to nie bedzie gralo co ??

 

Ten zestaw daje sobie radę nawet w pomieszczeniach do 50m2, więc do 16m2 będzie znakomity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest trochę nieporównywalna... Ehh, a co do głośników komputerowych, to zauważyłem, że większość ma wyrobioną mylna opinię... owszem głośniki komputerowe (te droższe - o tańszych nie warto wspominać) zawsze będą gorsze od drewnianych kolumn z odpowiednio dużymi głośnikami - brakuuje im tej głebi, czy jak to nazwać, którą daja drewniane obudowy...

 

Ale prawda jest taka, że na rynku obecnie jest cała masa badziewnych kompletów głośnikowych - nie mam tu na mysli komputerowych - nie można mówić, że każdy zestaw audio będzie zawsze lepszy od głośników komputerowych - ten kto tak twierdzi nigdy nie słyszał Megaworksów 550THX, albo Logitechów Z680 a tylko powtarza utarte slogany.

 

Ja nie mówię o tanich głośnikach komputerowych z dolnej półki, tylko o najdroższych (Logitecha i Creative'a). Słuchałem ich i naprawdę żadne nie dorównają zestawowi audiofilskiemu, nawet tym tańszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie... bose to niezle rozwiazanie dla ludzi ktorzy cenia sobie wyglad sprzetu (glosniki sa tak male, ze prawie ich nie ma) nie maja wiekszego pojecia o audio.

tez polecam bose.. zdecydowanie bardzo fane zestawiki, oczywiscie jakby poszukac, posluchac i wogule troche czasu na lektorze i na odlsuchu spedzic to znajdzie sie lepsze za 4k, ale jak juz napisalem. dla ludzi ktorzy nie zachwycaja sie tym, ze np ixos wypuscil jakis nowy kabel i nie wywalaja po 1.5k na kondycjonery sieciowe co to by ich ukochany sprzet gral jeszcze troszke lepiej.. bose.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee ja tam nie wiem, niedlugo kupuje zestaw SONY dvd+glosniki +telewizor za ok.4000zl  co prawda glosniczki 5x25+50W ale mi nie potrzebne wiecej a tv to '28 trinitron 

no i ma chyba to co trza a SONY to SONY :D

No to uważaj, żebyś się nie przejechał, bo Sony to szajs. Głośniki Sony robi tragiczne, DVD często padają (i to nawet te z najwyższej półki - seria QS za 3-4tys zł), a telewizorów Sony z dolnej półki nikt rozsądny nie kupuje jeśli chce mieć spokój. Sony telewizory robi w miarę dobre dopiero od 4-5tys zł. Mniejsze są składane w Polsce, a wiadomo jak polski pracownik złoży sprzęt, jak sobie popije :) A poważnie, TV Sony, szczególnie te mniejsze najczęściej trafiają do serwisów. Naprawdę szczerze radzę, zapomnij o Sony. Kup lepiej JVC, albo Panasonica.

Co do telewizorów Sony wypisujesz bzdury totalne.

1. Czy swoje dane nt awaryjności odnosisz do swoich osobistych doświadczeń?

Ja mam 3 TV Sony, a przewinęło się ich przez moje ręce nawet trochę więcej i nic się z nimi nie dzieje.

2. Powiedz gdzie w Polsce jest fabryka telewizorów Sony? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest trochę nieporównywalna... Ehh, a co do głośników komputerowych, to zauważyłem, że większość ma wyrobioną mylna opinię... owszem głośniki komputerowe (te droższe - o tańszych nie warto wspominać) zawsze będą gorsze od drewnianych kolumn z odpowiednio dużymi głośnikami - brakuuje im tej głebi, czy jak to nazwać, którą daja drewniane obudowy...

 

Ale prawda jest taka, że na rynku obecnie jest cała masa badziewnych kompletów głośnikowych - nie mam tu na mysli komputerowych - nie można mówić, że każdy zestaw audio będzie zawsze lepszy od głośników komputerowych - ten kto tak twierdzi nigdy nie słyszał Megaworksów 550THX, albo Logitechów Z680 a tylko powtarza utarte slogany.

 

Ja nie mówię o tanich głośnikach komputerowych z dolnej półki, tylko o najdroższych (Logitecha i Creative'a). Słuchałem ich i naprawdę żadne nie dorównają zestawowi audiofilskiemu, nawet tym tańszym.

 

Co do tańszych zestawów audiofilskich, to bym się zastanawiał, bo akurat mam taki zestawik Pioneera małych drewnianych kolumienek po 80W na kanał (suba akurat nie mam do nich) i jakościowo wcale nie ma tak dużej różnicy - ale faktycznie są lepsze - ale powodem jest to, że jednak drewniana obudowa robi swoje, a poza tym tamte są dwudrożne a zarówno Megaworksy jak i Logitechy (te najlepsze) mają jednodrożne plastikowe satelitki.

 

Dla mnie to głupota przy tak drogich zestawach nie zrobić od razu satelitek jak należy... ale cóż - zawsze mogę podłączyć zamiast satelitek od Creativa te od Pioneera (tylko one nie są do końca moje :wink: ).

 

A jak widzisz suby w tych zestawach komputerowych - też takie cienkie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam powiem tyle , że u mnie w mieście OLSZTYNowo :D kosztuje ten zestaw 2400 :) . A co do zestawu jaki posiadam to jest Telewizor Panasonic + zestaw kina domowego jaki wygrałem w promocji piwa LECH :D ( wtedy warty 5000 tyś :< )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co do telewizorów Sony wypisujesz bzdury totalne.

 

I tu się całkowicie mylisz, bo to są fakty.

 

1. Czy swoje dane nt awaryjności odnosisz do swoich osobistych doświadczeń?

 

Nie, bo ja tego szajsu nie zamierzam kupować. Mam koleżankę prowadzącą autoryzowany serwis Sony i wiem ile tego badziewia tam trafia, a ilości są wręcz hurtowe.

Zresztą drugi znajomy jest kierownikiem jednego oddziału dużej sieci sklepów, gdzie jest wielka ściana z telewizorami. Wystarczy porównać jakość obrazu oferowanego przez Sony z innymi markami (Thomson, JVC, czy Panasonic), by zobaczyć diametralną różnicę. Zresztą jest tam również sprzęt grający Sony.

Jakiś czas temu znajomy kupił DVD Sony z serii QS. Dał za nie około 4000zł. Padło po paru miesiącach, dostał nowe, które również szaleje. Nie odtwarza oryginalnych płyt DVD, tylko DVD-R, a co śmieszniejsze serwis nie potrafi tego naprawić od dwóch miesięcy, tylko proponuje od razu wymianę całego lasera za jedyne 700zł.

 

Ja mam 3 TV Sony, a przewinęło się ich przez moje ręce nawet trochę więcej i nic się z nimi nie dzieje.

 

To najwyraźniej masz wielkie szczęście. Poczytaj na grupach dyskusyjnych (polskich i zagranicznych), jakie są opinie o sprzęcie tej firmy.

 

2. Powiedz gdzie w Polsce jest fabryka telewizorów Sony? :D

 

Umiesz czytać? Czy ja gdzieś napisałem, że w Polsce jest fabryka? Mówiłem o MONTOWNI i jest ona o ile się nie mylę w Warszawie. Tam składane są telewizory z importowanych części. Jakość telewizorów montowanych w naszym kraju jest naprawdę tragiczna. Najczęściej padają 21" i 25".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A jak widzisz suby w tych zestawach komputerowych - też takie cienkie?

 

Nie są niestety za dobre. Owszem, dla niewymagającego użytkownika może wystarczyć, ale czego można oczekiwać po subwooferze, który razem z zestawem głośników kosztuje np. 400 czy 700zł, podczas gdy najtańszy woofer audiofilski kosztuje 700zł, a nieco lepsze zaczynają się od 1200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...