Skocz do zawartości
wilczek

problem z wyborem słuchawek ;(

Rekomendowane odpowiedzi

Od ponad roku używam słuchawek AKG K55 i jestem bardzo zadowolony. Jakość dźwięku na przyzwoitym poziomie, wygoda (niska waga, konstrukcja zamknięta, dobry dobór materiałów) i cena (ok. 150 zł). Kupiłem je w Media ...., jednak dość dawno ich tam już nie widziałem.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm

 

Do słuchania w dzien, mam SENNHEISER HD 580 Precision - http://www.konsbud-audio.com.pl/on-line/st...a500.html#hd580

 

Do słuchania w nocy mam SENNHEISER HD 270 Control http://www.konsbud-audio.com.pl/on-line/st...stud.html#hd270

 

Kupilem zaraz jak weszły na rynek, pierwszy model otwarty - przy dobrym wzmacniaczu mozna odkrecic je tak ze w całym domu slychac - zero znieksztalcen - pierwsze modele mialy palak wyłozony gabka która sie mi wykruszyła, nowsze juz maja obłozony materialem.

Model drugi zamkniety, studyjny - tlumia dobrze - jesli nie sluchasz bardzo głosno to nie slychac na zewnatrz czego sluchasz.

 

Uwaga - słychac roznice miedzy nimi - wersja zamknieta ma inna charakterystyke, bardziej przytlumioną.

 

Oba modele mam juz dlugo i sprawuja sie swietnie :)

 

Dodam jeszcze ze godny jest polecenia model HD 265 Linear - takze zamkniety i gra swietnie, lepiej wytłumia niz 270 Control ale kosztuje odpowiednio wiecej :)

 

Jesli do kompa to sugeruje modele zamkniete. - w szczególnosci jesli masz domowników ktorzy nie lubia dziwnych dzwiekow, a i mozna sie takze skuteznie odciac od otoczenia :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj: klient nasz pan - niespiesz się w sklepie, sprzedawca poczeka. Sprawdź także, czy słuchawki są wygodne, czy długo możesz je mieć na głowie. Ja mam małą głowę i AKG K66 dla mnie są bdobre, ale kolega o dużej łepetynie trochę narzekał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam słuchawki THOMSON HED 720 DYNAMIC STEREO HEADPHONE.

Świetnie wytłomuają i mają czyste i mocne brzmienie . Kupiłem je 3 lata temu za 170 zł to pewnie teraz mniej kosztują(jak się je jeszcze znajdzie <lol> )

Jestem z nich bardzo zadowolony. Poszukaj w sieci może bedzie ich jakieś zdjęcie to sobie je obejrzysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wilczek - jesli nie musisz miec ich "na gwałt" to spróbuj znalesc takie słuchawki http://www.consumer.philips.com/global/b2c...tId=SBCHP890_00

 

Sa to słuchawki PHILIPSA - graja bardzo ladnie jak na swoja cene,wykonanie jest super, muszle sa obłozone czyms co przypomina aksamit jest swietne w dotyku, mialem je na głowie pare razy i musze przyznac ze sa wygodne.

 

Jedyna wada która je zdyskwalfikowała to to ze kompletnie nie tłumia !! sa to słuchawki "otwarte" / mimo tego ze całe ucho chowa sie w muszelce :) /

 

mysle ze za 250PLN to bardzo dobry produkt Widzialem je w Media markt

 

chociaz widze ze AKG kosztuja cos koło 65$ wiec cenowo podobnie - wiadomo AKG klasa sama w sobie.

 

Pamietaj ze kazdy ma inny sluch i to co dla jednego gra pieknie dla drugiego harczy, a to co jednemu lezy na głowie lezy idealnie drugiemu wcina sie w czubek głowy :)

 

Ktos wyzej juz to wspomniał i ja to przypomne - Pospiech jest wskazany ... przy lapaniu pcheł ;)

 

Zycze udanych zakupów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...