Skocz do zawartości
Liquid

WMP9

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga!!!! Nie instalujcie tego!!!!! Tam jest jakiś trojan Microsoftu, co wyłapuje pirackie wersje systemu!!!! Będziecie mieli później po lewej w dolnym rogu ekranu, że macie kapię tylko do testów kompilację 2600 i coś tam. Wczoraj robiłem reinstalkę - nie polecam się w te Bety bawić!!!!A po za tym ten WMP 9.0 jest beznadziejny :? 8O 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slayer: Ten backdoor ktory sluzy miedzy innymi temu co mowisz jest w kazdej windzie powyzej W98 firmowo :)

 

Ja uzywam WMP9 na ME i jest bardzo ladnie, mniejsze obciazenie kompa i wogole sprawniej troche niz WMP7. Nie uzywam WMP do mp3 ale w ramach testow sprawdzilem jak sie sprawuje i mam kilka mp3 ktore wysypuja WMP (pojawia sie komunikat zeby wyslac raport o bledzie). Polecam oczywiscie skonfigurowac sobie wszystko ladnie. Acha RadioTunner jakis dziwny teraz jest bo do searcha trzeba sie dogrzebywac strasznie ;) oraz dodawanie radia do ulubionych rowniez jest jakies lewe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slayer: Ten backdoor ktory sluzy miedzy innymi temu co mowisz jest w kazdej windzie powyzej W98 firmowo :)

 

Ja uzywam WMP9 na ME i jest bardzo ladnie, mniejsze obciazenie kompa i wogole sprawniej troche niz WMP7. Nie uzywam WMP do mp3 ale w ramach testow sprawdzilem jak sie sprawuje i mam kilka mp3 ktore wysypuja WMP (pojawia sie komunikat zeby wyslac raport o bledzie). Polecam oczywiscie skonfigurowac sobie wszystko ladnie. Acha RadioTunner jakis dziwny teraz jest bo do searcha trzeba sie dogrzebywac strasznie ;) oraz dodawanie radia do ulubionych rowniez jest jakies lewe.

Zgadza się......ale XP jest bardziej porąbany od tych 9x...no co zrobić :wink: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladanie filmow odpada, sluchanie muzy odpada ...

Ogladanie filmow czemu? Ja ogladam, ale jesli potrzebuje z napisami to korzystam z VPlayera. Do muzy tak raczej niewygodny, uzywam WinAmpa, no chyba ze slucham radia internetowego to wtedy WMP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladanie filmow odpada, sluchanie muzy odpada ...

Ogladanie filmow czemu? Ja ogladam, ale jesli potrzebuje z napisami to korzystam z VPlayera. Do muzy tak raczej niewygodny, uzywam WinAmpa, no chyba ze slucham radia internetowego to wtedy WMP.

Vplayer i jemu podobne to wszystko nakładki na WMP, więc ... :) może jednak coś da wersja 9 poza komunikatem w prawym dolnym rogu WindowsaXP :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vplayer i jemu podobne to wszystko nakładki na WMP, więc ... :) może jednak coś da wersja 9 poza komunikatem w prawym dolnym rogu WindowsaXP

Zgadzam sie ze VPlayer to nakladka na WMP. W WinME nie ma nic w prawym dolnym rogu. Zauwazyl ktos ze nie mozna wlaczyc filmu na pelen ekran w WMP9 ? U mnie odpala sie na chwile fullscreen (tzn film nie jest na pelny ekran ale wokolo niego jest czarna i nie widac nic windowsa) i po chwili wraca normalnie do playera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...