Skocz do zawartości
Varrol

Neostrada+ - TPSA gromi konkurencję

Rekomendowane odpowiedzi

1. Chodzi o taka sytuacje masz merca ful wypas ! Mieszkanie rudere / rozpadajace sie meble i tak dalej ! 

I gdzie tu logika ? A sa tacy ludzie :(

 

2. Dwa koles ma radiowke i tak zaplacil 900zl inst / 100zl za 128mb miesiecznie ! i zeby bylo ciekawie to jeszcze ciegle ma awarie naprzykald takie po 2tyg :) To ja juz wole tpsa :)

1. Nie znam takich przypadkow i nie slyszalem o takich (co nie oznacza ze to co piszesz jest nie prawda)

2. Wszystko zalezy gdzie to lacze i jaka firma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie znam takich przypadkow i nie slyszalem o takich (co nie oznacza ze to co piszesz jest nie prawda)

2. Wszystko zalezy gdzie to lacze i jaka firma.

 

Takich przypadkow glupoty jest wiecej :(

I to nie tylko z takiej bajki :)

Z takich bardziej prozaicznych przykladow :)

Kolegi nie stac na komputer ful wypas ale on kupi p4 :) Zamiast tanszego athlona ! bo musi miec p4 ! inteligetne :) Nie chce mi sie dalej wymieniac ! ale niektozy ludzie maja przerost ambicji :(

2.Oczywisci ale po co mam sie pierdzielic szukac :) Jak mam TP.SA pod reka :) Wysyalm formulaz zgloszeniowy po ruskim roku sie pan zglasza i cigniemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz to ja krece sie w innym towarzystwie i nie znam takich przypadkow.

Czy ja sie krece w takim :) Raczej nie. ale do szkoly sie chodzi i sie rozne rzeczy slyszy :) Inne zna sie z opowiesci :) A jeszcze inny z wlasnego doswiadczenia :)

No ale przedewszystkim z TV ! To jest cos :)

Tam pokazuja ciagle debili :) Jak ktos ma slaba samo ocene to wystarczy ze pooglada i juz lepszy humor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe 1mb na -10 osob :) Czy to nie traci sensu ? 

To sie juz nie nazywa wtedy szybki net :)

:0

 

1. Nie wszyscy naraz uzywaja internetu

2. Zauwaz ze nie zawsze (wrecz jest to mniejszosc czasu) przez lacze leca dane (no chyba ze w sieci mamy samych ssaczy mp3/divx itd.)

3. Proxy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:0

 

1. Nie wszyscy naraz uzywaja internetu

2. Zauwaz ze nie zawsze (wrecz jest to mniejszosc czasu) przez lacze leca dane (no chyba ze w sieci mamy samych ssaczy mp3/divx itd.)

3. Proxy

1.Si si :) ale jak sie tak trafi to porazka a w szczegulnosci jak szybko czegos potrzebujesz :)

2.Mlodziez lubi ciagnac :) Wiec ciagnie i ciagnie :)

3.Nie wszyscy maja proxy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Si si :) ale jak sie tak trafi to porazka a w szczegulnosci jak szybko czegos potrzebujesz :)

2.Mlodziez lubi ciagnac :) Wiec ciagnie i ciagnie :) 

3.Nie wszyscy maja proxy :)

1. Tak ale tez zalezy co beda robic, sytuacja gdy wszystkie osoby beda sciagac pliki nie jest zbyt czesta, Pozatym wystarczy dobrze wszystko skonfigurowac.

2. :)

3. To juz ich wina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np. uwielbiam bloki i nigdy w zyciu bym nie zamienil mieszkan w moich blokach na dom. To wszystko zalezy od indywidualnych preferencji. Ty mieszkasz w domu i to lubisz i tyle...

A mieszkales kiedys w takim domu? Ja przezylem kilka przeprowadzek z domu do bloku i spowrotem i patrzac z tej perspektywy nigdy w zyciu nie zamienil bym domu na blok. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mieszkales kiedys w takim domu? Ja przezylem kilka przeprowadzek z domu do bloku i spowrotem i patrzac z tej perspektywy nigdy w zyciu nie zamienil bym domu na blok. :>

Tak. Wiesz ja nie mieszkam na hardcorowym osiedlu z plyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe 1mb na -10 osob :) Czy to nie traci sensu ? 

To sie juz nie nazywa wtedy szybki net :)

Hehe! A co powiesz na to: 13 osób na SDI :D :D :D

Ale jak napisał Xon: "nie wszyscy naraz używają internetu" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj ze od tych 140zl mozesz "odjac" abonament za telefon (oszczednosc) tzn nie mowie ze placic mniej poprostu tutaj masz to wliczone.

witam,

wiem, ze temat juz prawie umarl smiercia naturalna, ale moze uda mi sie uzyskac odpowiedz od Xon-a, jak to jest z tym odejmowaniem abonamentu za telefon od sdi :?:

z gory dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno pytanko czy wiadomo cos na temat kanalu d w isdn bo z tego co wiem mial byc ryczałt na tio  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  8O  8O  8O  :evil:  :evil:

czy to jest ten kanał, do obsługi, który ma niewielką przepustowość, ale za to się za niego nie płaci???

 

może wiesz w jaki sposób można z niego korzystać???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy ktos moze probowal GPRS z ktorej z sieci ?? wiem ze drogie ale na chata jak znalazl ???????

Ja ERA i IDEA. Swietna rzecz, do wszelkich chat'ow rowniez. Tylko trzeba zwrocic uwage ze za transfer reklam tez placimy (ICQ/GG) sa oczywiscie na to sposoby :) Najlepiej oczywiscie na IRC gdzie brak zbednych bajtow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze temat juz prawie umarl smiercia naturalna, ale moze uda mi sie uzyskac odpowiedz od Xon-a, jak to jest z tym odejmowaniem abonamentu za telefon od sdi

Byl wliczony abonament przynajmniej u niektorych (okres probny czy cos, znajomy tak mial), teraz dochodza mnie glosy ze SDI abonament+np. najtanszy abonament za telefon i tak raczej jest juz. Zadzwon na infolinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno pytanko czy wiadomo cos na temat kanalu d w isdn bo z tego co wiem mial byc ryczałt na tio  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  8O  8O  8O  :evil:  :evil:

czy to jest ten kanał, do obsługi, który ma niewielką przepustowość, ale za to się za niego nie płaci???

 

może wiesz w jaki sposób można z niego korzystać???

wlasnie chcialem sie spytac czy ktos wie cos wiecej na ten temat???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno pytanko czy wiadomo cos na temat kanalu d w isdn bo z tego co wiem mial byc ryczałt na tio  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  8O  8O  8O  :evil:  :evil:

czy to jest ten kanał, do obsługi, który ma niewielką przepustowość, ale za to się za niego nie płaci???

 

może wiesz w jaki sposób można z niego korzystać???

wlasnie chcialem sie spytac czy ktos wie cos wiecej na ten temat???????

mnie też to interesuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

wiem, ze temat juz prawie umarl smiercia naturalna, ale moze uda mi sie uzyskac odpowiedz od Xon-a, jak to jest z tym odejmowaniem abonamentu za telefon od sdi

Byl wliczony abonament przynajmniej u niektorych (okres probny czy cos, znajomy tak mial), teraz dochodza mnie glosy ze SDI abonament+np. najtanszy abonament za telefon i tak raczej jest juz. Zadzwon na infolinie.

Ja od poczatku place 2 abonamenty :?

1 SDI, drugi za polaczenia glosowe.

Nie mam zadnej znizki na rozmowy, czy cos w tym rodzaju :?

Trzeba plakac i placic :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno pytanko czy wiadomo cos na temat kanalu d w isdn bo z tego co wiem mial byc ryczałt na tio  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  8O  8O  8O  :evil:  :evil:

TP Sa oficjalnie nie jest zaintereowana w wdrazaniu technologii always-on-via-isdn.

Na kanale sygnalizacyjnym mozna w tej chwili tylko przesylac USSy cos a la SMS do innych urzadzen ISDN (czytaj miedzy 2 kompami bo aparaty wykorzystujace ta funkcje znam 2). Cos okolo 150 znakow w jednej paczce. Narazie oplat brak - chyba nawet nie potrafia tego zbilingowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od poczatku place 2 abonamenty

1 SDI, drugi za polaczenia glosowe. 

Nie mam zadnej znizki na rozmowy, czy cos w tym rodzaju

Trzeba plakac i placic 

Ano wlasnie ja niestety tez, dlatego wydalo mi sie ciekawe to co napisal Xon. Jeszcze rzeczywscie zadzwonie na infolinie, moze jednak to prawda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano wlasnie ja niestety tez, dlatego wydalo mi sie ciekawe to co napisal Xon. Jeszcze rzeczywscie zadzwonie na infolinie, moze jednak to prawda :)

Mozliwe ze z tym jest tak jak z zakladaniem SDI. Byly rejony gdzie kosztowalo mniej niz wiekszosc placila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze z tym jest tak jak z zakladaniem SDI. Byly rejony gdzie kosztowalo mniej niz wiekszosc placila.

Zapewne tak bylo wlasnie. Dzisiaj zadzwonilem na infolinie i zadalem wlasnie to klopotliwe pytanie :D Niestety nie ma takiej mozliwosci (czyli odjecia sobie abonamentu za telefon), a przynajmniej tak twierdzi obsluga infolinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiazala sie ciekawa dyskusja, w zwiazku z ktora mam pewna prosbe.

 

Otoz zawsze chcialem miec w miare szybki dostep do sieci, ale wciaz mi TePSA odmawiala z powodu "braku warunkow technicznych" albo mialem za daleko. I tak ciagne (a ciagne naokraglo) na marnym laczu radiowym marki "Tele2" 64kbps za 310 zlotych miesiecznie.

 

Powoli zaczynam miec tego dosyc i chcialbym sie od Was dowiedziec o aktualnych mozliwosciach stalego dostepu do sieci w Warszawie. Dawno sie tym nie interesowalem i byc moze cos sie od tamtej pory (zima 1999) zmienilo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...