Skocz do zawartości
Varrol

Neostrada+ - TPSA gromi konkurencję

Rekomendowane odpowiedzi

a slyszeliscie ze z neostrady 512 mozna wyciagnac 8MBit????

ja bede mial moze ze 4MBit:))))

Ja mam neostrade 256 i wyciągam zawsze 250Kb/s (2MB)albo więcej (jak dobry serwer) Rekord to 800KB/s przy 4 plikach ściąganych z różnych serwerów. Aby to lepiej zobrazować to 40MB sciągam poniżej 4min !!

Mamy tą neostrade w sieci LAN dzieloną na 8 osób (kolejne chcą się przyłaczyć), serwer pracuje na Linux Debian (166MMX 32MB RAM). Dziwne jest to, że inny kumpel podniecony transferami w mojej sieci też zamówił neostrade i ma niestety max 25kb/s (czyli zgodnie z tym co pisze w instrukcji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a slyszeliscie ze z neostrady 512 mozna wyciagnac 8MBit????

ja bede mial moze ze 4MBit:))))

Ja mam neostrade 256 i wyciągam zawsze 250Kb/s (2MB)albo więcej (jak dobry serwer) Rekord to 800KB/s przy 4 plikach ściąganych z różnych serwerów. Aby to lepiej zobrazować to 40MB sciągam poniżej 4min !!

Mamy tą neostrade w sieci LAN dzieloną na 8 osób (kolejne chcą się przyłaczyć), serwer pracuje na Linux Debian (166MMX 32MB RAM). Dziwne jest to, że inny kumpel podniecony transferami w mojej sieci też zamówił neostrade i ma niestety max 25kb/s (czyli zgodnie z tym co pisze w instrukcji).

LOL dla ciebie - pisales juz to - a 0.8 mega na min jest niemozliwe na 2mbps - kurde mogles miec tak chwilowo albo z proxy....ale to inna chystoria

40 mega ponizej 4min - to kiepsqo - ja w 5 sciagalem nfs demo -

:)

a chello niech sie schowa - tylko qrde cos polpak siada w W-wie ostatnio i nie zawsze to neo dziala - ale juz niedlugo bedzie router i bede mial neo na 4mbps - rzeczywisty transfer w graniucach 500kilobajtow na sek:)))))

ale to i tak starczy - bo na poczatku mialem miec 8mega - kto wie moze kiedys :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a slyszeliscie ze z neostrady 512 mozna wyciagnac 8MBit????

ja bede mial moze ze 4MBit:))))

Dziwne jest to, że inny kumpel podniecony transferami w mojej sieci też zamówił neostrade i ma niestety max 25kb/s (czyli zgodnie z tym co pisze w instrukcji).
ale jaka on ma neo - bo to co ty podales to jest neo 2Mbps a nie 256kbps!!! mylisz pojecia - a to ze on ma 25 kilo no to moze on miec neo 256kbps - ale takich juz nie montuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam narazie z tepsy sdi dzielone prze asmaxa ias-660

i kombinuje zeby zrobic neostrade+ albo dsl. Wolałbym dsl wszystko legal itp ale niewiem czy u nas jest [bP] jaka jest roznica miedzy użądeniami i jak się podłacza to i to, jakie są użądenia czym sie ruznia? i czy istnieje jakas przesciowka zeby podlaczyc rj45(neostrada+) zeby weszlo to w np com albo bodajze szeregowy na asmaxie? I co bedzie wdajniejsze asmax ias660, czy asmax br-804 (to juz elegancki do neostrady) czy serwer (PIII 550,128mb ram, dysk 300mega+400mb lub w ostatecznosci poswiece 10gb)

THX zza odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...