Skocz do zawartości
Hanu

Sensowny cooler na Radeona 9700Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zmierzam do zmiany boxowego wentyla na coś lepszego, ale nie masówki. Nie mówcie mi więc o Zalmanach ( choć czy aby na pewno wejdzie?). Oczekuję wartościowych sugestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten revoltec raczej lepszy od standardowego chłodzenia nie będzie...a dodają do niego radiatorki a nie "kostki pamięci" :wink: najefektywniejsze są zestawy z rurą cieplną...dla ambitnych - zamocowanie jakiegoś coolerka od athlona. Dobre chłodzenie(powietrzne) niestety musi mieć swoje gabaryty i nieco ważyć...

_________________

1700+@2646MHz(dlt jiuhb 0313RPMW 1,88V 203x13) :: abit nf7-s rev.2.0 :: 2x256MB OCZ PC3000 :: sapphire r9500@9800pro@380/335 :: chieftec 360W :: Zalman 6000Cu with modified nadmuch ::

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten revoltec raczej lepszy od standardowego chłodzenia nie będzie...a dodają do niego radiatorki a nie "kostki pamięci"  najefektywniejsze są zestawy z rurą cieplną...dla ambitnych - zamocowanie jakiegoś coolerka od athlona. Dobre chłodzenie(powietrzne) niestety musi mieć swoje gabaryty i nieco ważyć...

tu sie nie zgodze ze revlotec taki slaby jest http://www.nvision.pl/articles.html?0039-08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, zdziwiły mnie wyniki tego testu...nawet bardzo. Dzięki za ten link!

_________________

1700+@2646MHz(dlt jiuhb 0313RPMW 1,88V 203x13) :: abit nf7-s rev.2.0 :: 2x256MB OCZ PC3000 :: sapphire r9500@9800pro@380/335 :: chieftec 360W :: Zalman 6000Cu with modified nadmuch ::

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko sam mam zamiar go qpic na swojego potworka 8) . a poniewaz chce chlodzic tez pamieci to odpadaja wszelakie wielkie radiatory pokroju zalman czy tt. wciaz sie zastanawiam. moze ktos zna lepsze wyjscie??? lubie cisze ale i wydajnosc zarazem 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...