Skocz do zawartości
Mate

GPU/chipset by Mate

Rekomendowane odpowiedzi

Zabawka fajna ale nie za tą cenę :/ Właśnie zamówiłem w overcooled "Wade" za 59zł z 2 diodami (blue & red) i ryflowanym dnem. Do tego 8zł koszty przesyłki i mam fajowo wyglądający bloczek. W przypadku NB i SB wydajność nie jest tak bardzo ważna. Im mniejsze opory przepływu tym lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 90 to zlodziestwo

proponuje powstrzymac sie od tak radykalnych komentarzy przeciez nikt nie zostal okradziony :!:

 

wiesz jak cena nie pasuje zawsze mozesz powstrzymac sie od kupna, jak inni zrobia podobnie i bedzie maly popyt to pewnie bedzie jakas obnizka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównująć konstrukcje Popixa z konstrukcją Mata przypuszczem że konstrukcja Popixa będzie wydajniejsza. Wystarczy popatrzeć na budowe samego spodu. A co wy myślicie :?:

Przypuszczac to sobie mozna ;)

Roznica miedzy tymi bloczkami nie bedzie zbyt znaczna +/- 1'c

 

Warszawa drogie miasto wiec i bloczki drozsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze CFD robi bloki identyczna technika , a sa tansze i to duzo.

no i to jest powod zeby mowic o zlodziejstwie :?:

 

a co do CFD to tam stosowany jest ladny zabieg marketingowy :P widzisz cene samego bloczku a za zlaczki musisz dodatkowo zaplacic (czy to powod zeby kogs np wyzywac od klamcow - IMO nie)

zreszta nie ma jeszcze ceny nowego bloczku wiec nie wiem do czego porownujesz :?:

 

BTW komunizmu juz nie ma i nie ma juz cen sztywnych - kazdy producent daje taka jaka uwaza ze jest OK - chcesz to kupujesz nie chcesz to nie kupujesz - masz wolny wybor :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównująć konstrukcje Popixa z konstrukcją Mata przypuszczem że konstrukcja Popixa będzie wydajniejsza. Wystarczy popatrzeć na budowe samego spodu. A co wy myślicie :?:

Przypuszczac to sobie mozna ;)

Roznica miedzy tymi bloczkami nie bedzie zbyt znaczna +/- 1'c

 

Może tak , może nie , testy pokażą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)

Mate b qll, zawsze znajdza sie glosy krytyki, to nie powod do takich nerwów, pewnie i tak zaraz przyjdzie dzielny poplecznik eddy ;)

 

Z tym ze te bloczki sa nieporownywalne, ktos mi mowi o tej samej technice, ok, i to, i to frezowane, ale blagam, staram sie zeby zrobic to tanio, tyle ze wykonanie twojego bloczku kosztuje 4 razy mniej niz naszego, co do samej konstrukcji to chyba sami sie nie oszukujemy co do stopnia ich złożenia i wydajnosci?

 

dla niewieżących - mówimy o stosunku 4 minuty do 21 CNC

 

 

 

benek - with all the respect - n/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra.. Popixs... ale nie wiem jak ty.. ale ja musze zapłacić od tego VAT (22%) podatek (20%) opłacić ZUS, księgowość, poza tym ja sie nie ........ ze twoje bloki sa w takiej a nie innej cenie wiec proszę bez takich...

 

Znowu zaczynasz z wydajnościa.. jakos nie widzialem nigdzie testów twoich bloków... ? a stopień skomplikowania jescze o niczym nie swiadczy.. zobacz ile rurek jest włożonych do bloku CPC ... oooo skomplikowane nie? i co z tego ?

 

BTW:Skrzynke piwa kto wyfrezuje taki rowek na zwyklej maszynie :) i kształt zewnetrzny bloczka (boczne załamania ) do tego zaokrąglenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, dajcie sobie siana. Wydawalo mi sie, ze forum jest od tego, zeby pokazywac swoje osiagniecia po to, zeby ludzie: a) mogli nacieszyc sie ich widokiem, B) podyskutowac o rozwiazaniach, c) zrobic cos samemu na podstawie tych przemyslen... Zauwazam niemila atmosfere gdy zaczyna sie rozmowa o kasie. Moj post tez jakos zdechl, gdy ktos zapytal o cene mojego kontrolera, ale ja nawet wowczas nie chcialem niczego sprzedawac - to byl Wasz pomysl :) Sugeruje, zeby przeprosic mate'a za tego "zlodzieja" (choc autor nie to mial na mysli) i zeby popixs i mate podali sobie rece, bo oboje sa kreatorami trendow polskiego WC, a ich wspolpraca sie jak dotad dobrze ukalda... Bardzo mnie wkurza, gdy ktos w epoce kapitalizmu mowi o wysokich cenach - ze to zlodziejstwo albo zdzierstwo. Nikt niczego nie kradnie ani niczego od nikogo nie wyludza. Wysoka cena = kiepska konkurencyjnosc = kiepski popyt - tego chyba nikomu nie trzeba tlumaczyc. Mnie sie bardzo podobaja bloczki obu Panow. Szacunek im sie nalezy i tyle, a kto co kupuje to inna sprawa. Od tego jest inne forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...