Skocz do zawartości
Wojtek_Soltysik

Riva TNT2 64 lepsza od GF2 MX100/200 32MB??????????????

Rekomendowane odpowiedzi

widzicie pytanie:)

ostatnio coś sknociłem w biosie[chyba coś z napięciem] i zdaje się że mi karta graf. poszła..[gforce2mx100/200.32mb]nawet mi komp niechciał zastartować-w kółko sie resetował:).Kolega doradził reseta biosa i to dało tyle, że komp się włączał ale podczas włączania było słychać takie piknięcia9piiiiiii ri ri-taka częstotliwoś pikania:)] i wogóle monitor nic i nawet komp się wyłączał.Kolega powiedział że to coś z karką graf.Zmieniłem na moja starszą rivke[Riva TNT2 64]no i ruszyło.Nawet komp działa.......próbowałem znowu podłączyć GF ale to samo.....pewnie karta na śmietnik sie nadaje........ale co zauważyłem to grając [chyba w skoki 2004:)]gra się mniej cieła!!!!!!!!!!!a może nawet wcale!!!!!!!dlaczego??????jak mi sie wydaje to ten Gforce powinien lepiej chodzić!!!!!!!!!!!!bo wcześniej gdy jeszcze GF się nie zepsuł to grając w tą gre to cieło jak niewiem!!!!!!!nawet jak podkęciłem karte!!!aha karta napewno się nie zepsuła z kodkręcania bo ja podkręciłem to jakos zrezygnowałem i usawienia były standardowe......Jeszcze nie podkręcałem rivki bo nie mam żadfnego chłodzenia.......był kiedys radiator ale gdzieś się spławił:)......kolega mówi że jeżeli sie nie tnie to nietrzeba dodatkowego chłodzenia.Ale ja się okarze, że GF jest do wyrzucenia do postaram się z niego zdjąc wiatraczek i załaduje na rivke.....o ile mozna ten wiatraczek założyć na Rive TNT2 64.....aha po kilku minutach pracy karta się niźle nagrzała......moge jakimś programem sprwadzić temp.na karcie???jak coś to podajcie to sprawdze.

 

 

 

Wieć wrućmy do tematu:która karta jest lepsza?????

Aha rivka pracuje na 125/125MHz......[standardowo]

jeżli możecie mi pomóc odpowiedziec na któreś z wowyższych pytać to dzięki::)............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mx200 jest szybze od rivy tnt 2 ultra, i to sporo. jeśli ten GF tak się zachowuje to jużdziś możesz go powiesić na ścianie, nic z niego nie będzie a berkut ma ich już sporo :P

chłodzonko powinno pasować więc jak przełożysz to jeszcze podkręcisz rivkę.

GF musiał ci już powoli padać od jakiegoś czasu jeśli nagle zaczęły się na nim giery przycinać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...