Skocz do zawartości
fipa

Pamięć RAM - rozbudowa (na co i za ile) czy jednak nie?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możecie mi doradzić co mam zrobić?

 

:arrow: Otóż chciałbym sprzedać swój RAM (256 noname 333 MHz, 512 noname 266MHz) i kupić jedną a dobrą kość o wyższych parametrach i pojemności myślę 512 MB. Co wy na to? Może jednak nic nie ruszać? Chciałbym pobawić się w podkręcanie, a ta kość 512 mnie blokuje... Możecie podać również ceny takiej zmiany? Nie chciałbym nic do tego dokładać... A i jeszcze jedno. Ile mogę <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> $$$ za tą pamięć co mam?

 

Oczekuję poważnych odpowiedzi, bo to jest poważne pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lykaj twinmosy, ja kupilem 2x256 za 270zl ale teraz sa po 230zl za la sztuke, jak trafisz dobra na kosciach m tec to je puscisz na 5-2-2-2 i bedzie kozak, a za twoj ram to mysle, ze za 256 to 150zl wezmiesz lekko, a za 512 z 320zl, ale to tylko zalezy, czy znajdziesz dobrych klientow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale może jeszcze ktoś się wypowie?

no wiec zaczalbym od czytania tego http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=40403

 

potem policzyl na co mam kase i kupil cos na kosciach Winbond BH-6 (DDR333) lub BH-5 (DDR400)

 

od razu napisze o TwinMOS'ach - nie polecam tych zwyklych jezeli to Twistery (ale sprawdz producenta kosci), bo TwinMOS sie wycwanil i obecnie robi taka akcje ja Kingston (podzial na LowEnd i HighEnd) :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...