Skocz do zawartości
Milo

Prince of Persia: The Sands Of Time

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

siema znowu mam problem jestem na 69% i tam trzeba bylo te lustra poprzestawiac i jestem na samej gorze gdzie trzeba bylo scian kilka rozwalic i tam nie wiem jak zrobic zeby swiatlo tam lecialo. screenu nie wstawie bo cos nie chce mi zrobic :-| kto wie o co chodzi prosze pisac :D

To jak Ty masz taki problem to jestem ciekawy jak sobie poradzisz z sala mirazu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

             |

     +----+

     |   

     |      |

     |      +--+

     |           |

     +--------+

 

tak musi wyglada promien swiatla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka :-P zarejestrowałem się na tym forum specjalnie po to by zapytać kogoś czy mógłby mi wytłumaczyc jak przejść ukladanke z tych słupów trzeba je przekręcać i obniżać itp. :mur: i nie wiem jak je ulożyc zeby były wszystkie dopasowane to jest bodajrze 14 % :mur: i za cholerke nie wiem jak to zrobić jeśli ktoś wie o co mi chodzi to prosze o pomoc :wink: Edytowane przez bartek17dg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam dokladnego ukladu bo dawno w nia gralem. Zasada jest taka. Jak wezmiesz odpowiedni slup gosc na gorze bedzie ci mowil ile jeszcze zostalo do wziecia. Takze znajdz ten 1 i jak uslyszysz ze zostaly tylko 3 slupy to szukaj nastepnego az powie tobie "zostaly tylko 2" czy jakos podobnie itd.. Jak wezmiesz niewlasciwy to ci powie zebys uwazal ktory bierzesz ,bo przy nastepnym mozesz miec problem. Jak juz zbierzesz wszystkie 4 to jedz na sama gore ,ale przedtym ustaw slupy tak by pasowaly symbolami (tymi co sie podswietlaja jak bierzesz jakis slup) do tych otworow na samej gorze.Poglowkuj troszke bo to banalne. Jeszcze troche przed toba ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quarantino widze że jesteś już daleko dlatego prosze o pomoc.

Jestem przy 17% gry i musze zabić piaskowego króla tego bosa w niebieskiej czapce.

Stosowałem się do solucji i podbiegałem do niego klikałem spacje i w momencie kiedy go przeskoczyłem walilem z miecza ale to nie działa :/ Czy możesz mi powiedzieć co zrobić albo udostępnić save po tym bosie z góry thx

Edytowane przez kukimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Zeby pokonac bosa musisz zabic te stowry najpierw kolo niego. WSZYSTKIE potwory oprocz niego, jak sie z nimi uporasz to dopiero bosa lejesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki dopiero teraz przeczytałem odpowiedz a sam się kapłem :) juz jestem w 75% gry ale musze odpocząć od komputera :) Jak chcesz to podaj maila to wyśle ci sayva :) Po prostu mam ci wysłać plik Save38 ??? bo u mnie ten jest ostatni czyli 75% (on the ramparts)

 

A tak wogule masz wszystko http://kuki100.w.interia.pl/Profiles.rar

Cały folder profiles z moim profilem i wszystkimi sayvami do 75% gry

 

No dobra jestem w miejscu gdzie jest wiele drzwi ale jak w nie wchodze to mnie teleportuje spowrotem a w niektórrych dzwiach teleportuja mnie obok co robić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioorek masz może screena jak ustawić te lustra po tym jak wyjde z tych komnat z drzwiami bo nie umiem ich ułożyc żeby dobrze świeciły ehh już zrobilem takie proste a się nad tym meczyłem :):)

Edytowane przez kukimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem, jestem na 93% tak mało do końca a zawsze spadam z wierzy, no wiecie trzeba sie odbijać z boku na bok i w ten sp znajdujemy sie na dole, ale mi zawsze na końcu wyczucia brakuje i spadam na łeb na szyje :/

 

Jak by miał ktoś sejva :D to plis prosze podeslijcie :D

 

Johny_85@poczta.onet.pl

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadna to sztuka. Wystarczy ze jak sie odbijasz to naciskasz spacje tuz przed sama sciana (tak abys jej nie dotknal bo spadniesz). Skoncentruj sie ,a zobaczysz ze to proste. Ja to robie jedna reka juz i jakos nigdy nie spadam. Musisz sie wczuc i bedzie ci szlo za pierwszym razem :)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problemik na 21%, chodzi o to ze hustam sie na rurkach i w penym momencie trzeba bodajrze (tak mi sie wydaje) skoczyc na scaine, odbic sie i chwycic rurki wyzej, wszystko bylo by w pozadku gdyby nie t oze pomimo iz odbijam sie od sciany moj prince nie chwyta sie tej rurki i nie wiem juz czy ja cos robie zle czy co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświerzanie pełną parą :D

 

Mam kilka pytań co do tej gry.

 

Pierwsze, jak skonfigurować pada o.0 ? Wybieram cos, ruszam analogiem / przyciskam przycisk i ??? Nic, nie reaguje, button sie nie przyporządkowuje.

 

Drugie, Ta gra ma 4 exe, które jest właściwe :D

Dołączona grafika

Jedno flashowe jest z reklamą kolekcji klasyki ;] a 3 pozostałe ?

 

Jak skonfigurować 5.1 ?? Bo Read me jest strasznie nagmatwane ?

 

Edit: Nieaktualnie, kryzys zażenany

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

O prosze [;

 

Wlasnie wczoraj zabralem sie za popa i mam 48%. Przyjemnie sie w to gra, akcja troche powolna (chodzi mi o kilka motywow), mało combosów etc ale mam zamiar przejsc sobie cala trylogie jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samemu się pad konfiguruje i chyba nie da rady nic z tym zrobić. Przyciski niestety są już przypisane.

 

Też chyba sobie zagram raz jeszcze :P .

 

P.S Pioorek ,a w Tomb Raider: Anniversary nie grasz ,bo coś nie widzę Ciebie w temacie o grze. IMO dobra alternatywa właśnie na księcia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale u mnie on w ogóle nie działa [pad].

//

 

Problem sam się rozwiązał przypadkiem ;) - otóż klawisze pada, ustawiamy nie w sekcji pada, lecz klawiatury (przynajmniej u mnie :D ). Jedyne co mnie drażni to to, że nie mogę zmienić ustawienia "Tryb chodzenia" (ciągle jest Num / Del ).

Edytowane przez BiL63JTZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samemu się pad konfiguruje i chyba nie da rady nic z tym zrobić. Przyciski niestety są już przypisane.

Bzdura, można zmienić bezproblemowo.

 

Jedyne co mnie drażni to to, że nie mogę zmienić ustawienia "Tryb chodzenia" (ciągle jest Num / Del ).

Nie da się, bo "chodzenie" regulujesz sobie gałką od pada. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mówiąc, to nie wiem w ogóle do czego służy "Tryb chodzenia" - chodzi o szybkość chodzenia?

 

PS.

Gierka jest cudowna - nie skłamę, że bym kupił oryginał, ale na pewno byłoby warto ;)

 

//Heee.. Jestem trochę opóźniony w platformówkach ;) - całe życie przy FPS-ach...

Edytowane przez BiL63JTZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mówiąc, to nie wiem w ogóle do czego służy "Tryb chodzenia" - chodzi o szybkość chodzenia?

 

PS.

Gierka jest cudowna - nie skłamę, że bym kupił oryginał, ale na pewno byłoby warto ;)

Tak, o szybkość chodzenia, a raczej od chodzenia ukradkiem po bieg. :wink:

 

Dopiero teraz ją odkryłeś? Istotnie, gra jest przecudna! Tylko po zagraniu w WW i T2T, gdzie system walki jest o niebo lepszy, w SoT walki nuzą, ale Piaski nadrabią czymś innym (moim zdaniem najlepsza część z nowych Princów). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...