Skocz do zawartości
Milo

Prince of Persia: The Sands Of Time

Rekomendowane odpowiedzi

O grze pogadamy dziś wieczorem :twisted:

Wszedłem na jej oficjalną stronę, obejrzałem screeny, filmiki i musze powiedzieć, że gra może być naprawdę dobra, zresztą sam fakt, że na znanej wszystkim stronie z info o grach :wink: jej nota oscyluje 9.1, a tego chyba nie trzeba komentować :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ohhhh ta gra wymiata :D naprawde. Gram w to juz 2 dzien i nie wiem kto mowil ze krotka, ale mam narazie 33% gry :>. Graficznie BOSKA!!! Ruchy princa sa tak genialnie dopracowwane jak nigdzie, to nie jest zwykla zrecznosciówka :D bo takiej jeszce nie bylo :>. Polecam wszystko, dla mnei to bedize gra roku, a zaraz po niej max payne - chociaz myslalem ze to ten drugi bedzie na 1 miejscu :>. Jestem naprawde pod wrazeniem, odwalili kawał dobrej roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe gira fajowa grafika bajkowa, raczej dla mlodszej widowni ale pogiercuje troche, wkurza mnie to ze jak wlacze aliasing to obraz czasami robi sie taki rozmyty/nieostry i woda swieci jak by sie palila :( - mam to samo chyba co raptor z anizo dziala ok tylko aliasing sie wali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa to nie wina alisingu, ja gram z alisingiem i jest ok. No nie wiem czy gra dla mlodszej widowni, bo potem to ja mam problem z niektorymi rzeczami, nie mowiac juz o walce :D. Wiec mlodsza widownia razcej odpada....a co do rozmazanego ekranu, zostawcie sobie FOG, a wyłaczycie ten WATTER EFFECt bo to wszystko pieprzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo to zdecyowanie nie jest gra dla dzieci :D. jestme w 50% i juz przeginaja pale powoli. po 5-10 przeciwnikow na raz 3 razy takich jak prince :-). Ciezko sie walczy, potwornie a i te "skokowe zagadki' daja duzop do myslenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie znalazłem troche czasu, aby zagrać w full-a i musze powiedzieć, że giera W-Y-P-A-S !!!

Dawno się tak nie bawiłem, ta grafa, te skoki, wspinaczki, walki a'la matrix, sam miód...

Wszystkim bardzo, ale to bardzo POLECAM 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszłem juz trochę w tej grze i niestety nie jest to gra dla dzieci . 8) .chyba ze tych starszych, z niektórymi przeciwnikami trzeba trochę sie nagimnastykować.

Obok CALL of DUTY , Prince jest dla mnie jedną z najlepszych gier roku ..a moze nawet i 2 lat...ja daję 10/10 :D grafa maxxx animacja maxxx klimat maxxx grywalnosc maxxx...dla mnie bomba :!: jestem oczarowany tą grą :D juz dawno nic mnie tak nie pochłoneło ...nawet COD czy NFS-U 8) ...polecam jeszcze raz wszystkim..aha bylbym zapomniał do gry najlepiej mieć PADA takiego z 2 gałkami analogowymi , 4 przyciskami na górze i 4 z przodu jak w PS2...granie na klawie w tę grę to tracenie połowy przyjemnosci z grania...jedna gałka do sterowania postacią , drua do ruszania głową lub kamerą ..(zalezy czy ja wcisniemy czy nie) reszta buttonów wedle uznania -i wtedy granie to poezja 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz wszystkim..aha bylbym zapomniał do gry najlepiej mieć PADA takiego z 2 gałkami analogowymi , 4 przyciskami na górze i 4 z przodu jak w PS2...granie na klawie w tę grę to tracenie połowy przyjemnosci z grania...jedna gałka do sterowania postacią , drua do ruszania głową lub kamerą ..(zalezy czy ja wcisniemy czy nie) reszta buttonów wedle uznania -i wtedy granie to poezja 8)

Czyżbyś także grał na padzie Logitecha Dual Action? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ..mam PC DUAL SHOCK firmy media-tech ...do tej firmy nie mam zaufania ale ten pad nawet im wyszedł...wygodny wystający krzyzyk (łatwiej kręcic kółka) choć i tak do wiekszosci gier uzywam lewej gałki..gałki są analogowe i dają się wciskać...identycznie jak w PLAYSTATION 2..w porównaniu z padem z PS2 ma tylko glosniejsze wibracje (nie mocniejsze tylko glosniejsze ) alepozatym jest OK..łącze USB..widzialem podobny z firmy MANTA tez usb ale nie wiem czy gałki dają się wciskać i jak z wibracjami 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ..mam PC DUAL SHOCK firmy media-tech ...do tej firmy nie mam zaufania ale ten pad nawet im wyszedł...wygodny wystający krzyzyk (łatwiej kręcic kółka) choć i tak do wiekszosci gier uzywam lewej gałki..gałki są analogowe i dają się wciskać...identycznie jak w PLAYSTATION 2..w porównaniu z padem z PS2 ma tylko glosniejsze wibracje (nie mocniejsze tylko glosniejsze ) alepozatym jest OK..łącze USB..widzialem podobny z firmy MANTA tez usb ale nie wiem czy gałki dają się wciskać i jak z wibracjami  8)

zapodaj linka :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszłem juz trochę w tej grze i niestety nie jest to gra dla dzieci . 8) .chyba ze tych starszych, z niektórymi przeciwnikami trzeba trochę sie nagimnastykować.

ja gram na klawie i daje rade :D. Natomiast jezeli masz problem , to moge polecic sposob :D jezeli ejszce go nei znasz :>. Blisko sciany, podskakujesz ze strzalka w kierunku sciany i naciskasz zaraz atak. Wtedy sie odbije i za 1 uderzeniem mozna rozlozyuc najwiekszych przeciwnikow :D. Pozyteczke gdy otacza Cie 5 na przyklad ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapodaj linka :?

jesli chodzi ci o linka do pada to łap:

 

http://www.media-tech.pl/nowa/show_item.ph...7&lang=1&show=1

 

mój model jest nieco starszy i nie ma go juz w ofercie ..ten powyżej ma oswieżoną stylistykę a tu masz zdjęcie nowszego modelu

Dołączona grafika

podobno niezły jest tez ten firmy manta ale jak juz mówilem nie wiem czy ma wciskane gałki :

 

http://www.hawk.com.pl/catalog/product_inf...products_id=221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weś zmień tą fotke bo sie teraz bedzie chojowo czytać temat :roll:

Zrób tak:

[URL=http://www.media-tech.pl/nowa/products/images/mt171.jpg][IMG=http://www.media-tech.pl/nowa/products/images/cards/mt171.jpg][/URL]
A co do gry to zapowiada sie fajnie ze screnów, jednak czekam az bedzie w moim sklepie i szybciej ją kupie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do DEAD TOMATO: czy ty masz monitor 40 cali czy co??>? ten obrazej jest tak wyje....chany ze glowa mala

monitor zwykły 19 calowy 8) ...a fotka była duza bo to zdjęcie z netu (sklep internetowy itp) - ja ją tylko podlinkowałem :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...