Skocz do zawartości
Milo

Prince of Persia: The Sands Of Time

Rekomendowane odpowiedzi

93% - Climbing the Tower of Dawn

w pewnym momencie jest tam taki "komin" (zniszczona wiezyczka), stoje na niej/na krawedzi, a na dole w tym "kominie"jest pomaranczowy przycisk

 

jak tam u licha zejsc :?::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mi moze powiedziec. czy spotkal sie z kodami do tej gry, lub ewentualnie jak mam przeisc bosa na 14% w momecie kiedy jestem z laska i ona strzela z luku?

ja o dziwo problemow nie mialem (niestety pad na ktorym gralem mialem mniej niz tydzien :( )anyway - kumpel na klawie tez to przeszedl choc juz dostawal szewskiej pasji - trudno poradzic jak masz walczyc - polecam jednak czeste wizyty u zrodelka - chowasz mieczyk i biegniesz na lewo (w strone wody ;-) ) gdy pozabijasz "ochroniarzy tatuska" taktyka jest wciaz podobna... tym razem jednak dodatkowo radze czekac na ruchy "ojca" i potem wyprowadzic szybka kontre - kolega na klawie gral troche inaczej i zajelo mu to z dobrych 10 minut... u mnie zas juz po 5 caly uradowany moglem zapisac stan gry... powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W jaki sposób odpalić tę ge (oczywiście chodzi o sends of time) na karcie gf4mx? Na początku wyskakuje że karta nie obsługuje shaderów ale potem wcale się nie uruchamia. Sprawdzałem wiele sterowników działa jedynie na41.09 ale ma błedy w grafice czy ktoś z was to uruchomił na takiej karcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel uruchamiał właśnie na GF4MX400. Sterowniki o ile pamiętam Detonator 53.03. Były tez problemy z grafiką ale gra ruszyła. Tylko o jakimkolwiek graniu można było tylko pomażyć :lol: Nawet w 640x480 już w samym menu tak przycinało, że szkoda gadć. Proc XP1700+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ta giera nie chodzi plynnie na zadnych innych sterach niz detki 45.23. Poza tym ta gierke musial odpalac prtzy pomocy emulatopra pixel shaderow bo innego sposobu po prostu nie ma - a jak wiadomo emulacja wiaze sie z wiekszym obciazeniem procesora = mniejsza plynnosc/wydajnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ta giera nie chodzi plynnie na zadnych innych sterach niz detki 45.23. Poza tym ta gierke musial odpalac prtzy pomocy emulatopra pixel shaderow bo innego sposobu po prostu nie ma - a jak wiadomo emulacja wiaze sie z wiekszym obciazeniem procesora = mniejsza plynnosc/wydajnosc

ciekawe.... ja od zawsze dla ti 4600 używam 44.03. i jakoś ta gra chodzi mi super płynnie. fps na max detalach nie spadał mi ponizej 40. średnio trzymał 70, zadnego nawet najmniejszego lagowania w tej gierce nie mialem.

 

twoje twierdzenie jest blędne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Minimum Configuration:

Win 98 SE/ME/2000/XP Only

DirectX 9.0b

800 MHz Pentium III, AMD Athlon or equivalent

256 MB RAM

NVIDIA GeForce 3 or higher (excluding NVIDIA GeForce 4 MX), ATI Radeon

Skoro ta karta nie spelnia minimalnych wymagan, to jak wy ta gre wogole uruchamiacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ta karta nie spelnia minimalnych wymagan, to jak wy ta gre wogole uruchamiacie?

Poza tym ta gierke musial odpalac prtzy pomocy emulatopra pixel shaderow bo innego sposobu po prostu nie ma - a jak wiadomo emulacja wiaze sie z wiekszym obciazeniem procesora = mniejsza plynnosc/wydajnosc

is that clear :?: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ta giera nie chodzi plynnie na zadnych innych sterach niz detki 45.23. Poza tym ta gierke musial odpalac prtzy pomocy emulatopra pixel shaderow bo innego sposobu po prostu nie ma - a jak wiadomo emulacja wiaze sie z wiekszym obciazeniem procesora = mniejsza plynnosc/wydajnosc

ciekawe.... ja od zawsze dla ti 4600 używam 44.03. i jakoś ta gra chodzi mi super płynnie. fps na max detalach nie spadał mi ponizej 40. średnio trzymał 70, zadnego nawet najmniejszego lagowania w tej gierce nie mialem.

 

twoje twierdzenie jest blędne :)

Nie ma ludzi nieopmylnych :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinstalowalem ta gre jakis czas temu. W sumie po 2 miesiacach zastonawilem sie czemu ja wywalilem nie przechodzac.

Otoz okazalo sie, ze kiedys sie zacialem w jednym miejscu i mnie to tak wkurzylo.

Chcialem wrocic do gry ale faktycznie nie umiem tego znow przejsc.

Jakies 33% gry.

Co trzeba zrobic w tej planszy ?

Wlaczam ten przelacznik po lewej stosujac posag, potem lece na prawo wcisnac ten knefel (rowniez zolty), nastepnie sie wracam aby nadepnac ten knefel, ktory na tym zdjeciu jest zaraz przede mna...

Dołączona grafika

 

Tutaj juz stoje na tym kneflu ale odrocony o 90` w lewo (czyli ta sytuacje z obrazka wyzej mam po prawej stronie). Jak widac udalo mi sie tymi trzema kneflami otworzyc wszsytkie kraty...

Dołączona grafika

 

...ale ledwo co zejde z tego knefla to sie ta ostatnia krata zamyka...

Dołączona grafika

 

...a za ta krata jest cos takiego.

Dołączona grafika

 

Pamietacie co trzeba zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to trzeba tu kilka żeczy zrobić :D też mi z tym troche zeszło. Wiem ze potem jak juz zrobisz czesc to masz nowy scyzoryk, taki turbo i nim rozwalisz sciane i idziesz dalej.

Z boku są chyba drążki i po nich idziesz jakoś, no i tez tym posągiem co na fotce jest wlaczasz ten przyciks, drógi wlaczasz skaczac na niego, ale po co to robisz nie wiem nie pamietam... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm odpowiedziales tuz przed moim update.

No wlasnie jest taka sciana. Wyraznie jest do rozwalenia.

Hmm, zapodam jeszcze kilka screenow, moze cos Ci sie przypomni.

 

Update.

 

To o tej scianie mowa.

Dołączona grafika

 

Na tym drazku (jeszcze jest drugi taki sam) cos tam otworzylem. Teraz juz nie pamietam co bo to bylo kilka miechow temu :P

Dołączona grafika

 

Sa jeszcze takie die klapy. Jedna udalo mi sie otworzyc...

Dołączona grafika

 

..ale drugiej juz nie.

Dołączona grafika

 

Jest jeszcze ta panna (widac na obui fotkach) ale ona nic nie robi. Z pewnoscia mi pomoze ale w swoim czasie.

 

I jest jeszcze takie pekniecie. Idealne do tego aby ta panienka tam weszla. Ale ona jednak nie potrafi latac :P

Dołączona grafika

 

Cos juz swita komus ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam no to zaczynamy podpowiedz:

1. musisz uruchomic te uchwyty po lewej i po prawej stronie podpowiem ze trzeba kożystać z kolumn.

2. posąg przesunąc tak żeby załączył przycisk po drugim przebiegnąc ( po ścianie ), a na trzeci co jest w wodzie to księżniczka chyba stanie o ile dobrze pamietam, następnie wbiegnąc do pomieszczenia obok i przekręcić dzwignie.

3. jak otworzą sie te śluzy to muszisz wrzucić taki blok kamienny.

4. Następnie wrócić o 1 komnate wcześniej, czyli wrócić ta co przeszedłeś ( taka z tymi wahadełkami ) i tam w jeszcze poprzedniej komnacie bedzie ten klocek i trzeba go podsunąc pod drabinke.

ufff too by było na tyle :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam no to zaczynamy podpowiedz: 

1. musisz uruchomic te uchwyty po lewej i po prawej stronie podpowiem ze trzeba kożystać z kolumn.

2. posąg przesunąc tak żeby załączył przycisk po drugim przebiegnąc ( po ścianie ), a na trzeci co jest w wodzie to księżniczka chyba stanie o ile dobrze pamietam, następnie wbiegnąc do pomieszczenia obok i przekręcić dzwignie.

3. jak otworzą sie te śluzy to muszisz wrzucić taki blok kamienny.

4. Następnie wrócić o 1 komnate wcześniej, czyli wrócić ta co przeszedłeś ( taka z tymi wahadełkami ) i tam w jeszcze poprzedniej komnacie bedzie ten klocek i trzeba go podsunąc pod drabinke.

ufff too by było na tyle :wink:

Uff :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w to chłopaki.. jestem na 14 % i mam problem z zabiciem tego bossa niby.. taki koleś niebieski, na pirata wyglada ;] moj ojciec bodajze.. jak go zabic ? nie moge go ani raz nawet uderzyc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja mam ten sam problem...mecze sie z nim cale 10 minut i ani razu go nie walnalem ;) .... nie nozna go walnac wyskokiem i ciosem z za plecow bo jest za szybki ;/ zwyklymi ciosami tez nie... a innych kombinacji nie znam ;/

 

EDIT:Miałeś racje..jak został sam to nawet szybko poszedł do piachu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanghoy i koczo

Czy ktos mi moze powiedziec. czy spotkal sie z kodami do tej gry, lub ewentualnie jak mam przeisc bosa na 14% w momecie kiedy jestem z laska i ona strzela z luku?

(...) polecam jednak czeste wizyty u zrodelka - chowasz mieczyk i biegniesz na lewo (w strone wody ;-) ) gdy pozabijasz "ochroniarzy tatuska" taktyka jest wciaz podobna... tym razem jednak dodatkowo radze czekac na ruchy "ojca" i potem wyprowadzic szybka kontre - kolega na klawie gral troche inaczej i zajelo mu to z dobrych 10 minut... mnie 5...(...)
wystarczylo zajrzec strone wczesniej... sam to wymyslilem :wink:, ale sprawdza sie bardzo dobrze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stery mam 5303 mam pytanko... bo w niektorych miejscach w grze mam taką dziwną wodę.... co mnei wnerwia... poprostu jest pixelowata.. i ja do niej wejdzie postac to tez sie robi pixelowata ;/ ... wnerwiajace... jak sie wylaczy water effecta to to mija,ale chyba nie takie bylo zamierzenie autorow przy water effect??? Moze ktos mial ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest ten 3danalize? .... do gry wymagany jest pixel i vetrex shader... chyba ze on wylancza z gry te efekty... mzoe w kodzie jest jakos wpisane ze jak widzi GF1-2 i 4 MX to sie nie uruchomi ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest program emulujący właśnie shadery (i nie tylko np. t&l jeszcze), dzięki niemu można zmienić identyfikacje karty tak aby np. gra zamiast gf2mx widziała gf4ti4600 :twisted: tyleże oprócz intra nic więcej to nie dało, ale moze złe opcje zaznaczyłem:?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i po "zawodach"... 100% ... prince of persia na prawde mnie zaskoczyl i to w pozytywnym tego slowa znaczeniu... swietna gra :D a co do zakonczenia, faktycznie... - zaskakujace :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...