Skocz do zawartości
Milo

Prince of Persia: The Sands Of Time

Rekomendowane odpowiedzi

33% gry,komnata na środku z sejwem i zbiorniczkiem wodnym w którym jest przycisk.Za sejwem statuła,po obu jej stronach przyciski.Po obu stronacj komnaty wajchy pod sufitem.Wodę spuściłem,wajchy pociągnąłem i nic,nie wiem co dalej.Zrzuciłem tylko jeszcze jakąś skrzynię w taką niby małą tamę która się podniosła po pociągnięciu wajch.Help please!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem na samym koncu, znaczy 95%. Jest tam też tak zrujnowana wieżyczka (coś w stylu tej co jest na 93%) i domyślam sie ze musze po niej wejsc na gore. Niestety udaje mi sie tylko raz odbić od ściany a pozniej spadam. Co robię źle? Mógłby ktoś mi opisać jak to dokładnie przejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie przeszedłem gre, został mi ten yebany staruch, bos zasrany :)

Nie moche go yebnąć czasem mi sie udaje jak od sciany sie odbije lub skocze nad nim.

Powiedzcie ile razy musi dostać zeby zdechł?

Kiedys to przejde teraz mi sie nie chce denerwować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki grał ktoś w tę gre na podobnym sprzęcie jak mój (celeron 600@900, abit VH6, 320 sdramu,MSI Gf4 ti 4200 64) tnie mi się jak cholera . Czy to sprzęt??

ja mam pentiuma 733MHz 256 sdramu i radeona 9100 i gra chodzi super!!! (wiec cos ty masz nie tak)

 

Mam maly problem na samym koncu, znaczy 95%. Jest tam też tak zrujnowana wieżyczka (coś w stylu tej co jest na 93%) i domyślam sie ze musze po niej wejsc na gore. Niestety udaje mi sie tylko raz odbić od ściany a pozniej spadam. Co robię źle? Mógłby ktoś mi opisać jak to dokładnie przejść?

musisz na gore powskakiwac po tej wierzyczce

 

Prawie przeszedłem gre, został mi ten yebany staruch, bos zasrany  

Nie moche go yebnąć czasem mi sie udaje jak od sciany sie odbije lub skocze nad nim.  

Powiedzcie ile razy musi dostać zeby zdechł?  

Kiedys to przejde teraz mi sie nie chce denerwować

i tu sie wlasnie zaskoczylem!! bo czlenio jest zawaliscie cienki :roll: 8O ...normalnie za pierwszym razem go rozwalilem(tzn. w sumie to ich czterech jest)....delikwenta sie banalnie rozwala...czekasz az zacznie robic zamach laska a ty w tedy w bok i jeb dziada! drugi sposób to odijanie sie od sciany oraz przeskakiwanie nad nim .... jest to odziwo banalnie latwe... :D

 

 

uff...to sie rozpisalem ...strzalka pozdrawiam...gierka super ale strasznie latwa co mnie dziwi ze ja w sumie szybko przeszedlem(nie naleze do tych co siedza 12 h dziennie przed kompem i rypia i przechodza gierki w jeden dzien)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No żeczywiscie staruch był łatwy :)

Gierka jedna z lepszych, zasługuje zeby poswięcić na nią 2 zł i nagrać, no moze nawet na wiecej :wink:

Kiedys jak kupie sobie pada to przejde jeszcze raz może bo z tego co mówicie jest lepiej.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie

nad glowa mam dwa murki miedzy nimi takie ostrze ktore sie porusza

niestety wskakuje na te gzymsy ale dalej w ten otwor juz nie moge ;(

nie chce mi sie tam wogole zaczepic ten koles :(

Właśnie,jak to przejść?????????Przez ten duży otwór nie mogę przejść.Help!!!!!!!!!!!!!Jeśli można to bym sejwa prosił ostatecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boshe :[ zaciołem się w momencie kiedy jadzie się windą na góre całej wieży. Coś koło 8x%. Gdybym miał walczyć sam to pół biedy, ale kiedy musze chronić księzniczki to niewrabiam normalnie- 2 potwory ja okładają a ja samemu mam też niezłe tarapaty.

 

Pisaliście coś o zatrzymywaniu czasu ?? jak ? ja znam sztuczkę z daggerowaniem gościa za zycia (robi się z niego piaskowiec) zwolnienie i cofnięcie czasu- ale nie zatrzymanie.

 

BTW. może ktoś by mi podesłał sejwy zaraz po tej walce. Będe wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na 69% gry,wysoka komnata z lustrami.Podświetliłem już dwa znaki ale kurczę gdzie jest trzeci??????Rozaliłem kilka ścian,zdobyłem dodatkowe lustro ale nie wiem co mam z nim zrobić.Pomóżcie!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktos mi podpowie jak skojarzyc pada z ta gra ??

Mam Dual Action`a Logitech i jak wchodze w "Control" i wybieram "Gamepad" to nie widac nazwy mojego pada ani nie mozna w zaden sposob przypisac klawiszy/galek do ruchow :( mam od niedawna tego pada i go jeszcze nie obcykalem do konca, ale z NFSU poszedl od razu a tu :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie instalacja przebiega bez zadnych problemow, lecz nie moge uruchomic tej gry wyswietla mi sie nastepujacy komunikat :

Warning PackedAllocator::Malloc():Unable to find a suitable page for allocation! Size:738197608. Returning NULL.

Filename:buildsv181a(sans safedisk)ExternBasecommonsrcbasememorypackedallocator.cpp LineNo: 121

Press 'Retry' to debug

Czy ktos sie spotkal z takim problelem lub wie gdzie lezy wina i jak temu zaradzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktos mi podpowie jak skojarzyc pada z ta gra ??

Mam Dual Action`a Logitech i jak wchodze w "Control" i wybieram "Gamepad" to nie widac nazwy mojego pada ani nie mozna w zaden sposob przypisac klawiszy/galek do ruchow  :( mam od niedawna tego pada i go jeszcze nie obcykalem do konca, ale z NFSU poszedl od razu a tu  :?

mialem podobnie...tzn mam Logitecha Wingman Rumblepad i tez jak wciskalem enter i klawisz na padzie aby go zdefiniowac to nic...ale sie wkurzylem i zaczalem kilkanascie razy przyduszac enter i dany klawisz na padzie...i o dziwo ustawilo sie...wiec przyduszaj enter razem z przyciskiem na padzie..moze tez pomoze...

 

aha gra sie na padzie super, ale jeden wielki minus dlka Princea..DLACZEGO NIE KORZYSTA Z WIBRACJI??? nie moge tego pojac aby w takiej gierce takie niedopatrzenie:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do wszystkich grajacych w Prine of Persia, zamierzam sobie kupic Game pad na cele tej gry i teraz nie wiem jakiego, nie moge zadnych testow, nawet recenzji znalezsc, co polecacie do 100 i powyzej. Dodam ze system operacyjny to Xp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do wszystkich  grajacych w Prine of Persia, zamierzam sobie kupic Game pad na cele tej gry i teraz nie wiem jakiego, nie moge zadnych testow, nawet recenzji znalezsc, co polecacie do 100 i powyzej. Dodam ze system operacyjny to Xp

Zalatwic sobie pada z PS2 i przejscówke zeby do pc mozna bylo podpiac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wlasnie z ps2? To nie ma dobrego sprzetu pod pc? Jutro jest gielda wiec prosze o podawanie jakis propozycji, bo nie moge nic wybrac dla siebie( MediaTech- 50zl czy Logitech powyzej 100), naprawde nie wiem, na jakich wy gracie i jakie chwalicie? A tak przy okazji to ile taki pad pod ps2 z przejsciowka kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajno dzis skoczylem na gielde i kupilem sobie pada- MANTA dual shock2 pc/psx/ps2. Musze powiedziec ze jestem zadowolony, lecz mam pewne problemy, jakowo jest to moj pierwszy pad to nie zabardzo mi wychodzi w miare poreczne skonfigurowanie przyciskow pod Prince of persia strasznie sie musze nagimnastykowac, wiec jezeli ktos ma takiego lub podobnego to bardzo bym prosil o opis jak najlepiej przypozadkowac dane klawisze akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boshe :[ zaciołem się w momencie kiedy jadzie się windą na góre całej wieży. Coś koło 8x%. Gdybym miał walczyć sam to pół biedy, ale kiedy musze chronić księzniczki to niewrabiam normalnie- 2 potwory ja okładają a ja samemu mam też niezłe tarapaty. 

 

Pisaliście coś o zatrzymywaniu czasu ?? jak ? ja znam sztuczkę z daggerowaniem gościa za zycia (robi się z niego piaskowiec) zwolnienie i cofnięcie czasu- ale nie zatrzymanie. 

 

BTW. może ktoś by mi podesłał sejwy zaraz po tej walce. Będe wdzięczny.

ja tez mam w tym momencie problem...jak to przeszliscie??? a jesli ktos by przeslal mi tez savy po tejk walce to bylbym wdzieczny...

 

mr_lukas@poczta.onet.pl

 

thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, sluchajcie, mial ktos moze problem z wyswietlaniem grafy :?:

bo u mnie wyglada to tak, ze mam w lewym gornym rogu czarny kwadrat i do tego dochodzi jeszcze teczowa woda, ktos wie o co biega :?: karta to radek 9100, pomozcie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rabbi... napisał:

Boshe :[ zaciołem się w momencie kiedy jadzie się windą na góre całej wieży. Coś koło 8x%. Gdybym miał walczyć sam to pół biedy, ale kiedy musze chronić księzniczki to niewrabiam normalnie- 2 potwory ja okładają a ja samemu mam też niezłe tarapaty.

 

Pisaliście coś o zatrzymywaniu czasu ?? jak ? ja znam sztuczkę z daggerowaniem gościa za zycia (robi się z niego piaskowiec) zwolnienie i cofnięcie czasu- ale nie zatrzymanie.

 

BTW. może ktoś by mi podesłał sejwy zaraz po tej walce. Będe wdzięczny.

 

 

ja tez mam w tym momencie problem...jak to przeszliscie??? a jesli ktos by przeslal mi tez savy po tejk walce to bylbym wdzieczny...

 

mr_lukas@poczta.onet.pl

 

thx

 

Najlepiej się od księżniczki oddalić jak tylko można, a w momencie kiedy ją atakują pomagać

Najlepiej atakować przeskakując nad potworami i wtedy walić ich sztyletem.

Po tym rozpadają się odrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, nie wysilajcie sie juz :P

znalazlem winowajce, a jest nim SMOOTHVISION, niestety musze grac bez AA :(

 

a sama gra wymiata :twisted: troszke wczoraj wieczorem pogralem i troche dzis i mam juz 33% skonczone, zapowiada sie ze bedzie krotka, ale warta swieczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jest dość krótka, ale czasami możn się niueźle przyciąć.

Ja osobiście przeszedłem gierke 2 razy.

Pierwszy raz jakiś tydzień(brak czasu na granie)

A kolejny chyba ze dwa dni.

Najbardziej podobała mi się lokacja koło 95%, tam dla samej zabawy katowałem po kilka razy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...