Skocz do zawartości
Milo

Prince of Persia: The Sands Of Time

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

Siema  a wiec  przejde do konkretów: AMD ATHLON 2000XP+(0,13u), ATI RADEON 9500PRO i 512DDR/400MHZ i sa takie jaja jak:  odpalam gierke  i jak zwykle  mam problemy ala  Splinter  Cell.... typu ze  obramowanie  ekranu gry jest jakby dziwnie" podswietlone/przeswietlone", woda to normalnie  CALA BIALA ....  i wogole  na ekranie  monitora  podczas grania w ta gre mam jakby"firanki"  i wogole  obraz mam caly  jakby bardziej "odbielony" :/ ludzie help a  stery to mam OMEGI 3.9 czy jakos tak wiec  licze nawas  jak ktos wogole mial takie rzeczy z ta gra:/ pozdro

Nigdy do radeonow nie uzywaj omeg bo sa fatalne,beszczeszczą tylko dobre imie ATI a nie chcemy by Gforcy nad nimi zapanowaly :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie przeszłem grę .. :D  :D  :D  :D 100%

Yo nawija brat turzola hehe.

Mam problem 83%gry jestem w jakims skarbcu skacze na ta duzo butle jest filmik po filmiku schodze schodami dluzszy czas i dochodz do komnaty pelnej wejsc z teleportami na srodku stoi posag. Wolam ta swoja suczke ale jej nie widze :twisted: co mam tam zrobic ???????

pomoz jak przeszles 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, mam problem z tym. Nie moge tego włączyć. Mam błąd: "Unable to find display mode - Please see Readme.txt for technical supprot". W readme jest napisane ze gra zoptymalizowana jest dla Catalystów 3.7 i wyższych. Próbowałem na 3.7, 3.8 i 3.9 i nadal jest to samo. Co moge zrobić? Miał może ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Własnie przeszłem grę .. :D  :D  :D  :D 100%

Yo nawija brat turzola hehe.

Mam problem 83%gry jestem w jakims skarbcu skacze na ta duzo butle jest filmik po filmiku schodze schodami dluzszy czas i dochodz do komnaty pelnej wejsc z teleportami na srodku stoi posag. Wolam ta swoja suczke ale jej nie widze :twisted: co mam tam zrobic ???????

pomoz jak przeszles 100%

To jest tak: masz 2 pietra.tam gdzie teraz jestes zczaj taki motyw:

jest 8 drzwi .jedno ma wejscie wyrzezbione,jak zle wejdziesz to sie do nich teleportujesz.Oddal kamere kiedy staniesz przed glownym wejsciem i teraz tak:powiem ci w jakiej kolejnosci masz wejsc patrzac od prawej.Dzwi nr.4,1,5,8 - przeteleportuje cie na gore i tu tak samo oddal kamere i tlumacze ci od prawej (jest 9 wejsc - piate ledwo widoczne na prosto): szoste,pierwsze,piąte i juz - dosc dloogo nad tym siedzialem i dlatego znam kolejnosc na pamiec - a co do gry 10/10 ode mnie i wszystkie znaki jakosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość stalin90

Mógłby mi ktoś pomóc. Jestem przy 69% w:The Hall of Learning i poprostu nie wiem co mam zrobić. Skacze i skacze. Mógłbym komuś wysłać save o któs by mi przeszedł. Bardzo prosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z z Z z Z kad wy tą gre macie?:D

 

ZE SKLEPU !!!!!!!!! NICH KTOS PODA INNE ZRODLO TO BEDZIE BYE BYE

Moim zdaniem bardzo głupia zagrywka, nie lepiej było poczekać, aż ktoś poda inne źródło :twisted:

A tak PS.

Nie jesteście tu po to, aby zastraszać, tylko po to, aby pilnować porzadku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to jest głupia czy mądra zagrywka to wydaje mi sie że to nie jest Twoja sprawa, i nie mów mi prosze po co tu jesteśmy, bo my dokładnie wiemy po co

 

ps. jeżeli ktoś czytał regulamin i sie do niego stosuje to nie powinien czuć sie zastraszany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to jest głupia czy mądra zagrywka to wydaje mi sie że to nie jest Twoja sprawa, i nie mów mi prosze po co tu jesteśmy, bo my dokładnie wiemy po co

ok ok, nie bij :wink:

tak tylko po prostu zwróciłem uwagę (chyba nie zabrania mi regulamin), bo krzyknąłeś tym postem, jak byś chciał wszystkich pozabijać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra była dołączona do ostatniego wydania Gazety Wyborczej ;)

 

A tak poważnie to gramy tylko w wersje Demo

 

Co do gry to jest skok technologiczny w swojej kalsie gier

na PeCetA . Tylko z klawiatury ciezko sie gra

kto gra z joypada niech sie pochwali czy dużo łatwiej/lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra była  dołączona do ostatniego wydania  Gazety Wyborczej  ;)

 

A tak poważnie to gramy tylko w wersje Demo

 

Co do gry to jest  skok technologiczny w swojej kalsie gier

na  PeCetA .  Tylko  z klawiatury ciezko sie gra

kto gra z  joypada  niech sie pochwali czy dużo łatwiej/lepiej

To ja się chwalę - gra się łatwiej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie giera jest wypaśna ale mam jeden problem, a mianowicie jak gram po około 10 minutach częściowo dżwięk zanika ( nie słysze rozmów, muzyki, ale dzwięki walki słychać jak wchodze do menu to też nie ma muzyki) wystarczy że wyłacze i włacze gre i znowu wszystko jest ok. ale po kilku minutach dzwięk znowu częściowo zniknie!

 

Macie jakieś pomysły jak się z tym uporać?

 

w opcjach dzwiękowych wyłanczałem eax i bez zmian.

 

gre odinstalowałem i zainstalowałem ponownie, też nic nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na 33% gry tam gdzie jest taka komnata z mieczem . zawieszam się na 2 dzwigniach ( jakieś żółte chińskie litery) po to aby właz się otworzył. właz się otwiera , wrzucam w niego kwadratowy kamień i w tym momęcie nie wiem co dalej robić ? Prosze cię o pomoc.

 

Pozdrawiam i zycze wesolych świą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na 33% gry tam gdzie jest taka komnata z mieczem .  zawieszam się na 2 dzwigniach ( jakieś żółte chińskie litery)  po to aby właz się otworzył. właz się otwiera , wrzucam w niego kwadratowy kamień i w tym momęcie nie wiem co dalej robić ? Prosze cię o pomoc.

 

Pozdrawiam i zycze wesolych świą.

też jestem w tym miejscu i nie wiem jak pociagnąc za ta dzwignie z lewej strony przy tej pękniętej scianie, tzn po kolumnie wchode na góre kołysze sie przeskakując na następna rure i potem znowu sie bujam i skacze i w tym momencie kupa bo nie moge siegnąc dzwigni, jak to zrobić Help pliz :?: :( zgóry dzieki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na 33% gry tam gdzie jest taka komnata z mieczem .  zawieszam się na 2 dzwigniach ( jakieś żółte chińskie litery)  po to aby właz się otworzył. właz się otwiera , wrzucam w niego kwadratowy kamień i w tym momęcie nie wiem co dalej robić ? Prosze cię o pomoc.

 

Pozdrawiam i zycze wesolych świą.

też jestem w tym miejscu i nie wiem jak pociagnąc za ta dzwignie z lewej strony przy tej pękniętej scianie, tzn po kolumnie wchode na góre kołysze sie przeskakując na następna rure i potem znowu sie bujam i skacze i w tym momencie kupa bo nie moge siegnąc dzwigni, jak to zrobić Help pliz :?: :( zgóry dzieki za pomoc :)

ok dałem rade pociągnać za tą drugą dzwignie, wrzuciłem ten głaz w ten właz i też potem nie wiem co dalej help pliz :?: :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIASKI.CZASU...

 

mnie.ta.gra.oczarowala...przeszedlem.ja.raz.(ze.3.tyg.temu)i.to.byl.zaszczyt.

na.poczatku.jak.zobaczylem.grafe.to.mi.szczeka.opadla...

z.drugiej.strony.myslalem.ze.bedzie.to.jakis.kit.po.tym.jak.zobaczylem.sterowani

e....yyyyyh...pomylilem.sie

 

nie.jest.to.typowa.gra.ze.sie.idzie.i.zabija...tylko.wymaga.myslenia..oczywiscie

.troche.nudne.jest.przechozanie

tych.samych.etapow.skoro.sie.zna."sztuczki"..i."how.to.pass.this.level"

 

wogole.sie.nie.nudzilem.przy.tej.grze,jestem.oszolomiony.mozliwosciami.techniczn

ymi.tej.gry(dx9.poprostu.max.wykorzystany)

(nigdy.nie.widzialem.tak.pieknie.zrobionej.trawy..)

do.tego.wysmienita.oprawa.dzwiekowa..(ahh.jakze.by.sie.chcialo.zyc.w.takich.klim

atach)+GRYWALNOSC..oraz.fabula.,..

mmm....cud.miod.

czasami.wqrwily.mnie.ustawienia.kamery..ale.to.chyba.jeden.minus..

 

daje.10/10 :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...