Skocz do zawartości
ayem

Miernik napiec

Rekomendowane odpowiedzi

Takie samo cudo (tyle że żółte) kupiłem z miesiąc temu w OBI w Krakowie za 19,99 a w sklepach elektronicznych widziałem za nawet 45 złotych. Działa ok i tyle. W komplecie jest bateria i instrukcja po polsku (niezbyt duża ale zawsze).

 

Wg producenta na (interesującym nas ;) ) zakresie 20V rozdzielczość to 0,01V z dokładnościa 0,5%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak na swoja cene _te typy_ miernikow maja fajna dokladnosc.

UWAGA!! dziala dobrze, dopoki bateria jest w dobrym stanie, kiedy bateria pada (kontrast LCD jeszcze dobry....ale napiecie baterii jest _duzo nizsze od 9V) to straszne cyrki robi.

Chociaz pojawia sie ikonka (bateri) na LCD-ku jak bateria zaczyna padac.

wiec 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak na swoja cene _te typy_ miernikow maja fajna dokladnosc.

UWAGA!! dziala dobrze, dopoki bateria jest w dobrym stanie, kiedy bateria pada (kontrast LCD jeszcze dobry....ale napiecie baterii jest _duzo nizsze od 9V) to straszne cyrki robi. 

Chociaz pojawia sie ikonka (bateri) na LCD-ku jak bateria zaczyna padac.

wiec  8)

na drozszych wystepuje tez taki motyw tzn przynajmniej na tych do 150 - 200 zeta spotkalem sie z czyms takim na wyzszych modelach nie pracowalem , ale na tym ktory jest przedstawiony mialem z nim stycznosc do domu w zupelnosci wystarcza , jesli dokladnows jest taka jaka zapodal Felson to mozna to zakupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robie na nich na praktyh ( w szkole mamy analogi :P  działają spoko tylko mają jedną wade szybko sie palą bezpiecznki więc kup sobie garść :P

To moze dlatego ze mierzycie nimi prad w gniazdku w scianie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykly najtanszy miernik cyfrowy. Do zastosowan przy OC spokojnie Ci wystarczy. Polecam OD RAZU KUPIC DOBRA BATERIE np KODAK litowa do aparatow. Jest prawie 2 razy drozsza niz duracel ale duuuuuuzo dluzej wytrzyma. Cena miernika jest BDB !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robie na nich na praktyh ( w szkole mamy analogi :P  działają spoko tylko mają jedną wade szybko sie palą bezpiecznki więc kup sobie garść :P

To moze dlatego ze mierzycie nimi prad w gniazdku w scianie?

ta jasne a swistak siedzi i zawija kontakty w srebekra prady jakie mierzymy nie przekraczają 70 mA a napiecia nie prerzekraczają 13 V jesczez jakieś pytania

 

a najlepszym rozmiązaniem jest włożenie wiekszych bezpieczników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie sie te koncowki kabli (no te, no te co sie dotyka, takie z plastiku) dosyc szybko ukreciły :(

 

znaczy sie kable sie wyrwały...

Ja je juz naprawiałem ze 20 razy.

 

robie na nich na praktyh ( w szkole mamy analogi :P  działają spoko tylko mają jedną wade szybko sie palą bezpiecznki więc kup sobie garść :P

To moze dlatego ze mierzycie nimi prad w gniazdku w scianie?

ta jasne a swistak siedzi i zawija kontakty w srebekra prady jakie mierzymy nie przekraczają 70 mA a napiecia nie prerzekraczają 13 V jesczez jakieś pytania

 

a najlepszym rozmiązaniem jest włożenie wiekszych bezpieczników

A jesteś pewien ze siedzą w nich oryginalne bezpieczniki, może są wsadzone jakies słabe. Mi sie jakoś nie udało spalić bezpiecnika a mierzyłem znacznie większe prądy i napięcia od twoich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...