Skocz do zawartości
rumun_666

KoRn - Take a look in the mirror JUŻ JEST!!

Rekomendowane odpowiedzi

metal to ty kłorna sluchasz? 8O

4 lata temu zacząłem od korn'a jeśli chodzi o ciężką muzę więc mam sentyment do tej kapeli i nie jestem jakimś pieprzonym othodoksem i sie nie ograniczam, powiem tak lubie dobrą muzę która mi się podoba [a jestem dość wybredny :] i wiem co dobre :)]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metal to ty kłorna sluchasz? 8O

4 lata temu zacząłem od korn'a jeśli chodzi o ciężką muzę więc mam sentyment do tej kapeli i nie jestem jakimś pieprzonym othodoksem i sie nie ograniczam, powiem tak lubie dobrą muzę która mi się podoba [a jestem dość wybredny :] i wiem co dobre :)]

spokojnie, tak tylko sie pytalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metal to ty kłorna sluchasz? 8O

4 lata temu zacząłem od korn'a jeśli chodzi o ciężką muzę więc mam sentyment do tej kapeli i nie jestem jakimś pieprzonym othodoksem i sie nie ograniczam, powiem tak lubie dobrą muzę która mi się podoba [a jestem dość wybredny :] i wiem co dobre :)]

spokojnie, tak tylko sie pytalem

nie ma sprawy :) tylko odpowiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho NAJLEPSHA płyta korn'a to korn Dołączona grafika [pierwsha płyta]...

a tak wogóle to najlepsze płyty korna to imho "korn", "take a look in the mirror" i "issues" [kolejność od najlepshej do mniej lepshej] inne płyty jakoś mi nie podchodzą Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błeeeeeeeeeeee jak można takich wypocin słuchać 8O :? IMHO badziew jak nic.

można można Dołączona grafika

 

ale o gustach sie nie dyskutuje... bo jeszcze można w morde dostać Dołączona grafika buhehehe... dżołk

No niby tak ale ja poprostu nie trawie takiego "metalu" ja słucham tylko prawdziwego metalu, a nie jakiegoś gufna dla zbuntowanych nastolatek czytających bravo :twisted: :P :wink: JOKE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o korn'a to imho to jest hardcore a nie metal Dołączona grafika a ja hardcore lubie Dołączona grafika

a tak wogóle to pieprze te wszystkie podziały itd. i poprostu słucham dobrej muzy która mi się podoba i tyle Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o korn'a to imho to jest hardcore a nie metal Dołączona grafika a ja hardcore lubie Dołączona grafika

a tak wogóle to pieprze te wszystkie podziały itd. i poprostu słucham dobrej muzy która mi się podoba i tyle Dołączona grafika

Powiadasz że dobrej muzy lubisz słuchać... :lol: :wink: ok ok nie zaprzeczam :D. Masz do tego prawo :).

 

P.S. Korn to hardcore :? mi się wydawało że to nuMETAL :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się wydawało że to nuMETAL

Widze że masz wielkie pojęcie o nu-metalu próbując zaliczyć do niego Korna... Jest to najprawdziwszy metal (no może nie do końca). Poza tym nu-metal to nie jest odmiana metalu jakby sie moglo wydawac.

 

A najlepsza płytka Korna to i tak Issues :) no i może Untouchables.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się wydawało że to nuMETAL

Widze że masz wielkie pojęcie o nu-metalu próbując zaliczyć do niego Korna... Jest to najprawdziwszy metal (no może nie do końca). Poza tym nu-metal to nie jest odmiana metalu jakby sie moglo wydawac.

 

A najlepsza płytka Korna to i tak Issues :) no i może Untouchables.

No właśnie nie mam zbyt wielkiego pojęcia o nuMETALU i w sumie jakoś mnie ten fakt nie trapi 8). A prawdziwy metal to iron maiden, manowar,

in falames, children of bodom, slayer, pantera, black sabbath i wiele innych, korna to ja bym IMHO nie zaliczył do prawdziwego metalu :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Grucela dostal plyte na mp3 ode mnie :P

ostanio zapomnialem troche o Korn, wiecej sluchalem Slipknot, ale jednak "take a look in a mirror" musialem miec i jak dla mnie to zadymista jest.

Najlepsze dla mnie to Right Now, Y'all Want A Single, Everything I've Known, Did My Time.

Pozdrawiam :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...