Skocz do zawartości
bogdans1

Sapphire Radeon 9500 64MB Atlantis vs. ProColor 128MB

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy warto w coś takiego zainwestować 600zł, bo niestety tyle mam :( Karta ta podobno da się zmodyfikować softpatchem do 9500PRO.

Wiem, ze ten temat był poruszany wielokrotnie, ale zazwyczja była mowa o kartach 128MB. Ta ma 64, więc prosze nie mówicie żebym poszukal, bo przeszukałem forum :)

Może ktoś ma tą kartę i może się podzielić uwagami... Jak sprawdzić czy karta ma odblokowane 8 potoków i czy ma wydajność PRO a nie zwykłej?

Dzięki za wszystkie wypowiedzi.

 

PS Jednak kupię ProColor, bo ma więcej pamięci, a też da się modować do 9500Pro... ale nic więcej podobno :( bo ma 128bitów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli da się zmodyfikowac do pro to myśle ze warto.

 

WRX nie siej herezji. Karte można bezproblemu modyfikować.

 

PS jej ewydajność będzie troche mniejsza niż normalnego 9500Pro właśnei ze wzgledu na mniejszą ilośćpamięci. Ale powinno chodzić spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersji 64MB nie da sie zmodowac do 8 potokow.

Oczywiscie ze sie da. W tym tygodniu widzialem karte ktora przyjechala sobie z serwisu na zamianke. R9500 64MB Gigabyte. Karta slicznie sie podkrecila na 9500Pro 64MB:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam możliwośći sprawdzić :(

Ale wiem, ze obie się modują do 9500pro ze 128bitami (niestety)

Jednak wezmę Saphhire, bo jest bardziej firmowa- więc może będzie lepsza. Zresztą PowerColor ma trochę obniżone taktowanie, a 128 MB narazie nic nie wykorzystuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...