Skocz do zawartości
s0n1c

Przegladarka Internetowa

Jakiej uzywasz przegladarki?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej uzywasz przegladarki?

    • Avant Browser
      5
    • Crazy Browser
      2
    • IE
      54
    • Mozila
      31
    • MyIE
      19
    • Opera
      69
    • Netscape
      4
    • Phonix
      2
    • Inna
      4


Rekomendowane odpowiedzi

MozillaFirebird 0.7 btw panowie skad sciagnac ten bajer zeby ogladac na firebirdzie film'y bo ten caly plugin mnie denerwuje jak chce gdzies wejsc to pisze ze pluginu niema i musze na tej stronie korzystac z ie co mi bardzo nieodpowiada  :roll:

Jakie filmy ? Flash?

wlasnie nie bo mam ten plugin od macromedia tylko jakis inny np jak sa kamery internetowe na ie normalnie wyswietla na operze a na firebirdzie pupa

 

wlasnie testuje nowa opere 7.50 i powiem ze calkiem mi sie podoba jak ktos mi jeszcze powie w jakim pliq znajduja sie ulubione to naprawde bede szczesliwy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie testuje nowa opere 7.50 i powiem ze calkiem mi sie podoba jak ktos mi jeszcze powie w jakim pliq znajduja sie ulubione to naprawde bede szczesliwy :)

We wcześniejszych wersjach były w "opera6.adr", w 7.5 nie wiem, bo wywaliłem ją po obejrzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zakładać nowego topicu podepnę się tutaj.

1. Jak zmusić Firebirda 0.7PL, żeby strony otwierały się w nowych panelach, a nie w istniejących.

2. Czy da się zmienić to, żeby SHIFT + klik otwierał stronę w nowym panelu, a nie w nowym oknie (może w Firebirdzie służy do tego inna kombinacja klawiszy ??).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zakładać nowego topicu podepnę się tutaj.

1. Jak zmusić Firebirda 0.7PL, żeby strony otwierały się w nowych panelach, a nie w istniejących. 

2. Czy da się  zmienić to, żeby SHIFT + klik otwierał stronę w nowym panelu, a nie w nowym oknie (może w Firebirdzie służy do tego inna kombinacja klawiszy ??).

1. Ściągnij sobie dodatki:

a)tabbrowser preferences - ma tą opcję, i chyba tylko tą.

b)tabbrowsed extensions - ma tyle opcji, że głowa boli, ale jest wielką kobyłą, i spowalnia przeglądarkę, poza tym jest trochę zabugowany. W połączeniu z kilkoma innymi pluginami powoduje wywalanie się firebirda.

 

2. Ctrl+klik/enter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dijkstra, o to mi chdziło :!:

I zapomniałem powiedzieć - w obu przeglądarkach ten sam efekt daje kliknięcie w linka trzecim guzikiem myszki, o ile w sterownikach (jeżeli je masz jest) jest on ustawiony na default. Ja specjalnie dlatego zrezygnowałem z bindowania jednego klawisza :)

 

Jes, ofkors, ale wtedy leciałem na Mozilli jeszcze :P

A ja wtedy na firebirdzie 0.7, a teraz ponownie operka - acz już 7.23 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jes, ofkors, ale wtedy leciałem na Mozilli jeszcze :P

A ja wtedy na firebirdzie 0.7, a teraz ponownie operka - acz już 7.23 :P
Na operce jechałem w wersji 5 przez dłuuugo i potem troche na 6-tce. Potem Mozilla od wersji 0.9 cośtam :) Teraz Thunderbird/Firebird. Ale Operka w wersji 7.50 prezentuje się bardzo ciekawie. Lubie skórki zgodne z wyglądem Windows'a XP, a to co miała wcześniej to była pomyłka... Ale przesiadki na Operę raczej nie planuje, bo nie jest darmowa no i klient poczty/newsów dalej mnie straszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zapytam sie co do opery bo denerwuje (moze sie da) jedna rzecz.

Czy jak otwieram okna w operze to musza sie otwierac tylko w 1 lini? przy otwarciu duzej ilosci okien (ok.50 czesto mi sie zdarza) nie da sie kliknac w odpowiedna zakladke. Mozna zrobic zeby po otwarciu np 15 okienek reszta otwierala sie w kolejnym rzedzie (Avant browser), albo zeby sie pojawil pasek przewijania (Crazy browser)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten test chyba nie działa poprawnie z firebirdem (z Operą działa).

Przy próbie ściągnięcia xvid'a z tej strony http://www.roeder.goe.net/~koepi/xvid.shtml wyświetla się tekst:

Your browser didn't send the correct referer for my site...
Czyli jednak blokowanie http referrer w FB działa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) - tylko ten banner mnie wkurza - nie dlatego ze jest tylko ze non stop pojawia mi sie w nim ten caly BonziPalant i mnie do szalu doprowadza. Ale ogolnie przerzucilem sie na opere 7.23 i nie chce innej - POLECAM ;]

Tego bonzipalanta można zmienić na reklamy stron z google (tekstowe) o wiele mniej to denerwuje, oczywiście można jeszcze skorzystać z innej możliwości ale nie będę tu o niej mówił bo nie wypada :wink:

 

A teraz się pochwalę, że rówież (od niedawna) zacząłem używać Opery 7.23 i coraz bardziej mi się podoba. Misia zostawiłem (i używam od czasu do czasu) w końcu przyzwyczaiłem się przez tyle lat :wink: ale niezaprzeczalnie Oprea ma parę rzeczy bardzo wygodnych i użytecznych czego w IE próżno szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh a ja z koleji jechalem IE, potem sie przesiadlem na Opere, ale teraz jak zainstalowalem Mozilla Firefox to jestem pod zachwytem :lol: normalnie wypasna przegladarka. najlpsza jaka do tej pory uzywalem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie popróbowałem FireFoxa 0.8 i nie jestem w 100% zadowolony. Czasem gdy daję odświeżenie lub przeładowanie kilku stron na raz. To zamiera w połowie ich ściągania :( Dam mu szanse jak wyjdzie wersja 1.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od poczatku uzywalem IE, pozniej przyszedl czas MyIE ale to tylko na 2-3 miesiace. Gdy zobaczylem Opere bodajze w wersji 7.10 przesiadlem sie na nia i jechalem az do 7.50. Miejscami byly przesiadki na Mozille lub okazjonalnie na Phoenixa/Firebirda. Jak czlowiek nie zna wszystkich alternatyw od tego malomiekkiego to jest rownoznaczne z pozostawaniem kaleka. Teraz przesiadlem sie na Linuxa i szczerze mowiac Konqueror nie przypadl mi do gustu. Zostalem przy Mozilli 1.6 i chyba jedynie sprobuje Opery 7.50p2 i Firefoxa.

 

Polecam http://www.operapl.net/nie/ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...