Jump to content
Sign in to follow this  
Marcin_gps

Najlepszy utwor jaki w zyciu slyszeliscie

Recommended Posts

Chcialbym, abyscie podali tytul utworu (oraz jego wykonawce), ktory uwazacie za nadzwyczajny, taki ktory sie nigdy nie znudzi, ktorego mozna sluchac bez konca.

No powiedzmy 3 tytuly :)

Diary Of Dreams - But the wind was stronger

Panzer AG -Sick is the one who adores me

PS

Zeby z tematu nie zrobil sie smietnik, prosilbym o nie komentowanie wypowiedzi. Kazdy ma swoj gust

Edited by Marcin_gps

ja dokl. utworow nie pamietam ale wszystkie utwory GRANE przez Apocalyptice mi sie podobaja i uwazam je za nadzwyczajne.

Sweet Child O'Mine - Guns'n'Roses

Utwór, który mnie rzucił na kolana (dosłownie) gdy go pierwszy raz usłyszałem. To było w jakiejś księgarni (wtedy jeszcze muzycznych sklepów nie było, tylko komuna była). Poprosiłem o TĄ kasetę, nawet nie wiedziałem co to za zespół, dość długo szukali, ale znaleźli i sprzedali... Teraz rzadko do tego kawałka wracam ale ta parti gitarowa Slasha... rewelacja

ja jeszcze cus dorzuce bo mnie sie przypomnialo :oops:

hunter- fallen [jak to uslyszalem to az mnie w zoladku cus zawiercilo]

Creed - Freedom - nadzwyczajny specyficzny spokój

Foo Fighters - All My Live

Ozzy - Perry Manson

peja & sweet noise ;) (chyba tak si e pisze) :lol:

a teraz na serio

V symfonia Bethovena (terz pisowni nie pamietam :oops: )

Radziecki Hymn wykonanie chor armii czerwonej (IMO bardzo ladny jest)

O w morde, ale mi klina zabiles :wink:

Ciezko powiedziec, ale niech bedzie jeden z wielu:

Biohazard - Cycle Of Abuse

Sweet Child O'Mine - Guns'n'Roses

Utwór, który mnie rzucił  na kolana (dosłownie) gdy go pierwszy raz usłyszałem. To było w jakiejś księgarni (wtedy jeszcze muzycznych sklepów nie było, tylko komuna była). Poprosiłem o TĄ kasetę, nawet nie wiedziałem co to za zespół, dość długo szukali, ale znaleźli i sprzedali... Teraz rzadko do tego kawałka wracam ale ta parti gitarowa Slasha... rewelacja

Dokładnie rozumiem co czujesz. Intro i solówka powalają na ziemię, prawdziwy majstersztyk :)

Ja podobnie zareagowałem na Moneytalks - AC/DC. Mogłbym zrobić tu małą wyliczankę, ale dodam jeszcze Fade to Black - Metalliki, Summer Song - Joe Satrianiego.

Ostatnio zafascynował mnie Steve Vai. Praktyczine cała jego twórczość wdeptała mnie w ziemię.

Ostatnio zafascynował mnie Steve Vai. Praktyczine cała jego twórczość wdeptała mnie w ziemię.

imho przewyzsza on satrianiego :D

nie wiem, czy technicznie, ale jego utowry, zwlaszcza z passion and warfare wymiataja :D

Seasons in the Abyss - Slayer (wersja z koncertu "decade of agression" - jest szybsza)

Refuse-Resist - Sepultura

keine grenzen - ich troje :lol:

Kraftwerk - Numbers

U96 - Club Bizarre

to ze starszych :)

ehh za dużo tego jest :)

a poza tym wszystkie tracki The Prodigy

No to co mi tam:)

Obejrzałem film Mists of Avalon i troche czasu zajęło wygrzebanie utworu, który się przewijał tam w tle i znalazłem:

Loreena McKennit - The Mistic's Dream

Ten kawałek chodził za mną chyba z tydzień, ze względu na taki specyficzny klimacik. Dużo jest jeszcze innch kawałków które tak za mna chodziły(cześto całkiem inne w klimacie ;) ), ale ten mi się jakoś najbardziej przypomina.

Equinoxe 5 J.M. Jarre'a. To była pierwsza nie-piosenka jaką w życiu słyszałem - miałem 4 lata i do dziś mnie ciarki przechodzą zawsze kiedy słyszę grom.

Linkin Park

From the inside - METEORA

Poprostu brak mi słów. Jeden z najlepszych.. na świecie!

Osobiście najlepiej pracuje mi się, szczególnie grzebiąc w kodzie przy Dandy Warhols - nietzsche. Podobnie jak Massive Attack - Angel jest to piosnka z filmu 'Antitrust'. Jeden z lepszych jakie oglądałem.

Dobry jest też utwór Linkin Park - Numb, natomiast do wyciszenie byc możę Evanescence - My Immortal.

moonlight Sonata BETHOVENA pokłon wielkiemu mistrzowi!!!!!!! ta piosenka niszczy miażdży i rozbraja mnie do cna!!

a tak poza tym to Counting on me KoRna , to jest chyba ich najlpsza piosenka... taka monumentalna... dzięki KoRnowi i Bethovenowi!!

HALLOWEEEN - Halloween

Bjełyje Rozy - autor nieznany

Stabbing Westward -Lies , Slipping Away, Nothing

P.S może ktoś wie gdzie dostać w kraju płyty w.w. zespołu szczególnie Ungod (wiad.na priv)