Skocz do zawartości
Marcin_gps

Najlepszy utwor jaki w zyciu slyszeliscie

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym, abyscie podali tytul utworu (oraz jego wykonawce), ktory uwazacie za nadzwyczajny, taki ktory sie nigdy nie znudzi, ktorego mozna sluchac bez konca.

No powiedzmy 3 tytuly :)

 

Diary Of Dreams - But the wind was stronger

Panzer AG -Sick is the one who adores me

 

PS

 

Zeby z tematu nie zrobil sie smietnik, prosilbym o nie komentowanie wypowiedzi. Kazdy ma swoj gust

Edytowane przez Marcin_gps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sweet Child O'Mine - Guns'n'Roses

 

Utwór, który mnie rzucił na kolana (dosłownie) gdy go pierwszy raz usłyszałem. To było w jakiejś księgarni (wtedy jeszcze muzycznych sklepów nie było, tylko komuna była). Poprosiłem o TĄ kasetę, nawet nie wiedziałem co to za zespół, dość długo szukali, ale znaleźli i sprzedali... Teraz rzadko do tego kawałka wracam ale ta parti gitarowa Slasha... rewelacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

peja & sweet noise ;) (chyba tak si e pisze) :lol:

a teraz na serio

V symfonia Bethovena (terz pisowni nie pamietam :oops: )

Radziecki Hymn wykonanie chor armii czerwonej (IMO bardzo ladny jest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sweet Child O'Mine - Guns'n'Roses

 

Utwór, który mnie rzucił  na kolana (dosłownie) gdy go pierwszy raz usłyszałem. To było w jakiejś księgarni (wtedy jeszcze muzycznych sklepów nie było, tylko komuna była). Poprosiłem o TĄ kasetę, nawet nie wiedziałem co to za zespół, dość długo szukali, ale znaleźli i sprzedali... Teraz rzadko do tego kawałka wracam ale ta parti gitarowa Slasha... rewelacja

Dokładnie rozumiem co czujesz. Intro i solówka powalają na ziemię, prawdziwy majstersztyk :)

 

Ja podobnie zareagowałem na Moneytalks - AC/DC. Mogłbym zrobić tu małą wyliczankę, ale dodam jeszcze Fade to Black - Metalliki, Summer Song - Joe Satrianiego.

 

Ostatnio zafascynował mnie Steve Vai. Praktyczine cała jego twórczość wdeptała mnie w ziemię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zafascynował mnie Steve Vai. Praktyczine cała jego twórczość wdeptała mnie w ziemię.

imho przewyzsza on satrianiego :D

nie wiem, czy technicznie, ale jego utowry, zwlaszcza z passion and warfare wymiataja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co mi tam:)

Obejrzałem film Mists of Avalon i troche czasu zajęło wygrzebanie utworu, który się przewijał tam w tle i znalazłem:

Loreena McKennit - The Mistic's Dream

Ten kawałek chodził za mną chyba z tydzień, ze względu na taki specyficzny klimacik. Dużo jest jeszcze innch kawałków które tak za mna chodziły(cześto całkiem inne w klimacie ;) ), ale ten mi się jakoś najbardziej przypomina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście najlepiej pracuje mi się, szczególnie grzebiąc w kodzie przy Dandy Warhols - nietzsche. Podobnie jak Massive Attack - Angel jest to piosnka z filmu 'Antitrust'. Jeden z lepszych jakie oglądałem.

Dobry jest też utwór Linkin Park - Numb, natomiast do wyciszenie byc możę Evanescence - My Immortal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moonlight Sonata BETHOVENA pokłon wielkiemu mistrzowi!!!!!!! ta piosenka niszczy miażdży i rozbraja mnie do cna!!

 

 

a tak poza tym to Counting on me KoRna , to jest chyba ich najlpsza piosenka... taka monumentalna... dzięki KoRnowi i Bethovenowi!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...