Skocz do zawartości
michael_21

Pro Evolution Soccer 3 / WE7 - patche i dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

to jakas sciema chyba ze grali na takej zasadzie jezeli to mozliwe oczywiscie bo cos gdzies kiedys slyszalem na zagranicznych forach o PES3

ze mozna udostepnic jakos obraz granej gry i wtedy odpalana jest na 2 monitorach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie małe pytanko jak zainstalowac te stroje,nowe piłki,buty ,i inee <span style="color:red;">[ciach!]</span>ły bo nie mam zielonego pojecia PROSZE POMUZCIE MI BO BARDZO CHCE TO ZROBIC A NIE WEIM JAK ahha i jeszce jedno jak naciskam te likni z tymi patchami wolfa z tej stronki filefront to mi wyskakuje strona tytułowa a nie to co mam sciagnać i tam tesz nie weim co mam sciagnac bo tam sa do WE7 a czy to pasuje do PES 3 POMOCYYYYYYYYYYYYYYY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukazały się nowe patche od Wolfa (4.0)

Do PES3 i WE7

Oto zmiany:

PES3

Correct player/team names (and call names where available). - All 3 pes3.exe files (1.0, 1.10.2 & 1.30.1) with collar fix & goalkeeper number color fix built in. - Transfers updated to July 5th 2004 (over 600 new players created from CM4 stats). - Correct national rosters and starting formations for EURO 2004 teams. - USA squad updated with new players created (Wolff, Mathis, etc.). - Red Nike Geo Merlin ball (by Vio). - Updated stadiums: San Siro 1.1 - Inter Milan (day) & AC Milan (Night) (by Ghost-Face). Nou Camp (by Ghost-Face). Highbury (by (CrazyAxel). Stamford Bridge. Old Trafford. Amsterdam Arena. Bayern. Anfield (by Ghostface). Stadio Olimpico (by Ghostface). Delle Alpi (by Ghostface). - All club, national and referee uniforms included. - All Spark uniform updates to July 10th 2004. - New .dat file with collar/number/goalkeeper number color fix to apply to any pes3.exe version. - New Nike/Puma/Adidas & EPL numbers for uniforms and correctly applied (by kEL/Spark). - Shoe pack 1.3 with 9 awesome shoes (by Yogui). - Adboards mix (by Spark). - Teams amended from original game: Bordeaux -> Leicester City Lens -> Bolton Wanderers Hamburg -> Partizan Belgrade Hertha Berlin -> AEK Athens Bologna -> Wolverhampton Wanderers Brescia -> Norwich City Perugia -> VfB Stuttgart Udinese -> Club Brugge Spartak Moscow -> Charlton Athletic Real Betis -> Portsmouth Fenerbahce -> Besiktas PES United -> Southampton WE United -> Middlesbrough Chievo -> Birmingham City - Correct flags for all teams. - Over 30 different types of goalkeeper gloves. - Champions League entry music. - "We Are The Champions" (by Queen)
WE7

- Correct player/team names (and call names where available). - we7.exe file with collar fix & goalkeeper number color fix built in.- Transfers updated to July 5th 2004 (over 600 new players created from CM4 stats). - Correct national rosters and starting formations for EURO 2004 teams. - USA squad updated with new players created (Wolff, Mathis, etc.).- Red Nike Geo Merlin ball (by Vio).- Updated stadiums:San Siro 1.1 - Inter Milan (day) & AC Milan (Night) (by Ghost-Face).Nou Camp (by Ghost-Face).Highbury (by (CrazyAxel).Stamford Bridge.Old Trafford.Amsterdam Arena.Bayern.Anfield (by Ghostface).Stadio Olimpico (by Ghostface).Delle Alpi (by Ghostface).- All club, national and referee uniforms included.- All Spark uniform updates to July 5th 2004.- New .dat file with collar/number/goalkeeper number color fix to apply to any we7.exe version.- New Nike/Puma/Adidas & EPL numbers for uniforms and correctly applied (by kEL/Spark).- Shoe pack 1.0 with 9 awesome shoes (by Spark).- Adboards mix (by Spark).- Teams amended from original game: Bordeaux -> Leicester City Lens -> Bolton Wanderers Hamburg -> Partizan Belgrade Hertha Berlin -> AEK Athens Bologna -> Wolverhampton Wanderers Brescia -> Norwich City Perugia -> VfB Stuttgart Udinese -> Club Brugge Spartak Moscow -> Charlton Athletic Real Betis -> Portsmouth Fenerbahce -> Besiktas PES United -> Southampton WE United -> Middlesbrough Chievo -> Birmingham City - Correct flags for all teams.- Over 30 different types of goalkeeper gloves.- Nike themed title screen (by Spark).- Champions League entry music. - "We Are The Champions" (by Queen) victory music.- "Beautiful Day" (by U2) replay music.

Patche znaleźć można na http://files.filefront.com

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Światło dzienne ujrzał nowy patch od Wolfa:

The Wolf EPL & CL WE7:I PC Pack 2.0

 

Waga - ponad 500MB - pełny plik "data_e.afs" więc jakiekolwiek wgrywanie nie będzie potrzebne.

Osobiście zaciągłem i patch jest co tu dużo mówić - zrobiony wyśmienicie. Nie mam nic do zarzucenia  8)

 

Do ściągnięcia stąd  :arrow: http://www.thewolfpespc.com/Patches.htm

pierwszy raz widze.500MB latka do gry.Niesamowite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje patcha 'PES3_Acceleration_Patch.zip'.Jedyne jego zrodlo bylo na 'http://www.reterioja.com/usuarios/anibal.ag/PES3_Acceleration_Patch.zip' ale link niestety nie dziala.Jesli ktos ma dzialajacego linka lub inny patch ktory poprawia tylko klopoty z szybkoscia gry to pls o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie postanowiłem się skusić na ściągnięcie patcha Wolf'a (do WE7:I) i wydaje mi się, że wyszedł wlaśnie nowy (jakieś 11 dni temu). A że nie widzę, aby kucyk (jak to miał w zwyczaju) informował to wkleje co nowego mamy na talerzu:

Winning Eleven 7 International PC (English) The Wolf 2004-05 Patch FEATURES - No-CD we7.exe file auto installed from installation so no CD required to play. - Correct player/team names (and call names where available). - Collar fix & goalkeeper number color/style fix applied. - Transfers updated to Wednesday, September 1st 2004 (over 800 players created from CM4 stats). - Correct national rosters and starting formations for EURO 2004 teams. - Red Nike Geo Merlin ball (by Vio). - Updated stadiums: San Siro 1.1 - Inter Milan (day games) & AC Milan (night games) (by Ghost-Face). Nou Camp (by Ghost-Face). Highbury 1.0 (by Ghost-Face). Stamford Bridge. Old Trafford 1.0 (by Ghost-Face). Amsterdam Arena. Bayern. Anfield 1.0 (by Ghostface). Stadio Olimpico 1.0 (by Ghostface). Delle Alpi 1.1 (by Ghostface). - All club, national and referee uniforms included. - All Spark uniform updates to Wednesday, September 1st 2004. - BikerJim uniforms for Liverpool (away), Norwich City, West Bromich Albion and Crystal Palace. - Nike/Puma/Adidas & EPL numbers for uniforms and correctly applied (by kEL/Spark). - Shoe pack 2.1 with 9 awesome shoes (by Spark). - EPL Adboards mix (by FCH). - Sky scoreboard (by Spark). - New Beckham, Gerrard, Owen, Roy Keane, Zidane & Solskjaer faces imported from Winning Eleven 8. - New referee 'advantage' icon (by Spark). - Teams amended from original game: Bordeaux -> Leicester City Lens -> Bolton Wanderers Hamburg -> Partizan Belgrade Hertha Berlin -> AEK Athens Bologna -> Wolverhampton Wanderers Brescia -> Norwich City Perugia -> VfB Stuttgart Udinese -> West Brom Spartak Moscow -> Charlton Athletic Real Betis -> Portsmouth Fenerbahce -> Besiktas PES United -> Southampton WE United -> Middlesbrough Chievo -> Birmingham City Celta Vigo -> Crystal Palace - Correct flags for all teams. - Over 30 different types of goalkeeper gloves. - Nike themed title screen (by Spark). - Champions League entry music. - "We Are The Champions" (by Queen) victory music. - "Beautiful Day" (by U2) replay music.

Ściągam i zacznę grać od nowa, bo już jakiś czas nie grałem (lekkie znużenie).

 

FileFront server : http://files.filefront.com/3619637;/pub2/W...en%207/Patches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są optiony, jest wszystko spakowane

co do patcha - nowe stroje (np. żółte dla liverpoolu zamiast czarnych 8O), uaktualnione składy np. Owen jest już w Realu M., nowe bandy, reklamy, okienka w których podawane są nazwiska piłkarzy i wynik zostały zaporzyczone z telewizji SKY itp. itd.

jak zależy na aktualnych składach, strojach itp. to zasysaj 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fajny ten patch, ale jedno juz mnie zdziwilo, gdzie Walter Samuel, Owen mimo, ze gra od kilku dni juz biega w koszulce realu a Waltera nie ma :(

moj blad, nie wiem czemu ale teraz Samuel juz jest :)

dziwne, ale najwazniejsze ze mam pelen skladzik krolewskich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ISS3 i WE7 wszystko chodzilo normalnie ale pewnego dnia cos sie schrzanilo .gra sie odpala(jedna i druga) ,pokazuja sie reklamy na bialym tle(konami i inne) pozniej czekam na intro i niestety nie moge sie odczekac.

mam czarne tlo a aplikacja nie odpowiada.

zmienialem stery i DX'y ale caly czas to samo .

ponowna instalacja nie pomaga.

nie mam pojecia co jest przyczyna bo nic nie robilem .

jest jakis patch ktory mi pomoze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od pewnego czasu jestem maniakiem pesa, ale mam kilka pytan. napiszcie swoje nr gg tutaj, albo na priv. albo od razu do mnie na gg piszcie: 4665233.

 

a jak ktos woli tu odpowiedzcie od razu:

1) O co chodzi z tymi tzw. growth i youth players [wiem tylko ze to mlodzi sa i mozna ich rozwijac czy cos takiego]

2) na stronie http://www.pesfan.com przeczytalem ze po kazdym meczu dostaje sie punkt statystyk i jakos sie je rozdziela. dziwne ale ja tam takiej opcji nie widze.

3) Co daje team training w ML? czy statystyki playerow sie zmieniaja po treningu, jezeli nie to czy w ogole sie zmieniaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Znalazłem bardzo ciekawy Patch inny niż wszystkie bo obejmuje Drużyny narodowe i zespoły klubowe z lat 1930 -2000 są i nasze Orły Górskiego z lat 74/82 (Lato,Deyna itp)

 

zajmuje sporo ale warto

 

 

PC-WE7i-Patch Classicos 2004 By Mauras and the Legion WE7I PC Conversion By PES.COM.PT Description: - 128 brand new teams - among nationals and clubs, from 1930 to 2000, chosen by objective criteria based in international titles in World Cup, European Cup, Copa America, Libertadores, UEFA, Cup Winners Cup and Champions League. Some teams that don't fit the criteria were chosen by it's historical relevance (ex: Cameroon 90).- +3000 brand new players - Classicos is not an "update" patch like other patches. Classicos database is based on an entirely new set of info, players and stats.- 100% classic kits - All teams feature classic kits approached to the era of each team, including referee kits.- 100% classic boots - A coherent set of classical boots was prepared, to cover from the 30s brown shoes to the more recent lotto's and Adidas Copa Mundial worn by so many legendary stars.- 100% Classic balls - Being limited to a 2 ball choice we had to go for 2 of the most classical views in the game: the adidas 74 and 78 telstar and an older model based on Santiago Chile ball, a brown leather ball (this one unlock able in WE Shop).- Edited Training Ground - Hard ground, no grass.- 100% edited menus - Prepared to make your gaming experience even more classical, featuring some of the most legendary stars of soccer history.- Solidus Chants - Few teams carry them, but they are present in AC Milan, Brazil, Holland among others.- Edited Music - Not all musics were edited, but expect edited tunes were it counts, namely:- Main Menu - "Feijoada Completa", Chico Buarque (popular tune from WEC)- Cup & League Menu - "Convite para a Vida", Cidade de Deus Soundtrack- Replay - "Estória da Boca", Cidade de Deus Soundtrack- Credits - "Nessun Dorma", Puccini (by L. Pavarotti, which he dedicated to Italy team in Italia 90 World Cup.- Cup Victory – Italia 90 famous official music.- Formation Menu - edited instrumental taken from Oceans Eleven Soundtrack- Demo Game - Instrumental from "The History of Soccer" from Fremantle- Classic Intro and Intro Screens - A Classicos 2004 exclusive intro plus edited intro screens.

 

Linki do downloadu:

 

PART 1- 143MB http://66.36.228.208/proev/Classicos_2004_...OM.PT.part1.rar

 

PART 2- 143MB http://66.36.228.208/proev/Classicos_2004_...OM.PT.part2.rar

 

PART 3 - 143MB http://66.36.228.208/proev/Classicos_2004_...OM.PT.part3.rar

 

PART 4 - 47MB http://66.36.228.208/proev/Classicos_2004_...OM.PT.part4.rar

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...