Skocz do zawartości
phase

Opinie na temat mojej stronki..

Rekomendowane odpowiedzi

to tak:

avatar dj gargamela malo pasuje na pierwszej stronce :P

dalbym obramowanie do obrazkow, jakos tak golo wygladaja :)

za duzo ich na strone, hmmm tzn trzeba przewijac, lepiej jakby sie konczyly razem z menu po lewej :)

linki otwieraja sie w nowym oknie...... brrrrr :P

 

no, to by bylo na tyle. pomijajac powyzsze to moze byc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx za pozytywne opinie

 

phranzee: ja uzywalem tego avatarka jeszcze zanim dj gargamel zaczal go uzywac :) (kiedys mialem inny nick)

zdjecia sa obramowane 8)

i zostawie pomysl aby zdjecia otwieraly sie w nowym oknie :P

 

eh tego gifa skasuje przeciez, to byl tylko test :D

 

bbc2000: ****.org juz zamazalem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna stronka , ciekawa i ladnie zrobiona ... z jednym malym ale ta plyta w kolorze fioletowym jakos nie bardzo pasuje... wydaje mi sie ze niebieska bardziej by pasowala ale to jest moja prywatna opinia tak pozatym same plusy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx za pozytywne opinie

A ja sprobuje z innej strony :lol: , strona jest super full wypas no i jest... chwila to jest strona? to jest sam layout i to strasznie prosty :lol: tu nawet nie ma strony :lol:

 

Na picturesach sie wykracza (loga znieksztalcaja itd).

 

Odpada w rozdzialce 800, wlasciwie powinienes dostosowac ja do tej rozdzielczosci a strona jest za duza nawet dla 1024, wiec minimum to 1024, mozesz np zastosowac styl tabelkowy i klopot z glowy.

 

Moim zdaniem poswiec najwiecej uwagi na wybor kolorystyki, to jest najwazniejsza rzecz, ktorej juz pozniej latwo nie zmienisz, pamietaj im wiecej czasu poswiecisz na starcie, tym lepszy uzyskasz efekt, nie spiesz sie - dominacja szarego nie prezentuje sie najlepiej na stronach www, zdecydowanie najczesciej wybiera sie bialy, ale wowczas strona jest malo oryginalna, najlepiej jesli pochodzisz po stronach i wybierzesz cos posredniego, walnij np katalog jakis i pozwiedzaj. Zwiedzaj i zwiedzaj, pamietaj im wiecej zwiedzasz tym wiecej tworzysz swoja strone mimo iz jeszcze nic nie zrobiles :lol: Musisz w strone tchnac zyciem, do tego prowadzi wlasnie odpowiednia kolorystyka, poszukaj tez jakis profesjonalnych gifkow zwiazanych z tematyka komputerowa, byleby nie glupich, np takich jak ten komputerek co jest. mozesz tez wstawic pare efekcikow np w javie - godzine, zegarek, czyje imieniny itd itp, efekcikow w dhtml i juz bedzie ciekawiej.

 

Poniewaz sama stronka bedzie raczej skromna i rozumiem ze beda tam glownie Twoje konfigi, mozesz np wymyslec jakies zabawne czcionki czy buttony zmieniajace sie po najechaniu myszka, popracuj nad stylami.

 

Tak czy inaczej strona jak na opisujaca swoje configi jest dobra i wystarczajaca, jednak chcialbym Cie bardziej zmotywowac :lol:

Nie poprzestawaj na pomyslach, sa np bardzo fajne skrypty dzieki ktorym po najechaniu na miniaturke zdjecie jest cieniowane, daje to extra efekt i na prawde swietnie wyglada, miniaturki sa zbyt duze (ciut mniejsze) no i tez sie troche wykrzaczaja, swietny efekt daje np zrobienie miniaturek jednej dlugosci i szerokosci, czyli np wszystkie na 100 x 100 a nie tam zalozmy 100 x 107, kolejny 100 x 99 itd itp, wtedy zdjecia sa ciut rozciagniete lub splaszczone ale i tak nikt nie zauwazy tego natomiast rzuci sie na oko lad i porzadek, to daje niezly efekt, zaloz tez np ksiege gosci czy np napisz jakas prosta w phpie, no i tak trzymac i powodzenia! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sprobuje z innej strony  :lol: , strona jest super full wypas no i jest... chwila to jest strona? to jest sam layout i to strasznie prosty  :lol:  tu nawet nie ma strony  :lol:

to jest stronka domowa a nie jakis serwis informacyjny..

 

Na picturesach sie wykracza (loga znieksztalcaja itd).

:?:

 

Odpada w rozdzialce 800, wlasciwie powinienes dostosowac ja do tej rozdzielczosci a strona jest za duza nawet dla 1024, wiec minimum to 1024, mozesz np zastosowac styl tabelkowy i klopot z glowy.

stronka jest dostosowana do rozdzielczosci 1024x768, nie bralem pod uwage userow z 800x600 poniewaz nie znam nikogo kto by jeszcze uzywal 15" monitora..

 

Dzieki za twoje opinie. Co do reszty, to nie bede robic ze stronki bloga i wstawiac zegarkow, ksiegi gosci, czy innych swiecidelek. Stronka miala byc prosta i jest prosta. Kolorystyka zostanie taka jaka jest. Widzialem wystarczaja duzo stron o roznych tematykach, takze wiem co robie. Pozatym chce ci uswiadomic ze nie jest to pierwsza stronka nad ktora pracowalem, takze mam male doswiadczenie w tym. Strona nie byla robiona z mysla o osobach ktore uzywaja 56k.. Na php przesiade sie w krotce 8).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znam nikogo kto by jeszcze uzywal 15" monitora..

no to juz znasz :D

No wlasnie, :lol: zrobisz jak zechcesz, ja nie mowie ze to ma byc serwis informacyjny :lol: , zwroc uwage ze serwisy sa wlasnie bardzo proste bo maja byc czytelne, maja jedynie duzo linkow :lol: jak wiec widzisz w ten sposob tu 20% odrzucisz tam odrzucisz, nie mozesz tak podchodzic ze skoro kogos nie znasz to robisz tak :lol: zwracam uwage na rzeczy ktore bym poprawil. 800tki uzywa jeszcze okolo 20% ludzi wiec wcale nie malo. A co do rozdzielczosci 1024 x 768 tez nie jest calkiem poprawnie. No i oczywiscie ze biore pod uwage ze to jest strona domowa, napisalem przeciez ze jest dobra, a te rady co wypisalem, przeciez nie musisz wszystkiego stosowac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też :!: :)

ale szukam sponsora na 17' wiec jak cos to msg me ;)

dokladnie jak u mnie :twisted:

 

sprostowanie - 15" i 1024x768 sie calkiem lubia :) nie musi byc 800 :P

ja jestem hardcorowiec :D mam 1152 x 864 x 32 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...