Skocz do zawartości
samhain

Zaproszenie na 2 ogolnopolski zjazd o/c & moders

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi tez o Liska.

nie wierzles lisku ze damy rade tera ch..j ci w o...p stary... ludzie sie bawia i jest giara ... pozdro od MODED KMPZ LAMKO =]

Widze ze masz nawet problemy z pisaniem.

Dlaczego nie porazmawiales z Paranoikiem jak stal przed Toba????

no i to bylo tylko do liska nie do was, jakbys zapomnial to w wakacje tylko wy chcieliscie sie pogodzic bo liska ciagle "nie bylo", a o czym mialem rozmawiac z paranoikiem?? jakos nic nie potrzebowalem od niego.

A co do klawiatur to sproboj cos szybko napisac na nich w rudym kocie, sa strasznie twarde i klawisze maja zjechane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu nikt nie napisał ,że to ja byłam najfajniejszą atrakcją zjazdu :P hyhy :P

bo nie wiedzialem czy mozna, ale skoro sama sie dopytujesz to POTWIERDZAM ze bylas najfajniejsza atrakcja zjadu razem z kolezanka ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LD, tak wlasciwie to kiedys bedziemy musieli sie spotkac gdzies przy szklanicy dobrego piwa i obgadac kilka rzeczy, wszak mieszkamy o rzut beretem od siebie... :| Kilku rzeczy ktore maja miejsce od pewnego czasu po prostu nie potrafie zrozumiec mimo ze bardzo bym chcial... :?

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jaka orgaizacjcje ci chodzi, mozemy jutro o tym porozmawiac  :twisted:  :twisted:  jesli nie sii, tymczasem ide na piwko lolku

Widzę, że nawet czytać nie potrafisz. Pochwaliłem dobrą organizację. Przy piwku nie porozmawiamy bo po twoich wypowiedziach tymbardziej mi się odechciało w jakikolwiek sposób z tobą rozmawiać. Poza tym dlaczego mnie obrażasz na forum? Widziałeś mnie kilka razy w krewetce. Aż takim tchórzem jesteś żeby mi to powiedzieć prosto w twarz? A może się wstydzisz? Po prostu dziecinne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem :)

 

zjazd uwazam za udany...

 

bardzo bym powiedzial :)

 

co do fotek, to czekam az wszystkie splyna (okolo 4 Gb !!!!) posortujemy, wywalimy ktore nie wyszly i beda dostepne :)

 

pozdrawiam i JUZ zapraszam na nastepny... :>

 

:!: :D :!:

"Damy Rade"

:!: :D :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super imprezka na prawde cool normalnie super tylko zaomniałem postawićpiwo organizatorowi :)

 

Trzeba takie imprezki robić czzesciej

mi brakowało tylko:

-brak konkursów z oc !! (wiem ze to nie wina organizatora, wiec nie do niego mam pretensje

-AMD

-stanowisk do pidpiecia kompa( w celu wymiany własnych doświadczen i prezentacji osiągnieć, zrzucania fotek itp.)

-troszeczke wiecej mniejsc siedzacych (czasami)

-udział w konkursach powinni brać tylko zarejestrowanie uczestnicy ob to co było przy konkursie z intelem to lekka paranoja (nie weim do końca czy oni nie byli zarejestrowani ale ich iwedza na temat komótwrów byłą 0wa)

 

-troche śmierdziało tsam intelem (jak dla mnie) ale dziekuje mu bardzo ze był na tyle dobry i zasponsorował nam nagrody. poprawiałatrakcyjnośc zjazdu (nie lubie intela i tak juz zostanie :))

 

No ale to tylko bardzo drobne szczegóły i brawa i piwo dla organizatora bo zlot wypadł bardzo zaje***cie

 

to tak jak była mowa nastepny za tydzien tak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjazd git, ale najlepsi byli ci mistrzowie na bramce w rudym. Widziałem juz róznych kołków, ale tych przerastało nawet słowo "identyfikator" :D Jak nas z El Gato zapytali czy mamy PLAKETKI to prawie nam z wrazenia buty spadły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toć wszyscy od lat wiedzą ze komputerowi maniacy to 120 kilowe koks-świnie z agresywnym nastawieniem :)

 

smh - gdzie i kiedy bedzie mozna łyknąć fotki? (chce wersje uncensored :D )

nie bedzie cenzury: wywale tylko fotki nie ostre :)

 

beda jak dostane od ludzi cd sadze ze koniec tygodnia fotek jest lacznie okolo 3 Gb :D masakra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne... fajnie wszystko.... tylko dlaczego znowu tak daleko?! moze jeszcze mi powiecie ze mam tam na piechte zasowac? ;) :lol:

Samhain jest z Gdańska -on organizował to wszytsko oczywiście z pomocą, ale to jego sprawka :wink:

Zorganizujesz w Wa-wie to też przyjade, jak zresztą wiele osób. Nie mioej pretensji że daleko "zrób to sam" a będziesz miał najbliżej.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne... fajnie wszystko.... tylko dlaczego znowu tak daleko?! moze jeszcze mi powiecie ze mam tam na piechte zasowac? ;) :lol:

Ja jakos z Paranoikiem dojechalem z tej odleglej Warszawy :wink:

A zajechalismy nawet dalej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...