Skocz do zawartości
samhain

Zaproszenie na 2 ogolnopolski zjazd o/c & moders

Rekomendowane odpowiedzi

hehe ciekawe ile z Was naprawde pojedzie na ten zlot ;P

P.S. w tym roku tez bedzie wzmianka w CHIPie, rok temu dali wzmianke ze nie odbyl sie turniej w podkrecaniu pamieci bo bylo za cieplo i dali fotke jak ktos mlotkiem wali w obudowe.

Mysle ze teraz turniej w podkrecaniu pamieci wypali ;)

hehe ciekawe ile osob bedzie chcialo sie napic piwa ze slynnym #tweak CreW :P :P

Ja sie deklaruje co do piwa moze tez niemec bedzie piła jak sie jego mama zgodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PTR TRiOCiTY Sqad sie pojawi..... tylko kilka zasadniczych pytan

 

1) Juz bylo poruszane ale jednoznacznej odpowiedzi nie bylo (jak se wlaczysz to se wlaczysz :>) co ze stanowiskami.... beda czy nie.... bo na konkurs moderow to moj chieftec jak fabryka dala sie nie nadaje... no chyba ze jakis pattern swiateczny na pulpit wrzuce :> ale do tego monitor i prad tez potrzebny

 

2) Where is the forum.... na oficjalnej stronce moje zdrowe acz zaspane oczka nie mogly znalezc linka

 

3) Gdzie post party.... bo jak nie odpalamy kompow to na szybkiego kto ma ladna bude i idziemy po piwa....

ad 1) odpowiedz na forum zjazdu: nie planuje, podlaczania Waszych kompow do 220 :D (eghm sorry juz 230V :P)

 

ad 2) rozgladaj sie... :) The Truth Is Out There :P

 

ad 3) Miejsce impry i miejsce konkursow to 2 rozne miejsca... wiec skoro przyjdziesz tylko popic to moze od razu skocz na impreze.... ;) bo atrakcji bedzie wiecej... niz "tylko" 5 min Twoja najlepsza wygrywasz a teraz browiec...

 

 

BERKUT: na prv zalatwimy sprawe Twojego malego czolgu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ciekawe ile z Was naprawde pojedzie na ten zlot ;P

P.S. w tym roku tez bedzie wzmianka w CHIPie, rok temu dali wzmianke ze nie odbyl sie turniej w podkrecaniu pamieci bo bylo za cieplo i dali fotke jak ktos mlotkiem wali w obudowe.

Mysle ze teraz turniej w podkrecaniu pamieci wypali ;)

hehe ciekawe ile osob bedzie chcialo sie napic piwa ze slynnym #tweak CreW :P :P

Ja się chętnie napiję ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ciekawe ile z Was naprawde pojedzie na ten zlot ;P

P.S. w tym roku tez bedzie wzmianka w CHIPie, rok temu dali wzmianke ze nie odbyl sie turniej w podkrecaniu pamieci bo bylo za cieplo i dali fotke jak ktos mlotkiem wali w obudowe.

Mysle ze teraz turniej w podkrecaniu pamieci wypali ;)

hehe ciekawe ile osob bedzie chcialo sie napic piwa ze slynnym #tweak CreW :P :P

Ja się chętnie napiję ;]

Ale nie wiem czy #TC bedzie chcialo wypic z toba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ciekawe ile z Was naprawde pojedzie na ten zlot ;P

P.S. w tym roku tez bedzie wzmianka w CHIPie, rok temu dali wzmianke ze nie odbyl sie turniej w podkrecaniu pamieci bo bylo za cieplo i dali fotke jak ktos mlotkiem wali w obudowe.

Mysle ze teraz turniej w podkrecaniu pamieci wypali ;)

hehe ciekawe ile osob bedzie chcialo sie napic piwa ze slynnym #tweak CreW :P :P

Ja się chętnie napiję ;]

Ale nie wiem czy #TC bedzie chcialo wypic z toba.

nie klocmy sie

paranoik zdradzil #tweak

za 30 srebrnikow

ale nalezy mu wybaczyc

kazdy popelnia bledy

jestesmy tylko ludzmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liczymy na jakas foto relacje

P.S.

w tym roku tez bedzie chip ??

foto relacja bedzie jak i poprzednio... a czy bedzie Chip to juz pytanie do nich ;)

 

ale wsparcie prasowe troszke lepsze niz ostatnio ;)

 

rozwijamy sie... w koncu to ogolnopolski czyli wszystkich kto sie czuje zwiazany z tematem zjazdu... :)

 

podczas tej edyzji wiecej osob to zrozumialo, mam nadzieje, ze w przyszloscie bedzie prostrze docieranie do niektorych ludzi ;)

 

Keep It Real... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, niech tylko dostanę urlop na 23 :wink: i już tam jestem. W tym miejscu pytanie: Jako, że własną furą nie pojadę, bo żonie potrzebna to szukam chętnego, który by mnie ściągnął z Łodzi. Liczę na odzew, bo jak nie to szlag mnie trafi jak będę się musiał pociągiem tłuc.... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde , szkoda ze 600km ode mnie :/

pociagi juz nie kursuja?;]

no tak tylko troche cieżko <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> kompa i jechać pociągiem

ale i tak bede z kompem czy bez :twisted:

w końcu trzeba sie z kimś poządnym piwa napic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie zastanawiam czy wpadac.

W koncu jest to zlot organizowany przez #TC ale widze ze ich nastawienie do moederow/adminow jest dalej niezbyt mile.

No nic w wakacje bylo calkiem spoko ale wtedy bylem zwyklym userem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie zastanawiam czy wpadac.

W koncu jest to zlot organizowany przez #TC ale widze ze ich nastawienie do moederow/adminow jest dalej niezbyt mile.

No nic w wakacje bylo calkiem spoko ale wtedy bylem zwyklym userem

Jonathan... organizowany nie przez TC a przez duuuza czesc osob, a ze czesc z nich jest w tc nic nie zmienia... PRZYJEZDZAJ, osoby ktore sa niemile widziane zostaly NIE ZAPROSZONE...

 

zostales zaproszony = jestes mile widziany :)

 

ten zjazd nie ma dzielic ma laczyc :) wiec zapraszam :D

 

a co do odpowiedzi LD bo chyba oto chodzi, nie chodzi oto kim jest Paranoik, chodzi o cos zupelnie innego.. ale to juz inna historia i na dluuugi wieczor przy piwie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jonathan... organizowany nie przez TC a przez duuuza czesc osob, a ze czesc z nich jest w tc nic nie zmienia... PRZYJEZDZAJ, osoby ktore sa niemile widziane zostaly NIE ZAPROSZONE...

Czyli administratorzy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jonathan... organizowany nie przez TC a przez duuuza czesc osob, a ze czesc z nich jest w tc nic nie zmienia... PRZYJEZDZAJ, osoby ktore sa niemile widziane zostaly NIE ZAPROSZONE...

Czyli administratorzy? :)

Nie Lisku, nie:

 

mam ogromna przyjemnosc zaprosic uczestnikow forum.purepc.pl na 2 juz Ogolnopolski Zjazd Overclockerow i Moderow Sprzetu Komputerowego, ktory odbedzie sie w Gdansku 21, 22 lutego 2004.

wiec wszyscy z TEGO tutaj forum Tweak, ktorzy maja ochote przyjechac. Paranoik jedzie, jest adminem...

 

NIE zaproszone zostaly osoby, ktore robily pod gore np przy pierwszym zjezdzie... ;)

 

nie ladnie panowie, nie ladnie, powinniscie sie :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec wszyscy z TEGO tutaj forum Tweak, ktorzy maja ochote przyjechac. Paranoik jedzie, jest adminem...

Ale on ma chody :) A tak serio to jakos nie wyobrazam sobie zlotu w zimie, czekamy na lato i już jest pewny drugi zlot Tweak.pl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] a co do odpowiedzi LD bo chyba oto chodzi, nie chodzi oto kim jest Paranoik, chodzi o cos zupelnie innego.. ale to juz inna historia i na dluuugi wieczor przy piwie :D

Mam nadzieję, że rozwiążemy ten problem jak dorośli ludzie przy rozmowie i nie będziemy już do tego wracać. Mam nadzieję również, że niektóre osoby dojrzały już do tej rozmowy i nie dadzą się ponieść emocjom. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec wszyscy z TEGO tutaj forum Tweak, ktorzy maja ochote przyjechac. Paranoik jedzie, jest adminem...

A tak serio to jakos nie wyobrazam sobie zlotu w zimie

to widac masz mala wyobraznie... :) z reszta zobaczysz relacje na fotkach i kilku innych przekazach wiec... moze delikatnie rozszerze Twoje pole marzen ;)

 

"Damy rade" czyni magie, wie ten kto byl na pierwszym zlocie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...