Skocz do zawartości
samhain

Zaproszenie na 2 ogolnopolski zjazd o/c & moders

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

mam ogromna przyjemnosc zaprosic uczestnikow forum.purepc.pl na 2 juz Ogolnopolski Zjazd Overclockerow i Moderow Sprzetu Komputerowego, ktory odbedzie sie w Gdansku 21, 22 lutego 2004. Wiecej szczegolow oraz rejestracja uczestnikow na stronie: www.moders.zjazd.prv.pl

 

KeeP iT real... przyjedz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mosze teym razem sie wybiore, dobry pomysł ale co z kompami gdzie czy mozan je zabrac jak tak to gdzie będą i co z spaniem bo niewidze zeby ktos z poludnia (jeżeli ktos bedzie mail tyle mocy) szukał sobie noclegu albo spał na dworcu :P

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze umieszczac wypowiedzi zwiazane tylko i wylacznie z tym wydazeniem.

Wyczyscilem topic i niech tak zostanie.

Prosze nie zasyfiac go czcza gadanina, nie taki jest chyba zamysl autora ?

Niestosujacymi sie do tych zalecen zajme sie osobiscie. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki - to sie zapytam tak :

 

po co kompy brac ? - to bedzie jakies LanParty ? - chyba zjazd ma na celu poznanie sie , wymiana doswiadczen , a nie pokazywaniem pudel ;)

 

 

ja sie pisze nawet na zjazd - ferie.... pozniej praktyki jeeeeee :D - pelen luz , pod warunkiem ze ktos sie zabierze ze mna , lub mnie zabierze z wroclawia :D :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze umieszczac wypowiedzi zwiazane tylko i wylacznie z tym wydazeniem.

Wyczyscilem topic i niech tak zostanie.

Prosze nie zasyfiac go czcza gadanina, nie taki jest chyba zamysl autora ?

Niestosujacymi sie do tych zalecen zajme sie osobiscie.  :evil:

 

Jezeli piszesz do mnie to niewidze analogi :P nooffence

 

 

A moze tak jak w na poprzednim zlocie maly sprawdzian w Q3 ? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darcon TO NIE JEST ZJAZD TWEAK.PL!!!

to jest cos innego zupelnie! u nas nie bylo rywalizacji w q3, lecz bedzie na pewno cos bardziej pasjonujacego... = wiecej smiechu i dobrej zabawy, niz rozbryzganie ludziow na scianach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darcon TO NIE JEST ZJAZD TWEAK.PL!!!

to jest cos innego zupelnie! u nas nie bylo rywalizacji w q3, lecz bedzie na pewno cos bardziej pasjonujacego... = wiecej smiechu i dobrej zabawy, niz rozbryzganie ludziow na scianach!

 

--- mimo wszystko dalej nalegam na zrobienie jakis malych zmagan w q3

--- cos bardzo pasjonującego - uchyl rąbka tajemnicy

--- i napisz co macie zamiar robic z kompami które przywiozą ludzie bo nie wiem czy sie opłaca "aż" z gdyni zabierac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

--- mimo wszystko dalej nalegam na zrobienie jakis malych zmagan w q3

--- cos bardzo pasjonującego - uchyl rąbka tajemnicy  

--- i napisz co macie zamiar robic z kompami które przywiozą ludzie bo nie wiem czy sie opłaca "aż" z gdyni zabierac ;)

To, co poprzednio. Modding młotkiem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

--- cos bardzo pasjonującego - uchyl rąbka tajemnicy  

--- i napisz co macie zamiar robic z kompami które przywiozą ludzie bo nie wiem czy sie opłaca "aż" z gdyni zabierac ;)

hyhy wszystko w swoim czasie, ale staram sie zrobic (jak ktos byl na pierwszym zjezdzie to wie) cos innego ;) wiecej smiechu i zabawy... "damy rade"

 

co mamy zamiar robic z kompami? wystawimy + male glosowanie na NAJLADNIEJSZA i NAJLEPIEJ ZMODOWANA... nagrody postaram sie zalatwic oczywiscie odpowiednie dla waszych potrzeb hyhy

 

co do noclegu, ostateczny termin sadze ze bedzie to: koniec stycznia, lub pierwszy tydzien lutego, takze czasu jest duzo.

 

jesli jakies szczegolowe pytania gg, mail lub pw - zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki - to sie zapytam tak :

 

po co kompy brac ? - to bedzie jakies LanParty ?  - chyba zjazd ma na celu poznanie sie , wymiana doswiadczen , a nie pokazywaniem pudel ;)

 

 

ja sie pisze nawet na zjazd - ferie.... pozniej praktyki jeeeeee :D - pelen luz , pod warunkiem ze ktos sie zabierze ze mna , lub mnie zabierze z wroclawia :D :P

ja jakbym jechal to przez wrocek bo nie mam innego wyboru ;) hyhy ale obciagiem bo nie mam aUta :) zgadamy sie jeszcze jak cuś :) chociaz nie wiem jeszcze jak to bedzie :( ale jest to prawdopodobne ze pojade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. tzn wystarczy wziac pudlo ... monitora i klawy nie trza bo kompy nie beda wlaczane tylko bedą stały ????,

2. Jesli będą włączane (w koncu to modding i O/C) to bedziemy 3dmarki puszczac czy w coś pogramy coby kopazac że O/C ma głębszy sens niz bmarki???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. tzn wystarczy wziac pudlo ... monitora i klawy nie trza bo kompy nie beda wlaczane tylko bedą stały ????,

2. Jesli będą włączane (w koncu to modding i O/C) to bedziemy 3dmarki puszczac czy w coś pogramy coby kopazac że O/C ma głębszy sens niz bmarki???

 

NIE beda wlaczane, bedzie konkurs na najladniej zmodowana obudowe... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. tzn wystarczy wziac pudlo ... monitora i klawy nie trza bo kompy nie beda wlaczane tylko bedą stały ????,

2. Jesli będą włączane (w koncu to modding i O/C) to bedziemy 3dmarki puszczac czy w coś pogramy coby kopazac że O/C ma głębszy sens niz bmarki???

 

NIE beda wlaczane, bedzie konkurs na najladniej zmodowana obudowe... :)

No to napisz ze to jest zjazd moders only ... po po co mam pzryjezdzac jak moim o/c si enie pochwale !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n/c

 

poczytaj prosze program, zalozenia dobrze? konkursy beda co do podkrecania, pokazy itp...

 

ech chcesz pokazac co masz zmodowane, o/c?? prosze bardzo nie bronie... mozesz zrobic pokaz, jesli masz co pokazac... ofc

 

pozdro

 

co do innych pytan zapraszam na pw szkoda zasmiecac forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...