Skocz do zawartości
samhain

Zaproszenie na 2 ogolnopolski zjazd o/c & moders

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli moge sie spytac... Czy ktos obliczal ile mu wyjdzie taki wyjazd ( na jedna osobe ) ? Chodzi mi o wszystko... od przejazdu po nocleg, zabawe... takie -+ ...ale rozsadne...

 

Pytam sie z ciekawosci... na razie i tak nie jade... :( Mam troche nauki ( zmienilem klase :twisted: w moim LO ( jestem w pierwszej :P ) ), i duuuuzo pracy ... ... .choc bardzo bym chcial...

 

Moze w wakacje sie zalapie... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

2 pytania:

- o której mam się stawic bo moge byc o 6 rano ;) [ wpadam z budą]

- na jakich sprzetach bedziemy grali w cod-a (i czy moge ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> swoja myche, bo jak mi przyjdzie zamiast grac czyscic jakaś kulkową to sie nie uciesze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

2 pytania:

- o której mam się stawic bo moge byc o 6 rano ;) [ wpadam z budą] 

- na jakich sprzetach bedziemy grali w cod-a (i czy moge ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> swoja myche, bo jak mi przyjdzie zamiast grac czyscic jakaś kulkową to sie nie uciesze :)

odp1) jesli jestes o 6 rano to telefon prosze i Ciebei ktos odbierze... btw skad jedziesz itp? grupa z Katowic przyjezdza 7:05 pociagiem

 

odp2) turniej bedzie na myszkach creative i komputerach zlozonych dla tego turnieju... wiec aby wszyscy mieli rowne szanse kazdy gra na tym samym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

- o której mam się stawic bo moge byc o 6 rano ;) [ wpadam z budą] 

odp1) jesli jestes o 6 rano to telefon prosze i Ciebei ktos odbierze... btw skad jedziesz itp?

 

Luzik jade z ....

... Gdyni tylko chce wiedziec o ktorej wpasc zeby nie "pocałować klamki" i stac na mrozie, ale skoro pierwsi pojawiaja sie jeszcze o zmroku to spoko. Najwyzej z nimi sie wybierze na poranne pifko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede ok 9 z groszami na dworcu w gdansku. moze sie tam spotkamy i pojdziemy na poranne piwko !?

 

 

takie pytanko co do kompow na konkurs - czy beda staly same dudy czy bedzie mozliwosc podlaczyc do czegos te kompy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede ok 9 z groszami na dworcu w gdansku. moze sie tam spotkamy i pojdziemy na poranne piwko !?

 

 

takie pytanko co do kompow na konkurs - czy beda staly same dudy czy bedzie mozliwosc podlaczyc do czegos te kompy??

 

hmmm chcesz pokazac swiecidelka? bo system odpalac nie widze sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ja biore kompa, to co nawet nie bede miał go gdzie podłaczyć ?? to po co ja go bede brał ??

hmmm a po coz checsz brac kompa i po co go wlaczac? jak masz powod - dostaniesz 230V proste ale to juz sie ustali na zjezdzie...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO CHYBA LICZYSZ NA GOŚCI Z ZAGRANICY BO Z POLSKI Z LEGALEM TO CHYBA OPRÓCZ PRZEDSTAWICIELI MICROSOFTU TO NIKT NIE PRZYJEDZIE !!

ale powiedz po coz chcesz kompa odpalac i system pokazywac? bo nie odpowiedziales na pytanie. Warez a Illegal Winda to 2 rozne sprawy... zreszta chesz/przyjdz/pogadamy proste... bedziesz potrzebowal monitor i prad dostaniesz, sa na miejscu!

 

Reszte zapraszam ekipy z: dzikie.net, mo4.us, mod-case.com juz na miejscu zwiedzaja Gdansk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to robić, ale sorry ld :/ Nie wiem o co ci chodzi, wg. mnie organizacja mnie zdziwiła swoim profesjonalizmem - naprawdę fajnie było (no może oprócz awarii prądu ;] ). Wiem, że się nie lubimy (a przynajmniej z twojej strony) ale niestety trochę kultury jest wymagane. Naprawdę przykro mi, dostajesz ostrzeżenie - mam wielką nadzieję, że to tylko chwilowa niedyspozycja po imprezie i że wyjaśnisz swoje postępowanie.

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wierzles lisku ze damy rade tera ch..j ci w o...p stary... ludzie sie bawia i jest giara ... pozdro od MODED KMPZ LAMKO =]

Huehehe! Pozdro LD, organizacja na piatke z plusem :D. Mam swoja teorie spisku odnosnie tego zaciemniena - to musialo miec zwiazek z kompami hyhy :D Hmm, a moze to powrot tych co robili pod gore w zeszlym roku? :| Tak czy inaczej - zobaczymy sie jutro, narazie.

 

P.S. Smycze intelowskie rulz! :twisted:

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to robić, ale sorry ld :/ Nie wiem o co ci chodzi, wg. mnie organizacja mnie zdziwiła swoim profesjonalizmem - naprawdę fajnie było (no może oprócz awarii prądu ;] ). Wiem, że się nie lubimy (a przynajmniej z twojej strony) ale niestety trochę kultury jest wymagane. Naprawdę przykro mi, dostajesz ostrzeżenie - mam wielką nadzieję, że to tylko chwilowa niedyspozycja po imprezie i że wyjaśnisz swoje postępowanie.

 

pozdrawiam.

nie wiem o co ci czlowieku chodzi wlasnie jestem na imprie o ktorej chyba nie wiedziales, pozatym ostrzegaj mnie ile chcesz mam cie w... wiesz gdzie ... wazeni sa ludzie ktorzy przyjechali w czegolnoscii MK.NET. i kompy tez maja niezle.

 

O jaka orgaizacjcje ci chodzi, mozemy jutro o tym porozmawiac :twisted: :twisted: jesli nie sii, tymczasem ide na piwko lolku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*beeeeeer* hyhy no wiec powiem taK

 

wypas impreza KTO nie wierzyl niech zaluje ze go nie bylo...

 

w zime da sie zrobic zlot!!!

 

hyhy milego ogladnia fotek na innych serwisach ja ide sie bawic

 

do zobaczenia jutro na imprezie oraz konkurasach...

 

:P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlot moze i zorganizowany cacy.

Spoko organizacja.

Tylko te koszulki jako wytycznik osob bioracych udzial w konkursach :?

Wszystko pieknie, ale niestety widze ze coniektorzy nie powinni pic.

Alcohol jest dla ludzi ktorzy potrafia go uzywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehhe jonathan pewnie o mnie mowisz, ale to ze pilem nie znaczy ze mam lubic paranoika, wiec nie pisz o alko bo to ni ma nic do rzeczy, a imra ze coolerska i OUT na parkiet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi tez o Liska.

nie wierzles lisku ze damy rade tera ch..j ci w o...p stary... ludzie sie bawia i jest giara ... pozdro od MODED KMPZ LAMKO =]

Widze ze masz nawet problemy z pisaniem.

Dlaczego nie porazmawiales z Paranoikiem jak stal przed Toba????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ide lulac poniewaz jutro kolejny dzien zmagan... nie kloccie sie loodzie nie ma sensu, ta impreza ma laczyc a nie dielic... btw dlaczego paranoja i jonathan ni przyszli do rudego? :(

 

no coz szkoda... impra przednia ja sie swietnie bawilem... jutro ciag dalszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...