Skocz do zawartości
samhain

Zaproszenie na 2 ogolnopolski zjazd o/c & moders

Rekomendowane odpowiedzi

Ja oczywiscie tez mam kilka fotek, niech ktos sie odezwie to jakos sie je przeniesie na ten server, gadu (4560150) mail (darcon13@wp.pl) ps. mam nadzieje ze sa jakies fotki jak skladam wodne bo nie mam zadnego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam kupe fotek ze skladania wodneg poza swoimi fotkami, bo mi baterie zdechly jak byla moja kolej. poza tym mam filmy ze skladania WC przez pierwsze 2 osoby. nie wiem czemu ten kto je krecil nie nakrecil i mi :/

 

w nocy bede uplowadowal pliki na swojego serwa i potem zobacze jaka bedzie ich dystrybucja ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory Darcon za brak fotek ale zajęty byłem instuowaniem ciebie jak zajac II-ie miejsce w tym konkursie :D Zlocik udany na maxa, zwłaszcza że udało się nie wyjechać z pustymi rękoma ( lub jak kto woli ręcami :P ) Wielkie thx dla ekipy Overcooled oraz dla organizatorów. Czekam na nastepny zlot i tym razem wygram ten pieprz..y konkurs na obudowę k...a!!! Pozdro for all.

Ps: A najlepsze był oczekiwanie na transport w niedziele. Dwie godziny łojenia bronów z papierowych torebek :) na skwerku obok Wielkiego Młyna. Ech czasami dobrze poczuć sie tak jak 10 lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty większych problemow nie masz ? :]

Oj mam niestety .... no ale to nie jest topic w którym będziemy skupiać sie na moich problemach :wink: Po prostu spytałem się czy policja nie przyczepiła sie o maszyny. Do mnie się przyczepili jak wracałem od kumpla z maszyną pod pachą i zaczeli męczyć "skąd to mam" etc. Musiałem im pokazać fakture za kompa że to mój :lol:

Ps. Przynajmniej podrzucili mnie na chate :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niebądzcie swinie i dajcie jakies foty / filmiki ze zjazdu? ; ) [ linki ]

beda juz sie pisza, na razie na oc-serwis jest relacja... niedlugo bedzie oficjalna relacja... juz polowa napisana... bedzie miala okolo 500 fotek wybranych z 2500!!! i kilka filmikow... be patient!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Mnie tam nie było. A spokojny pewnie był dlatego że to on robił zdjęcia ;]] Najlepsze są z chrupkami ;]]

 

A jak chlają, to coś się OGr'owi łapa trzęsie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz i don't cry ;]] Fotki są w dużej części osobiste no i bez cenzury - of korz :D

 

http://www.mod4.us/ogr/II_zlot_OC&MODERS.zip

 

Plik ma 40 mb i fotki są 800x600.

 

Ściągać!

No "impreza" w pociągu ROX :D Ehhh stare czasy.... Muszę gdzieś wyciągnąć znajomych pociągiem :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe jak tak dalej pójdzie to uzbieram całą płytke  :wink:

uzbierasz cala plytke, ale DVD, bo fot bylo ponad 4GB :]

8O 8O

Te zdjęcie które udostępniłeś w fajnej rozdzielczości są . Zwłaszcza fotki bloków WC :wink: Zawsze można przy takiej rozdzielczości skopiować jakiś wzór :wink:

Ps. Ile dałeś za tego KODAKA CX4310 DIGITAL ??? Te fotki bloków to w macro były zobione ??

Pozdrawiam i dajcie więcej linków do fotek :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bloczki chyba byly robione z makro (nei pamietam szczerze, ale bylo blisko i sa ostrw wiec wnioskuje, ze bylo makro :) ) kodak kosztowal 600pln a zdjecia w 2000*1500 sa w sredniej jakosci, sie jeszcze karty nei dorobilem a 16mb to troche malo jak sie tlucze i tlucze te fotki :(

 

bloczki to uriel 2 i jego kopia wykonana przez usera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...