Skocz do zawartości
ZaioN

!!Mam problem z InstallShield!!

Rekomendowane odpowiedzi

Problem polega na tym, ze nie moge instalowac gier ani programow ktore instaluja sie przez InstallShield. Gdy instalowalem detonatory to przed sama instalacja(moment jak jest napisane "preparing to install") wyskoczyl blad pliku 8O iKernel.exe. Jak instalowalem Vice City albo Maxa payna 2 to mialem taki sam blad(sprawdz czy masz oprozniony folder TEMP lub sprawdz polaczenie intenetowe, lub zamknij wszystkie dzialajace programy).

Co mam robic? pomocy! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sproboj w trybie awaryjnym. Jezeli wtedy sie bedzie instalowac, to znaczy, ze chodzi o cos ze sterownikami.

 

Mialem kiedys podobny problem, tylko ze gdy lecial pasek przygotowujacy instalacje dochodzil do 99% i mogila, Installshield padal. W trybie awaryjnym dzialalo. Ostatecznie nie poradzilem sobie i cpyknalem windozce formacik :).

 

Sprawdz w trybie awaryjnym i napisz.

 

pozdr

MeHow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem w trybie awaryjnym i to samo...mysle ze trzeba by bylo jakos przeinstalowac to demo shield tylko jak? szukalem na stroonie www.installshield.com i tam nic nie ma...fomratowales dysk? a nie probowales najpierw przeinstalowac systemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przeinstalowywuje systemu, bo zawsze mam wrazenie, ze zostaja jakies brudy. Z reszta mam partycje na ktorej siedzi winxp i troche softu, reszta na innych partycjach, wiec nie trace nic.

 

poza tym, jak sobie zainstalujesz winde + stery, zrob sobie ghosta, potem szybciutko mozna przywrocic system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...