Skocz do zawartości
yaro120

NOWA "PROMOCJA" MOJEGO ISP

Rekomendowane odpowiedzi

Link do cennika usług mojego ISP po promocji Mam łącze 128 płace 122zł :oops: mam Zew ip mój provider chce tera wielką promocję wprowadzić łącza będą 512 (neo+ normalnie) w 2 strony i abonament 99zł WYPASIK :roll: ALE 18 GB limitu potem łącze zamienia się 32 i zastanawiam się czy mi starczy?! (powinno nie dziele łącza).

Teraz pewnie będą chcieli do mnie wysyłać umowy na czas określony i zastanawiam się czy iść na promocję, a tu wg mnie ich wady/zalety

 

Zalety(po promocji):

Niezła Cena

Szybkość

Sprawnie działa

Mam jush u nich zew ip(stałe) wywalczone

Wady:

18 gb limitu

Tragiczne połączenie z zagranicą(bajty/s)

 

Chodzi o to że jak neo+ lub dialog będzie od new roku za 99 zł/ms to się potrzaskam ;/

I nie wiem czy warto z nimi przedłużać umowę?! :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bral bez wachania. Ale zalezy do czego uzywasz. Jesli ssasz to masz lipe jesli nie to nie.

A skad Ci przyszlo do glowy aby neo stanialo ze 190zl na 99 :o ??( nie licze 149zl bo trzeba na rok sie uwiazac). A dialog tym bardziej nie zmieni cen bo niby po co? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radyjka to ja może tak nie używam:) (właściwie wogóle)......... Nie dziele łącza. Ale ściągam, dużo ściągam ale mimo wszystko 18 Gb to jest troche danych nie ? w końcu to 25 cdkeów. A ile może mi wciągu miesiąca komunikocja głosowa ciągnąć. Gadam średnio codziennie 1h. A i jak jestem hostem w gierce też mi dużo limitu ściąga nie? Zresztą jak się skończy limit z 4KB/s mi chyba wystarczy na wejście na serweryjhbhask sa, przeglądanie stron?Pozdro i sie cały czas zastanawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yaro

1 .mamy tego samego ISP i zastanawiam sie dlaczego u mnie zagranica choci prawie tak jak Polska a u Ciebie prawie wcale... gdy byly przez kilka dni proby szybkosci 512kbps to z Polska mialem zawsze jakies 480-600kbps podobnie Niemcy i UK, natomiast z USA srednio wychodzilo kolo 256 kbps... nie wiem czego to moze byc wina... moze wychodzimy na swiat z inneo IP, Twoje jest bardziej zapchane czy co nie rozumiem...

 

2. podobno my jako starzy users nie bedziemy zmuszani do podpisywania umowy na rok tylko tak jak do tej pory - czyli na czas nieokreslony :-)

 

ja dziele Toyke na 4 kompy ale mam zamiar powikszyc sobie limit do 27 GB

 

koszt

 

99zl - 1szy IP 18 GB limitu, 100MB na www

88zl - dodatkowe 9IP + 9 GB limitu, do kazdego kompa konto email 15MB

 

razem mam miesiecznie 187zl za symetryczne 512kbps, do 27 GB powyzej tego symetryczne 32kbps...10 IP z czego bede wykorzystywal 4, no chyba ze mnie sasiad z tasakiem zacznie ganiac zebym go podlaczyl bo juz mi sie odgrazal :lol:

filmow nie sciagalem i tak pewnie sciagac nie bede....ale ogldam duzo www - calymi dniami. Czasem sciagne jakis program badz muzyke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie limitów ;) Nigdy nie wiadomo ile bedziesz musiał korzystać z netu.

 

Mi napewno by 18GB nie wystarczyło:

 

Dołączona grafika

 

Listopad jak widać jest rekordowy ;) Ciagłe ściaganie danych ;) + około 1.5h dziennie CS i Diablo2, wiec transfer spada do 5k/s (UL&DL)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm...ja sciagam w miesiacu ok 60GB wiec mi by nie starczylo...ale moze Ty inaczej potrzebujesz...przemysl to dwa razy zanim sie zdecydujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...