Skocz do zawartości
..::SNAP::..

!!Wirusy na Kazie!!

Rekomendowane odpowiedzi

moze niektorzy pamietaja jak pisalem o Lindowsie ktorego chcialem sciagnac z Kazy.nie udalo sie bo sciagnelo sie zupelnie cos innego,ale ja sie nie przejalem i sciagamel dalej... po 3 dniach instalka paru programow i ... WIRUS :) ale spoko bez paniki :0 zalaczam Nortona ladnie sie usuwa ale zawsze zostawal jeden plik.nie mozna go tez usunac :)po restarcie kompa rozmnozyl sie i bilo ponad 120 zainfekowanych :)a w katalodu WINDOWS swiecilo pustkami ale odziwo winda smigala :) format c: i po bolu.pisze to zeby przestrzec tych ktorzy sciagaja cos z Kazy.sciagnalem juz sporo GB z netu i tylko na Kazie byly wirusy.moral taki ze po sciagnaciu wiekszej ilosci mb lepiej poswiecic 5 minut na antyvira niz tracic pol dysku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze niektorzy pamietaja jak pisalem o Lindowsie ktorego chcialem sciagnac z Kazy.nie udalo sie bo sciagnelo sie zupelnie cos innego,ale ja sie nie przejalem i sciagamel dalej... po 3 dniach instalka paru programow i ... WIRUS :)

Sciagaj ten co ja sciagnelem :) sprawdzone. Pozatym nauczka, trzeba monitorek antywirusa miec podczas pobytu w necie (wtedy przybywa plikow zwykle).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze niektorzy pamietaja jak pisalem o Lindowsie ktorego chcialem sciagnac z Kazy.nie udalo sie bo sciagnelo sie zupelnie cos innego,ale ja sie nie przejalem i sciagamel dalej... po 3 dniach instalka paru programow i ... WIRUS :)

Sciagaj ten co ja sciagnelem :) sprawdzone. Pozatym nauczka, trzeba monitorek antywirusa miec podczas pobytu w necie (wtedy przybywa plikow zwykle).

juz sie sciaga :) a ty go mash ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dzialaly programy z windy i linuxa  :?: jaki jest interfejs  :?: i jak zwisy :?:

Tak dzialaly chociaz oczywiscie nie wszystkie ale temp mozna bylo mierzyc np w SpeedFanie ;) Interfejs bardzo fajny taki sobie zyczylbym w Windzie, ladne ikonki, czasem ciekawie animowane. Screeny mozesz zobaczyc na www.lindows.com Zwisow nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a dzialaly programy z windy i linuxa  :?: jaki jest interfejs  :?: i jak zwisy :?:

Tak dzialaly chociaz oczywiscie nie wszystkie ale temp mozna bylo mierzyc np w SpeedFanie ;) Interfejs bardzo fajny taki sobie zyczylbym w Windzie, ladne ikonki, czasem ciekawie animowane. Screeny mozesz zobaczyc na www.lindows.com Zwisow nie bylo.

jak nie ma zwierchow to instaluje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie ma zwierchow to instaluje :)

Wyrzucic go mozna szybko ;) po instalacji bedzie menu do wyboru systemu. Jak instalujesz na dysk z juz windowsem to startuj spod windy instalacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mialem z kazyy kiedys takiego malego wirusika... sciagalem kiedys cracka do xp i ok zalaczam go a tu mi sie komp wylaczyl, ok to wlaczam i spowrotem sie wylaczyl i lipa ale pogrzebalem w autoexecu i ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...