Skocz do zawartości
tanaka

co sie [ciach] dzieje

Rekomendowane odpowiedzi

wstalem przed chwila (pije kawulca) wlaczylem polshit i co ? afera za afera to juz jest <span style="color:red;">[ciach!]</span>a przegiecie co sie dzieje w tym kraju , jak w programach informacyjnych typu , wiadomosci itp. nie podadza jakis 5 afer dziennie to by chyba nie bylo wiadomosci , a wszystkie afery sa tuszowa i tylko odbijaja pileczke ze to ci , nie to oni i tak doza<span style="color:red;">[ciach!]</span>ia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogladaj wiadomosci a bedziesz zdrowszy.

Mam 26 lat a nie wiem nawet kto od czego u nas jest ministrem. Wylaczylem sie z tej g*** polityki na maxa. Moi znajomi zawsze mnie pytaja skad mam zawsze dobry humor i tryskam optymizmem.

Ja no - zapytaj mnie w jakich miastach toczy sie wojna w Iraku a bedziesz wiedzial o co chodzi.

 

Po prostu nie nalezy ogladac telewizji bo dobijaja nas tylko tymi przekletymi wiadomosciami. Jestem zmuszony slyszec o wojnie w Iraku bo co odpale radio to tylko slysze, ze kogos wywalilo w powietrze, ze znow zamach terrorystyczny, itp.

Nie uszczesliwie nikogo jak bede o tym wiedzial a przynajmniej nie mam zszarganych nerwow.

Ogladam tylko Kasie i Tomka i "Na dobre i na zle"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodżę dzis na onet.. a tam:

chu. asner ;) : "Na pewno bezrobocie wzrośnie"

 

Do tego w inkach wyzej własnie cos o aferach i innych takich... Az usmiech mimo woli pojawia sie na ustach :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sie dzieje? chyba nic sie nie dzieje, przeludnienie sie dzieje...

 

To sie dzieje nie tylko w tym kraju. Ale owszem u nas sie dzieje w wiekszej skali niz gdzie indziej no i zwlaszcza roznych afer politycznych, strajkow, korupcji pijanych lekarzy i ksiezy pederastow a ze czesto sami doswiadczamy roznych krzywd w swoim zyciu to jestesmy dodatkowo na nie bardziej przeczuleni :cry:

 

Ze media trabia o wszystkim troszke zle to odbieramy, wydaje nam sie, ze jesli do tej pory nie slyszelismy o czyms to znaczy ze sie nie dzialo, i automatycznie to o czym slyszymy teraz odbieramy jako zmiany - nie! - zle dzialo sie od wiekow, dzialy sie znaaaacznie znacznie gorsze rzeczy, z tym ze media sa od niedawna, dopiero rozwoj mediow pokazuje jaki jest na prawde czlowiek. Stad nam wydaje sie ze dzieje sie coraz gorzej, tymczasem tak na prawde to po prostu media pokazuja coraz wiecej. Powoli zaczynamy sie dowiadywac o sobie i to wlasnie sie dzieje, zaczynamy sie dowiadywac jacy jestesmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a może by tak jakąś rewolucję :twisted:

Oczywiście, że będzie rewolucja :) będą to kolejne wybowy parlamentarne. Sld powtórzy los Awsu, ludziom już bokiem wychodzą te wszystkie afery. Niestety okazało się, że politykom sld komunistyczny beton nadal zalega w głowach :(.

może jeszcze zmienię zdanie ale mam taką wizję: mimo wszystko Panią Kwaśniewską na prezydenta, a to dlatego, że prezydent pełni głównie rolę reprezentacyjną. Pani K. będzie sobie tylko zgodnie ze swoim nieskalanym polityką sumieniem banować.... eee to znaczy wetować nieładne ustawy, Olek coś tam pomoże nawyżej. Natomiast na stołku premiera widzę Tuska, dlatego, że narazie jako jedyny zaimponował mi niejednokrotnie wyrażaną chęcią współpracy i tym, że nie obrzuca błotem reszty tego cyrku. Czas na liberałów... może oni wreszcie ruszą Polską i nie będzie o rządzie głośno tylko z okazji kolejnej wykrytej afery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja na stołkach nie widze żadnego polityka z obecnych elit , może świerzej krwi by się troche przydało bo te gady (wszystkie ugrupowania lewo,prawo,centrum) które teraz rządzą to rozkradli ten kraj i żadnych konsekwenji za to nie ponoszą(sprzedali banki(a teraz stękają że nie mają kontroli nad finansami),cementownie,TPSA(prawie zero nakładów same zyski) itd.) ,a człowiek jak ma troche mp3 to mu zaraz dom do góry d.u.p.ą przewracają i straszą więzieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Na dobre i na zle"[/b]

tym mnie rozwaliłeś :) - pozdrawiam

BuBu, bo moze Kaeres oglada na dobre i na zle "Kasie i Tomka", a moze "Na dobre i na zle" oglada z Kasia i Tomkiem? :lol: :lol: :lol:

 

A moze? :?: :idea: Wiem! Tzn ze jak ma humor wyciaga pol litra i pije z Kasia i Tomkiem, a jak ma zly humor wyciaga litra i pije z Kasia i Tomkiem czyli z Kasia i Tomkiem na dobre i na zle :lol: :lol: :lol:

 

:roll: :roll: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh co do pracy.

 

Jak to moja stara mowi. "Mam prace i mam wyrzuty sumienia jak ja patrze na tych co nie maja pracy itp." Jak to gdzies w radiu slyszalem "Argentyna sie zbliza". Patrzac na nasz kraj zyc sie nie chce. Juz niedlugo nie bede nawet mial czym do szkoly dojechac....bo wszyscy maja wszystkich w [gluteus maximus].

 

Powiem wam szczerze ze takie nasze pisanie nie ma zadnego sensu. Tak było i bedzie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja generalnie uwazam ze o aferze lobbingowej mozna bylo sie domyslic o wiele wczesniej i nie tylko odnosnie ustawy o grach losowych. przy kazdej prawie okazji producenci udezaja do firm zajmujacych sie profesjonalnym lobby wsrod politykow. afery aferami ale wieksze pieniadze sa tracone (lub nie uzywane jako kapital w inwestycjach chocby spekulacyjnych) chodzi mi dokladnie np o polska rezerwe walutowa jak wiadomo mamy w niej 60 % dolarow a ta waluta ostatnio dosc mocno oslabila swoj kurs w stosunku do innych walut, skutkiem tego jest to ze sila nabywcza dolara zmalala idac dalej tym tokiem widac jak na dloni, ze wartosc realna naszych rezerw walutowych zmalala i to nie malo a duzo bo rezerwy to kilkadziesiat miliardow $ wiec kilka procent od takiego kapitalu to sa olbrzymie kwoty. Zapytacie czyja wina?? Odpowiedz jest prosta wina nalezy obarczyc zarzad NBP (miedzy innymi prezesa NBP Leszka Balcerowicza).jego wina nie jest oczywista poniewaz w mysl prawa nie dziala na szkode banku ale jego brak reakcji na niektore zachowania rynku sa karygodne w momencie gdy wiekszosc panstw jako glowna walute w rezerwach trzyma euro my trzymamy dolary. wina NBP to niegospodarnosc i czarnowidztwo gospodarcze, moze to nie jest afera ale gdyby obracac tymi pieniedzmi na miedzynarodowej gieldzie dewizowej mozna by zyskac sporo pieniedzy.jako przykad podam ze oborty dzienne na gieldzie walutowej wynosza okolo 1.5 biliona dolarow dziennie i na roznicach kursowych mozna zarobic majatek, ale juz nie mowie o takim zarabianiu tylko o zwyklym reagowaniu na to co sie dzieje na swiecie i o interweniowaniu a nie biernym czekaniu NBP-u na rozwoj sytuacji. i uwierzcie ze te wszystkie afery sa male w porownaniu z ta kasa co tracimy w zwiazku z w/w zjawiskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole "Na dobre i na zle" od wiadomosci.

Mam taka slabosc i tyle.

Nawet sie nie spodziewacie co ogladaja Wasi kumple z podworka (czyt. od piwa). Ostatnio sie dowiedzialem, ze moj kumpel wie wszystko o klanie i innych poje**** serialach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie najpierw mialem kumpli od przyslowiowego "piwa" potem owych w wiekszosci zastapilem komputerem (gry, filmy itp) aktualnie mam kilku tylko znajomych poniewaz okazalo sie ze wszyscy sa ok jak jest dobrze ale wiekszosc z nich jak sie odwrocisz to wbije Ci szpile w plecy i aktualnie koncentruje sie na rozwoju wlasnej osoby (mam doslownie kilku kolegow ze starych czasow a reszta moich znajomych to ludzie ktorzy cos wnosza w moje zycie. cos moge sie od nich nauczyc rozwiazac jakis problem teraz czuje ze zyje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak jestem wqrwi*** polityką to sobie zapuszczam płytkę Michała Wiśniewskiego, a poza tym w telewizji oglądam tylko Teletubbies i cos o tkich dzieciach z domu dziecka... Nawet nie wiecie jak przy tym można się pośmiać ;) Te specjalnie mówione do kamery scenki typu: "Kochasz swoich rodziców..." i wyreżyserowane odpowiedzi... A poza tym jakieś 30min. temu leciała fajna "parodia" naszego rządu nie wiedzieć czemu ale akurat z Wałęsą mi się ten gostek (Grabowski) skojarzył ;) Widział to ktoś :?: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja generalnie uwazam ze o aferze lobbingowej mozna bylo sie domyslic o wiele wczesniej i nie tylko odnosnie ustawy o grach losowych. przy kazdej prawie okazji producenci udezaja do firm zajmujacych sie profesjonalnym lobby wsrod politykow. afery aferami ale wieksze pieniadze sa tracone (lub nie uzywane jako kapital w inwestycjach chocby spekulacyjnych) chodzi mi dokladnie np o polska rezerwe walutowa jak wiadomo mamy w niej 60 % dolarow a ta waluta ostatnio dosc mocno oslabila swoj kurs w stosunku do innych walut, skutkiem tego jest to ze sila nabywcza dolara zmalala idac dalej tym tokiem widac jak na dloni, ze wartosc realna naszych rezerw walutowych zmalala i to nie malo a duzo bo rezerwy to kilkadziesiat miliardow $ wiec kilka procent od takiego kapitalu to sa olbrzymie kwoty. Zapytacie czyja wina?? Odpowiedz jest prosta wina nalezy obarczyc zarzad NBP (miedzy innymi prezesa NBP Leszka Balcerowicza).jego wina nie jest oczywista poniewaz w mysl prawa nie dziala na szkode banku ale jego brak reakcji na niektore zachowania rynku sa karygodne w momencie gdy wiekszosc panstw jako glowna walute w rezerwach trzyma euro my trzymamy dolary. wina NBP to niegospodarnosc i czarnowidztwo gospodarcze, moze to nie jest afera ale gdyby obracac tymi pieniedzmi na miedzynarodowej gieldzie dewizowej mozna by zyskac sporo pieniedzy.jako przykad podam ze oborty dzienne na gieldzie walutowej wynosza okolo 1.5 biliona dolarow dziennie i na roznicach kursowych mozna zarobic majatek, ale juz nie mowie o takim zarabianiu tylko o zwyklym reagowaniu na to co sie dzieje na swiecie i o interweniowaniu a nie biernym czekaniu NBP-u na rozwoj sytuacji. i uwierzcie ze te wszystkie afery sa male w porownaniu z ta kasa co tracimy w zwiazku z w/w zjawiskiem.

Jak dobrze pamiętam to w ustawie o nbp napisane jest, że nbp nie jest bankiem nastawionym na zysk, więc takie zabawy w przewalutowanie rezerw chyba raczej nie wchodzą w grę. A jak ustawa, to zataczamy koło i wszystko wraca do polityki... to politycy ustanawiają prawo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo co maja robic qr**** ???

Wiesz ilu oni rzeczy nie rozumieja ?

Sa zamknieci w "klatkach". Znaja tylko swoje otoczenie i w nim sie czuja bezpieczni.

Nie zamierzam dalej kontynuowac tej chorej gadki na temat ludzkiego nieszczescia jakim bylo strata lub glupota rodzicow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Jak to gdzies w radiu slyszalem "Argentyna sie zbliza"...

hihihihihihihi :lol:

 

"Argentyne" to juz mamy - wiesz jak tam sie zaczelo - nie od dziury w budzecie krajowym (bo ten byl zbilansowany) ale od ogloszenia niewyplacalnosci kilku stanow (bankructwo budzetow lokalnych) u nas tez tak jest tylko dzieki kreatywnej ksiegowosci (tworzenie przez samorzady lokalne jednostek organizacyjnych prowadzacych dzialanosc gospodarcza itp a nastepnie przerzucanie na te jednostki swoich dlugow) wyglada ze wszystko jest OK i nie ma zarzadu komisarycznego (a wystarczy zobaczyc jakie dlugi ma Krakow albo Warszawa) ...

 

mozna powiedziec (zeby zobrazowac) ze ktos zakryl tradzik pudrem i z daleka skora wyglada na zdrowa :P

 

gorzej chyba byc nie moze (choc niektorzy mawiaja ze lepiej to juz bylo) - tym optymistycznym akcentem koncze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poza tym nie śmieję się z nich bo za 1000000$ nie chciałbym przeżyć Domu dziecka i nie mówie, że mają tam zaje**** bo prawda niestety jest inna, śmeję się tylko z tego co telewizja z nimi robi...Zresztą co robi ze wszystkimi...PEACE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Telewizja? Nie biorę" :>

Nie stać mnie na telewizję - po każdym wydaniu "Njusów" z jakimś Tomaszem "Kocham-Amerykę" Lisem albo czymś takim musiałbym kupować nowy odbiornik z powodu rozbitego kineskopu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja generalnie uwazam ze o aferze lobbingowej mozna bylo sie domyslic o wiele wczesniej i nie tylko odnosnie ustawy o grach losowych. przy kazdej prawie okazji producenci udezaja do firm zajmujacych sie profesjonalnym lobby wsrod politykow. afery aferami ale wieksze pieniadze sa tracone (lub nie uzywane jako kapital w inwestycjach chocby spekulacyjnych) chodzi mi dokladnie np o polska rezerwe walutowa jak wiadomo mamy w niej 60 % dolarow a ta waluta ostatnio dosc mocno oslabila swoj kurs w stosunku do innych walut, skutkiem tego jest to ze sila nabywcza dolara zmalala idac dalej tym tokiem widac jak na dloni, ze wartosc realna naszych rezerw walutowych zmalala i to nie malo a duzo bo rezerwy to kilkadziesiat miliardow $ wiec kilka procent od takiego kapitalu to sa olbrzymie kwoty. Zapytacie czyja wina?? Odpowiedz jest prosta wina nalezy obarczyc zarzad NBP (miedzy innymi prezesa NBP Leszka Balcerowicza).jego wina nie jest oczywista poniewaz w mysl prawa nie dziala na szkode banku ale jego brak reakcji na niektore zachowania rynku sa karygodne w momencie gdy wiekszosc panstw jako glowna walute w rezerwach trzyma euro my trzymamy dolary. wina NBP to niegospodarnosc i czarnowidztwo gospodarcze, moze to nie jest afera ale gdyby obracac tymi pieniedzmi na miedzynarodowej gieldzie dewizowej mozna by zyskac sporo pieniedzy.jako przykad podam ze oborty dzienne na gieldzie walutowej wynosza okolo 1.5 biliona dolarow dziennie i na roznicach kursowych mozna zarobic majatek, ale juz nie mowie o takim zarabianiu tylko o zwyklym reagowaniu na to co sie dzieje na swiecie i o interweniowaniu a nie biernym czekaniu NBP-u na rozwoj sytuacji. i uwierzcie ze te wszystkie afery sa male w porownaniu z ta kasa co tracimy w zwiazku z w/w zjawiskiem.

Jak dobrze pamiętam to w ustawie o nbp napisane jest, że nbp nie jest bankiem nastawionym na zysk, więc takie zabawy w przewalutowanie rezerw chyba raczej nie wchodzą w grę. A jak ustawa, to zataczamy koło i wszystko wraca do polityki... to politycy ustanawiają prawo...

masz racje co do ustawy o NBP dlatego pisalem ze niby nie lamia prawa wszystko co robia robia slusznie w mysl ustawy tylko mozna robic lepeiej o wiele i tylko tego sie czepiam nie nastrawiony na zysk nie powinno znaczyc ze stratny a w tej sytuacji jest wlasnie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...