Skocz do zawartości
stilon

Moj mod - zdjecia

Rekomendowane odpowiedzi

Świetna buda, z tym,że sama w sobie z zewnątrz niewiele zmieniona. Bardzo fajnie prezentuje się za to wnętrze. Te osłonki na kable rocks. Ładnie, ładnie, ostatnio jest to coś nowego po "zalewie" modów Chiefteca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No obudowa faktycznie ciekawa, ale... moim zdaniem... mamy tutaj modelowy przykład jak całą energię i entuzjazm przelać prosto psu w (_!_)

Jak dla mnie to okno wygląda jakbyś maźnął "z biodra" pisakiem jakieś jajo i potem po tym bliżej nieokreślonym kształcie jechał dremelem.

Wybacz, ale w mojej zupełnie subiektywnej ocenie to okno jest beznadziejne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buda ładna ale jak opisali inni co wogóle zrobiłeś w niej bo przód to standart tej budy wycięcie otworów na wentyle i danie grilli to normalka dla każdego moddera no i okienko też ze sklepu jak i przedni panel ? hmmm czy się zachwycać sama buda jest ładna ale jeżeli chodzi o modyfikacje jej to nie za wiele widać na tych zdjęciach, może nie wszytko widać i dlatego nie widzę zbyt wielu zmian w tej budzie moja ocena buda 5+ modowanie tej budy na -3

brak inwencji twórczej w takiej budzie dlatego taka niska ocena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buda ładna ale jak opisali inni co wogóle zrobiłeś w niej bo przód to standart tej budy wycięcie otworów na wentyle i danie grilli to normalka dla każdego moddera no i okienko też ze sklepu jak i przedni panel ? hmmm czy się zachwycać sama buda jest ładna ale jeżeli chodzi o modyfikacje jej to nie za wiele widać na tych zdjęciach, może nie wszytko widać i dlatego nie widzę zbyt wielu zmian w tej budzie moja ocena buda 5+  modowanie tej budy na -3

brak inwencji twórczej w takiej budzie dlatego taka niska ocena

Pisal juz, ze wiekszosc pracy wlozyl we wnetrze. Jak zapoda fotki to ocenimy.

 

Jak dla mnie bardzo mi sie podoba. Zarzuc te fotki wnetrza jak najszybciej.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No obudowa faktycznie ciekawa, ale... moim zdaniem... mamy tutaj modelowy przykład jak całą energię i entuzjazm przelać prosto psu w (_!_) 

Jak dla mnie to okno wygląda jakbyś maźnął "z biodra" pisakiem jakieś jajo i potem po tym bliżej nieokreślonym kształcie jechał dremelem.

Wybacz, ale w mojej zupełnie subiektywnej ocenie to okno jest beznadziejne.

Nie mam co wybaczac, kazdy ma prawo do swojego zdania, moze ci sie nie podobac (znam goscia ktoremu nie podoba sie Meg Ryan :D ), ale co ci moge powiedziec, to jest ze okno bylo tak wymyslone. Ksztalt chcialem inny niz te ktore widac na codzien, nie chcialem miec wiatraka w oknie tylko w czesci obudowy, nie chcialem miec okna w gornym prawym rogu - bo co tam ogladac? Wiec wymyslilem cos takiego, nie musi sie podobac (i jak sam widzisz wiekszosci sie nie podoba) ale wydaje mi sie ze twoj komentarz o energji i entuzjazmie jest nie na miejscu ze wzgledu na toze to tak zostalo zaplanowane...

 

pozdrawiam

 

buda ładna ale jak opisali inni co wogóle zrobiłeś w niej bo przód to standart tej budy wycięcie otworów na wentyle i danie grilli to normalka dla każdego moddera no i okienko też ze sklepu jak i przedni panel ? hmmm czy się zachwycać sama buda jest ładna ale jeżeli chodzi o modyfikacje jej to nie za wiele widać na tych zdjęciach, może nie wszytko widać i dlatego nie widzę zbyt wielu zmian w tej budzie moja ocena buda 5+  modowanie tej budy na -3

brak inwencji twórczej w takiej budzie dlatego taka niska ocena

Przedewszystkim nigdzie nie pisalem ze wymyslilem cos niezwyklego, czego nikt nie robi. Z twojego postu wynika jak bym stwierdzil ze sam ta bude wymyslilem i zbudowalem.

Po krotce co zrobilem w tej budzie:

- wycialem 4 otwory na wiatraki - 2 z przodu (tego nie widac na zdjeciach) i 2 z tylu

- usunieta zostala wiekszosc gornej czesci wnetrza ( tego nie widac na zdjeciach)

- wycialem i wstawilem okno w panelu (nie fabryczne)

- wiatrak w bocznym panelu

- wiatrak w gorny panelu

wszystkie otwory (takze te do wiatrakow) zostaly wylozone uszczelka

- zmienilem LEDy na "bright blue"

- cala wewnetrzna czesc skrzynki zostala pomalowana i polakierowana (nawet te czesci co nie widac czyli spod itp.)

- wszystkie kable z PSU zostaly obwiniete rurkami

- z przodu praktycznie nic nie robilem tylko wyrwalem dziwne drzwiczki na dole gdzie jest fan controller

 

Przy robieniu tego komputera chcialem zrobic cos co by sie w miare estetycznie prezentowalo, mid case (bo na wieksza nie mam za bardzo miejsca) i bylo funkcjonalne.

Sam komputer dziala w temperaturach 32 stopni na idle i 37 na full, co nie jest wcale zle ze wzgledu na to ze specjalnie robilem "cichy" komputer, wszystkie czesci byly dobierane zeby po zlozeniu system chodzil jak najciszej, mial w miare dobre chlodzenie i prezentowal sie ladnie. Oczywiscie ze moglem wziac i powycinac czesci z jakiegos innego matarialu i calkiem ta bude porzerobic, ale tu nie o to chodzilo. Mi chodzilo o zachwanie budy jaka jest z tymi zmianami ktore opisalem. Tak samo chcialem utrzymac te kolory co mam (czarny, niebieski i zolty).

 

Nie pisze tego zeby ciebie w jakis sposob przekonac do tej skrzynki, ale z tonu twojego postu wywnioskowalem iz zarzucasz mi ze nic tu nie zrobilem a twierdze ze sam to gdzies zbudowalem.

 

Pozdrawiam

 

Pisal juz, ze wiekszosc pracy wlozyl we wnetrze. Jak zapoda fotki to ocenimy.

 

Jak dla mnie bardzo mi sie podoba. Zarzuc te fotki wnetrza jak najszybciej.

 

Pozdro

Zapomnialem wziac aparatu z pracy i nic z tego na ten weekend nie bedzie. Zrobilem aparatem ktory jest wbudowany w kamere ale tak paskudna jakosc tych zdjec ze nawet nie ma co pokazywac.

Tylko sie wkurzylem bo rozebralem bude niepotrzebnie.

Postaram sie zrobic te zdjecia na poczatku przyszlego tygodnia.

Pozdrawiam

 

najbardziej podoba mi się otwór na szybę :D zaje...dwabiste jajko

nareszcie podoba sie komus to jajo :D :D

 

a ja siem zapytam, skąd wytrzasnąłeś takie żółte rurki na kable  :?: 

potrzebuje takowych, a znajduje tylko bezroczyste albo i też białe  :wink:

Znalazlem to w sklepie ze sprawami elektrycznymi. Tanie jak barszcz. Szkoda ze mieszkam za oceanem bo zostalo mi tego jeszcze kilka metrow i moglbym ci oddac.

 

A tak na marginesie to w tym sklepie bylo chyba z 10 kolorow tych rurek. I nawet mozna bylo dobrac plastkiowe sciagacze pod kolor.

 

Pozdrawiam

 

Jeszcze raz dziekuje wam wszystkim za komentarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm moim zdaniem ta buda zamiata.... :)

w sumie: jak kto lubi

moze czesciowo jest to spowodowane tym ze kolega Stilon jest z ontario, a ja mam sentyment do toronto maple leafs - curtis joseph...

good work mate... keep on movin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow :]

mi sie bardzo ale to bardzo podoba :D

i okno tez mi sie podoba ;] pozatym ksztalt to wielka kwestia gustu :]

najwazniejsze ze Tobie sie podoba, jesli tak jest (a napewno) to jest gitens :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...