Skocz do zawartości
mechl!n

- no name project -

Rekomendowane odpowiedzi

Przycisków z metalu nie wycinałem- to guziki metalowe (takie do przyszywania).

A wycinanie małych krążków z pleksi- mój sposób jest taki: najpierw zgrubne wycięcie kształtu okręgu, wiercenie w środku otworu, przełożenie przez ten otwór śrubki, skręcenie i całość włożona w uchwyt wiertarki (taka pseudotokarka) i szlifowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak- i tak nie używam słuchawek więc nie reguluję też poziomu głośności na nich.

Myślę że powycinanie otworów na nie podorszyło by estetykę całości.

Trochę żałuję, że wyciąłem otwór na "play"- i tak go nie używam. DVD z jednym przyciskiem- to by było coś 8) - pierwsza modyfikacja- człowiek uczy się na błędach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to sobie wyobrażacie? Na każdy klawisz mam nakleić aluminiową blaszkę :wink: ? Joke ofkoz :D .

Pozostaje psiknięcie mychy i klawiatury szarym/srebrnym sprayem- choć nie wiem czy się za to wezmę- nie jest to problem techniczny a tylko rozwiązywanie takich najbardziej mnie exajtuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechl!n oglądam twojego moda i dochodzę do wniosku, że używasz swoich mięśni we właściwy sposób - wszystko idealne...

Życzę powodzenia w dalszym moddingu.

He, he- dobre, dobre :-)

 

Jutro napiszę jaki zakres napięć oferuje potencjometr 10Kohm- muszę zmierzyć.

 

Obecnie jestem na etapie składania WC- jutro zaprezentuję zdjęcia rewolucyjnego pojemniczka na pompkę 8) - bo ta będzie zatapialna.

 

Myślę, że w tygodniu definitywnie zakończę moda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo stary. obserwowalem jakis czas i zacytuje mojego qmpla... miut!!!!!!

ta kratka zajefajnie wyglada. jedyne co mi sie nie podoba to kolory power i reset (?). ale reszta moze byc.aha , pomaluj tez ta blaszke pod grillami albo walnij uszczelke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Muszę powiedzieć, ze kolega baaardzo pozytywnie mnie zakoczył. Jak na modyfikację o nazwie "no-name mod" to same przyjemne wrażenia. :wink: Bardzo estetycznie wykonany panel fronowy ze świecącym wentylatorem. Wszystko utrzymane w jednej tonacji kolorów i materiałów. Jedyne do czego można się przyczepić, to ta blacha u góry obudowy przykrywająca wloty powietrza dwóch wentylatorów nad chłodnicą (jakoś tak nie pasuje do koloru tamtej części obudowy jak ktoś już wcześniej zauważył). Jestem pod wrażeniem. Koledzy uczmy się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...