Skocz do zawartości
srekal34

Co Wy byście kupili?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką sytucję-co byście kupili na moim miejscu:

RAM 1024MB

VGA Silencer + 512MB RAM

DVD + 512 RAM

WC + 512 RAM(WC da mi jakieś 2500MHz na procu, na wentylu więcej już nie wyciągnę, liczę też blok na grafę)

No....co robić na moim miejscu. Jak dokupię 512, to będę mieć 768, przy opcji 1024MB sprzedaję kość 256.

Dodam, że jestem zapalonym grczem, filmów nie oglądam. Zastanawiam się nad DVD, ale w końcu piratów(gier) na DVD chyba jeszcze nie bedzie...

Proszę o opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srekal34: heh no fakt masz niezła grafe nie ma co nazekac :D

 

ja bym wzial sam ram, taz 512MB ;) ale na twoim miejscu brał bym WC choc nie lubie tego typu chłodzenia wic ciezko mi idzie pisanie tego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku że podliczyłem kaskę, i wyszło trochę mniej niż myślałem:(, najprawdopodobniej kupię sobie VGA silencer i RAM (Razem około 500zł). WC złożę sobie za jakiś rok, bo i tak ten proc wytrzyma mi jeszcze ten rok minimum. Pokręcę go najwyżej na jakieś 2200MHz. Chociaż myśląc tym tokiem, to VGA silencer też mi teraz nie potrzebny. Także pytanie zawężam do dwóch odpoiedzi:

512MB RAM + WC za rok(także blok na grafikę)

512MB RAM + VGA Silencer, a WC za rok(bez bloku na grafikę).

Zapraszam do odpowiadania teraz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za ile bym tak mógł złozyć jakiś tani(a wydajny) zestawik? Na tym bloku typu "Cold Crown" z tego serwisu który podałem? Tak żeby koszt(bez chłodnicy) wyszedł 200zł-ma wytrzymać 2500MHz na napieciu 1,9V. Najwyżej później jakieś części bym jeszcze dokupił. Jakie części doradzasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...