Skocz do zawartości
fipa

Nieśmiała propozycja dla moderatorów....

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewną propozycję, ale nie wiem czy się spodoba :D . Otóż nie wiem czy tylko ja ale myśle, że nie tylko chciałbym trochę więcej wiedzieć o moderatorach. Może oni przedstawialiby się w tym topiku.

 

Każdy napisałby o sobie kilka słów:

- od czego zaczynali (jeśli chodzi o komputery)

- czym się najbardziej interesują

- czym się zajmują na Tweak.pl

- itp

 

Jeśli to się nie podoba to .... do kosza z tym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy napisałby o sobie kilka słów: 

- od czego zaczynali (jeśli chodzi o komputery)

- czym się najbardziej interesują

- czym się zajmują na Tweak.pl

- itp

Panowie moderatorzy - wy macie tylko się opisać. Najlepiej to jak najwięcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ilu jest wogóle moderatorów...???? Bo ja to już się pogubiłem w liczeniu.

Na górze masz takiego linka opisanego "Grupy". Wejdź tam, i zaznacz "Moderatorzy" -> masz wszystko co chcesz. Dolicz do tego administratorów Liska i Marco.

 

Co do pomysłu tego tematu: przecież jest temat "Pokaż swoją twarz"; jeżeli jakiś moderator chciał to zrobić (min. ja), zrobił to tam właśnie.

 

Poza tym najlepiej poznasz nas na forum. Część z nas wypowiadała się w tematach "jakie studia" i "czym się zajmujecie". Jeżeli nie czytasz go na tyle uważnie, to po co Ci takie informacje? Aż się prosi napisać: szukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli koniec tematu??? A tak się dobrze zapowiadało.... Ale może jednak inni moderatorzy opiszą siebie....

Jakby był koniec, to byś nie czytał tego, co napisałem ;]

 

Panowie moderatorzy - wy macie tylko się opisać. Najlepiej to jak najwięcej.

A tu właśnie widać, że nie czytasz forum - wystarczy przeglądać je pobieżnie, żeby wiedzieć, że w naszym gronie jest kobieta. A teraz konkurs z nagrodami: masz 15 minut, żeby napisać "kto to", w nagrodę ten post nie zniknie, a Twoje konto na tweaku nie zostanie skasowane :P

;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...