Skocz do zawartości
fipa

Nieśmiała propozycja dla moderatorów....

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. 

Jeśli dostałbym banana na stałe to nie mógłbym sobie założyć innego konta i od nowa....wchodzić na forum? Mam zmienny IP.

No i z czego sie cieszysz ? ;]

 

I tak Wszechmocni Moderatorzy i Admini by Cie dorwali. Nie badz takim optymista :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. 

Jeśli dostałbym banana na stałe to nie mógłbym sobie założyć innego konta i od nowa....wchodzić na forum? Mam zmienny IP.

tak , chyba ze dostaniesz na hosta , a wtedy przez proxy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ParanoiK: a ma sens banowanie calego proxy? jak ktos wchodzi np. przez w3cache.icm.edu.pl, to da sie zrobic tak zeby tylko jednego przyciac?

 

chociaz wiem ze najchetniej bys zabananowal wszystko.... :)

 

Niemiec - wierze, ale nie mialem przyjemnosci, moze na jakims nastepnym zjezdzie... (chyba ze dostane perm bana :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a juz mnie wystraszyles. Ufff.

Aj tam. Przecież wiesz, że nie zasługujesz na bana.

 

Dijkstra sorry ale mi cos laguje... w sumie to fajnie sie z wami gada bo wprowadzacie taki wesoly klimat.... przynajmniej przez chwile nie jestescie tacy ostrzy jak zwykle... :)

Jakby nie było powodu, to nie musielibyśmy być ostrzy. Ponieważ zależy mi na kształcie tego forum, z dwojga złego wolę kilku niezadowolonych i masę nie lubiących mnie userów i względny porządek, niż odwrotnie. Smutne, ale na coś się trzeba zdecydować.

Poza tym moderator też człowiek, ma lepsze i gorsze dni.

 

Mam pytanie. 

Jeśli dostałbym banana na stałe to nie mógłbym sobie założyć innego konta i od nowa....wchodzić na forum? Mam zmienny IP.

Z tym banem to żart był, emotów nie widziałeś? A co do pytania: sorry, ale nie leży w interesie forum odpowiadanie na nie. Poza tym jeżeli poczytasz, poszukasz i tak dalej, odpowiesz sobie na nie bez kłopotu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec: no fakt, ale rygor trzymaja, nie? szczegolnie ParanoiK chetnie wyma<span style="color:red;">[ciach!]</span>e kisciami owocow....

Paranoik jest bardzo mila osoba....

 

...jak sie go pozna osobiscie :)

Heh, ale trzeba miec do tego mozliwosci :P ....

 

Niemiec - nie watpie :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi z Tarnowa troche daleko bylo ;] 

 

A poza tym za mlody jestem -_- Niedlugo wrzuce jakies foty do topicu: Pokaz swoja twarz ... ;]

powiesz w domu ze jedziesz i bedziesz pod opieka starszych kolegow, pokazesz zdjecie ParanoiKa albo najlepiej reeda, to cie rodzice puszcza... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi z Tarnowa troche daleko bylo ;] 

 

A poza tym za mlody jestem -_- Niedlugo wrzuce jakies foty do topicu: Pokaz swoja twarz ... ;]

powiesz w domu ze jedziesz i bedziesz pod opieka starszych kolegow, pokazesz zdjecie ParanoiKa albo najlepiej reeda, to cie rodzice puszcza... :)

Szczegolnie Pana Reeda :) Ale bardziej by sie bali ze za duzo wypije czy cos takiego, niz ze cos mi sie stanie....

 

No coz, takie zycie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maly OT: pamietacie byl tak z miesiac albo poltora temu tez topic o moderach i wtedy byla straszna jazda, ludzie kleli pyskowali i narzekali, a teraz taka sielanka

 

jeszcze troche i pojde do Dijkstry (o ile jest w Krakowie) z piwem... :)

 

a teraz nawiasem mowiac (kompletny OT) nie wiecie czy ktos na forum wie cos o Adzie? mam na next week kolosa z systemow operacyjnych, programowania wspolbieznego itp. i w ogole nie wiem co sie dzieje na zajeciach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maly OT: pamietacie byl tak z miesiac albo poltora temu tez topic o moderach i wtedy byla straszna jazda, ludzie kleli pyskowali i narzekali, a teraz taka sielanka

 

jeszcze troche i pojde do Dijkstry (o ile jest w Krakowie) z piwem... :)

 

a teraz nawiasem mowiac (kompletny OT) nie wiecie czy ktos na forum wie cos o Adzie? mam na next week kolosa z systemow operacyjnych, programowania wspolbieznego itp. i w ogole nie wiem co sie dzieje na zajeciach?

To MARSZ na Uniwersytet czy gdzies tam :) Do bibloteki, poczytaj, poucz sie - a nie obijasz sie na forum z pijakami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...