Skocz do zawartości
LECHWOS

finding module dependecies

Rekomendowane odpowiedzi

Też to mam. Miałem na PLD 1.0, MDK 9.1, a teraz na Slacku 9.1. Najlepsze jest to, że nie mam pojęcia co to jest, ale trwa strasznie długo...

Jak miałem PLD też myślałem że to zwiecha, ale po kilkunastu (parę razy nawet więcej) sekundach komp ruszał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to nie tak, ze zaraz trzeba innej wersji szukac, to nie Windows. I will use google... http://forums.devshed.com/archive/33/2003/10/2/72541. Moze nie ma tam odpowiedzi jednoznacznej, ale przynajmniej wiadomo, co robic.

no nie, nie przez to zmieniałem dystrybucje :) :). Zmieniałem z ciekawości - chciałem sprawdzić czym się różnią (dla mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ktos ten link zapodal sobie... Zacznijmy od poczatku, naciskaliscie Ctrl i C? To czasem pomaga. Generalnie pewnikiem chodzi o jakies pokrecone zaleznosci miedzy modulami, moze jakis skrypt startowy sie zamotal. Jest to zwiazane z konkretna konfiguracja, bo ja ostatnio instalowalem mandrejka pokrejka i nie mialem zadnych problemow.

Stawiam, ze to nie jest zwis systemu (mozna to sprawdzic, naciskajac chocby Num Locka, przy twardych zwisach z reguly nie dziala) tylko zapetlenie albo zamotanie sie jakiegos skryptu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie zadziałało przeszło dalej :D

a dla ludzi co nie wiedza zanim wam sie zawiesi na tym "finding module dependecies" nacisnijcie ctrl+C wtedy to dziadostwo ominie i poleci dalej

trzeba było od razu powiedziec :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie zadziałało przeszło dalej :D

a dla ludzi co nie wiedza zanim wam sie zawiesi na tym "finding module dependecies" nacisnijcie ctrl+C wtedy to dziadostwo ominie i poleci dalej

trzeba było od razu powiedziec :/

wystarczy czytac ze zrozumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...