Skocz do zawartości
Milo

Driv3r

Rekomendowane odpowiedzi

Przez Poce zlookalem skrin szoty :lol: z San andreas :blink: Dzizass drver przy tym mieknie :lol: Choc sa w innych klimatach troche wiec moze oby dwie beda rownie dobre

 

PS: jazda na goralu w SA roxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez Poce zlookalem skrin szoty :lol: z San andreas  :blink: Dzizass drver przy tym mieknie :lol: Choc sa w innych klimatach troche wiec moze oby dwie beda rownie dobre

 

PS: jazda na goralu w SA roxx

1318806[/snapback]

a czasem nie na bmxie?;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sLiM JiM

Poca te screeny są stare dużo sie zmieni :) niewieze ze atari wypusci na swiatlo gre z taka grafa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No stary, to sa ponoc najnowsze screeny z wersji PC :>

 

Fajnie wyglada grafika na PS2 ale z tego co gralem na konsoli to masakra jesli chodzi o miodnosc. Ocena wg. mnie 4/10 ;]

 

 

Poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze ukazala sie wersja piracka, prosze o niegadanie o niej (skad zassac etc,) bo zle skonczy sie to dla watku.

 

Teraz tylko czekac na oficjalna premiere :D Jak udalo im sie wyposcic 'nieoficjalnie' to przynajmniej mamy pewnosc, ze nie przeloza daty wydania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Czy ktoś z forum grał już w tą grę na PC ?? Jeśli tak to mam kolejne pytania:

: 1.Czy zostały usunięte błędy z wersji konsolowej ??(pojawianie się obiektów 2 metry przed maską wozu itp.)

2.Jak ze sterowaniem ??

3.A jak z wymaganiami ??(EDITED) Czy na moim złomie będe miał chociaż slide-show ??

4.Czy sa jakieś nowe elementy ?? Czytałem chyba na oficjalnej stronie Ki3rowcy że dodana została nowa misja w ver. na PC.

5.Jak mniej więcej wygląda grafika

 

Przymierzałem się do kupna tej gry ale po wersjach na konsole mocno się zawiodłem. Jeżeli wersja na PC jest conajmniej b.dobra (ocena 7/10) to kupię, jednak narazie nie chciałbym robić tego w ciemno...

Edytowane przez Flatman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no dobra fajnie zgodze sie na to jak mi ktoś kupi Dvd rom ;) A tak to jeszcze powinni robić na Cd-romki, bo wszystkich nie stac na dvd. :?

1329506[/snapback]

Etam.... Jak cię nie stać na dvd-rom za 50zł (tyle teraz nówki kosztują) to chyba nie stać cię też będzie na grę, która napewno będzie kosztować pow. 100zł. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość per3z

Juz jest-od 12 :)

Trzeba obadac Driverka:)

NIe propaguje piractwa-zeby nie bylo-w USA juz musi byc skoro jest wiecie gdzie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

mam D3 na ps2 i szczerze powiem ze nie ma sie czym podniecac... zwykly sredniak :/

1329449[/snapback]

Z tego co mi wiadomo,wersja na PS2 i na PC maja ze soba tyle wspolnego co monitor z TV albo maluch z BMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etam.... Jak cię nie stać na dvd-rom za 50zł (tyle teraz nówki kosztują) to chyba nie stać cię też będzie na grę, która napewno będzie kosztować pow. 100zł.  :?

1329515[/snapback]

mi chodzi o sprzęt który wytrzyma więcej niż 2 tygodnie :? <_< dla mnie nówka kosztuje min. 250 zł. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmy z wersji pc frapsem zgrywane: http://driv3r.forall.pl/driver/uploads/dow...s/pc_driver.zip

 

nie jestem zachwycony, gra chyba jest bardziej arcadowa niz myslalem (po diabłe te skocznie), grafa - nic specjalnego, popatrzcie na cienie postaci, wyglądają tak samo klockowato jak cienie Lary Croft w tomb riderze2 na voodoo, a co z tymi przstrzelonymi kolkami samochodowymi?! jak zapadniety kwadrat wygląda cos sie niewiele zmienilo od wersji na konsole :sad: zaczynam miec zle przeczucia :sad: :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, obejrzalem te filmiki i wyglada tragicznie - moze gosc gral na low-detalach ? Bo przeciez to wyglada OKROPNIE - widzialem ta gre na Hyperze (wersje PS2) i wygladalo bardzo ladnie - przynajmniej pod wzgledem grafiki. Na screenach tez bylo calkiem, calkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na pierwszy rzut oka wydaje sie byc troche smieszna i dretwa, gralem troche ponad godzine, tzn jezdzilem po miescie i glownie testowalem gre. Fajnie ze mozna sobie z menu wybrac auto, motor czy lodz (nawet dosyc duzo pojazow jak na poczatek jest udostepnione), 2 miasta (miami,nicea). Mozna sobie wylaczyc gliny itp. Grafika jest imo bardzo srednia, textury sa wrecz fatalne, na moim sprzecie w 1024 ( aa x4, anizo 8 ) w full detalach mialem 45-80 fps, takze nawet niezle.Ale czasami czuc lekkie zrywy :) Jak kazdy wie w grze mamy mozliwosc poruszania sie gosciem (widok tpp lub fpp jak sie biegnie), pobiegalem postrzelalem pokradlem aut i motocykli pare i pozwiedzalem. Jezdzi sie bardzo dziwnie, ale taki byl DRIVER (najladniejsze auto w tej grze to chyba LAMBO B) ). Jedynka byla lepsza pod tym wzgledem. Wogole byla lepsza, miala klimat. Pamietam ze jak zasiadalem do niej i mnie policja gonila to myslalem ze dostane zawalu serca a tu nie czuje tego. No chyba ze bedzie tak w trakcie juz samej gry - misji.. i na dodatek 5GB instalka ;)

Zrobilem Wam pare screenow i nagralem 2 filmiki (xvid - quality 90%)

Driv3r-miami.avi 15mb

Driv3r-nicea.avi 13mb

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...