Skocz do zawartości
Milo

Driv3r

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli to jest taka sama gra jak na xboxie czy ps2, to lipa. dla mnie ta gra to w skali od jeden do 10 to słaba piątka.

 

nie chodzi tu o grafe lecz brak tam klimatu. lepiej zagrać w jedynke bo driver 3 rozczarowuje mocno :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem i jakos mnie nie ciagnie juz do niego. Chodzi mi w miare płynnie w 800x600 i wszystkie detale na full, ale przy tym poziomie grafy jaki reprezentuje powinie zachrzaniać jak dziki. Model jazdy niby ok ale denerwuje mnie zbyt gwałtowna reakcja wozu na skrecanie. Ciężko go na drodze równo ustawic. Niepodoba mi sie sterowanie myszką jakos dziwnie chodzi, o wiele za czula mimo zmniejszenia sens. i jakby byla akceleracja myszy duza ustawiona. Jak zostawiłem wóz przed budynkiem i na moment do niego wlazłem to po wyjsciu juz samochodu nie ma :(. Czekam na patcha porządnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zostawiłem wóz przed budynkiem i na moment do niego wlazłem to po wyjsciu juz samochodu nie ma :(. Czekam na patcha porządnego

1331434[/snapback]

A co, myślałeś , ze tylko w Polsce kradną wozy? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu jakiś konsolowy badziew zrobili. :angry:

Grafa cztery lata do tylu na poziomie Gta , grywalnośc przecietna ,nuda i monotonność w sumie szkoda marnować ponad 4 gb miejsca na dysku.

Widze że nic nie poprawili w wersji na Pc widocznie olali nas komputerowców

I zobaczycie San Andreas wyjdzie na pieca pewnie w 2006 roku

i bedzie wyglądac jak teraz na konsoli PS 2 . Więc po co kupować kartygraficzne za 2000 zł skoro można kupić konsole przerobiona juz za 600 zł.Producenci gier olewają pecetowców z których mają małe zyski bo taki amerykaniec czy japoniec do grania używa konsoli a tam jest najwiekszy rynek dla gier.

Za rok już bedzie pewnie Playstation 3 i Xbox 2 i to będzie prawdziwy koniec gier na PC .Smutne ale prawdziwe . Trzeba już pomału zacząć zbierać kase na jakąś z tych konsol .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu jakiś konsolowy badziew zrobili. :angry:

Grafa cztery lata do tylu na poziomie Gta  , grywalnośc przecietna ,nuda i monotonność  w sumie szkoda marnować ponad 4 gb miejsca na dysku.

Widze że nic nie poprawili w wersji na Pc widocznie olali nas komputerowców

I zobaczycie San Andreas wyjdzie na pieca pewnie w 2006 roku

i bedzie wyglądac jak teraz na konsoli PS 2 . Więc po co kupować kartygraficzne za 2000 zł skoro można kupić konsole przerobiona juz za 600 zł.Producenci gier olewają pecetowców z których mają małe zyski bo taki  amerykaniec czy japoniec  do grania używa konsoli a tam jest najwiekszy rynek dla gier.

Za rok już bedzie pewnie  Playstation 3 i Xbox 2 i to będzie prawdziwy koniec gier na PC .Smutne ale prawdziwe . Trzeba już pomału zacząć zbierać kase na jakąś z tych konsol .

1331574[/snapback]

 

pomyśl jak mieli nie olewać? skoro gra nawet nie miała jeszcze premiery, a ludzie na tweaku i nie tylko już w nia grają.... to co mają z tego producenci gier?

 

wyobraź sobie, że taka wspaniała pozycja jak Mafia sprzedała się bardzo kiepsko :angry:

 

a to dlaczego? a no dlateg że każdy prawie zaopatrzył się w kopie zapasową, czy to kupioną na giełdzie czy też zassaną z p2p.

 

potem są pytania wyjdzie mafia 2? itd...... dawno już by wyszła tylko co mają z tego producenci gier? marne kilkaset tysiecy sprzedanych gier....

 

na konsole jeszcze oplaca się produkować gry, i to dla tego tam bardziej opląca się pierw je wypuszczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomyśl jak mieli nie olewać? skoro gra nawet nie miała jeszcze premiery, a ludzie na tweaku i nie tylko już w nia grają....  to co mają z tego producenci gier?

 

wyobraź sobie, że taka wspaniała pozycja jak Mafia sprzedała się bardzo kiepsko :angry:

 

a to dlaczego? a no dlateg że każdy prawie zaopatrzył się w kopie zapasową, czy to kupioną na giełdzie czy też zassaną z p2p.

 

potem są pytania wyjdzie mafia 2? itd......  dawno już by wyszła tylko co mają z tego producenci gier? marne kilkaset tysiecy sprzedanych gier....

 

na konsole jeszcze oplaca się produkować gry, i to dla tego tam bardziej opląca się pierw je wypuszczać.

1331635[/snapback]

To nie winna P2P ,a raczej to sprawa pazernosci wydawców gier.

Bo jak za tak zjechaną gre rządać 130 zł a pewnie tyle bedzie kosztowac w Polsce.

Wiadomo Polska to raj dla piractwa. Dlaczego bo jesteśmy biednym krajem zkorumpowanych polityków księdzy prawnikow urzednikow i innych dupków nawet kochany prezydent robi przekrety, żygac sie chce. Bezrobocie siega u nas tak naprawde z 40 % chodz urzedy podaja 19% po studiach wypada rowy kopać.

Ci co maja prace charuja za 200-300 Euro jak niewolnicy u pracodawcow - zlodzieji wykorzystujacych jak sie da bo na twoje miejsce jest dziesięciu.

I kogo stać kupować oryginaly w tym chorym państwie

Może za dużo narzekam ale tak jest w Polsce to niestety nie Ameryka tylko III Świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ej no nie przesadzajcie benki,gra nie jest taka zla wcale.Owszem - jest slabe jak na ilosc lat,ktore marnowali programisci,ale nie jest az takie zle a grafa jest poprostu przecietna.Dla mnie 6/10.Jak poprawia sterowanie poprzez jakis patch, dam nawet 8/10 ale i tak przejde i pewnie Wy przejdziecie znajac zycie bo to klasyka,mimo,ze skopana,ale jednak klasyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki hydro. Brakowalo mi takiego postu ktory podbuduje mnie ;]

 

Ja nadal czekam na gre. Zagram i ocenie. Dalej twierdze ze grafika nie jest zla. Zobaczymy grywalnosc jeszcze. Ale chyba az tak zle nie moze byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika w tej grze to totalna porazka pieprzy cala przyjemnosc z gry bo fizyka jak to zawsze bylo u Reflections jest OK ale jak widze wszedzie naokolo kwadraty to mam ochote wyslac im bombe. 10 razy lepiej wyglada GTA 3 i to nawet nie Vice City !!! :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyste PS2 :( Konsole od dawna hamują rynek :( 3cia generacja poprawi (a na pieca wyjdą nowe grafy lol - i dobrze ;) ).

Jeszcze nie widziałem, ale już czuję co będzie :) Poca - chodź na CSS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyste PS2 :( Konsole od dawna hamują rynek :( 3cia generacja poprawi (a na pieca wyjdą nowe grafy lol - i dobrze ;) ).

Jeszcze nie widziałem, ale już czuję co będzie :) Poca - chodź na CSS :)

1331920[/snapback]

 

Zaraz ide ;]

 

 

Racja, racja. PS2 i stare konsole hamuja rynek. Jak wyjdzie PS3 wszystkie gry dostana kopa przez co konwersja na PC bedzie o wiele (mam nadzieje) lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz ide ;]

Racja, racja. PS2 i stare konsole hamuja rynek. Jak wyjdzie PS3 wszystkie gry dostana kopa przez co konwersja na PC bedzie o wiele (mam nadzieje) lepsza.

1332013[/snapback]

zanim wyjdzie ps3 to sobie jeszcze ze 2 latka poczekamy . nie mówiać ze na wstępie bedzie mało gier, a na konwersje bedziemy czekać kolejny rok :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje,ze my cos zle ustawiamy z fliltrowaniem textur

1331968[/snapback]

Wszyscy ulegli zbiorowemu otepieniu i nikt nie potrafi w opcjach gry ustawic wszystkiego na max.?

 

Nie piernicz stary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhhhhhhhhhh oglądałem Wasze screeny i stwierdziłem - nie jest źle, nawet grafa mi się podoba... No ale włączyłem gre niedawno i taka moja opinia :

 

=Grafa=

 

Ma swój specyficzny klimat - imo taka jakaś fotorealistyczna (złudzenie). Nawet ładnie to wygląda (koniecznie włączone AA bo bez tego to gra wygląda koszmarnie :/) Shadery dodają grafice wielkiego + ale bugów jest sporo - np. głowa naszego bohatera składa się z kuli i kilku płaskich tekstur które robią wrażenie fryzury (śmiesznie to wygląda jak świeci słońce na jego łeb ;]). Tekstury są niezbyt dobre, pikśelowe :/

 

=Sterowanie=

 

Sterowanie trochę też dziwne, ale pewnie twierdze tak po częstej grze nfsu2 ;] Ważną rzeczą jest to, że nie da się zmienić ustawień sterowania w czasie gry - totalna paranoja... Chodzenie gościem jest okropne tak samo jak strzelanie i większość czynności ruchowych (skok/kucanie - szczególnie animacja skoku jest śmieszna...) :/

 

 

=Model zniszczeń=

 

Tu wielki plus gry, ale zarówno minus - podczas zderzenia z czymkolwiek ma się wrażenie jakby "film nam się urwał" i brakuje kilka klatek z tego zderzenia :| Pierwszy raz takie coś widze :| Te wrażenie jest na tyle częste, aż wręcz irytujące :/ Animacja portącenia motocyklisty (jak i zarówno naszego wypadku na motorze) woła o poooprawe, bo wygląda to śmiesznie :|

 

W singla jeszcze nie grałem - ale nie wróże jej świetlanej przyszłości... Nawet nie wiem czy się do tego zmusze... Ogólnie -4/10...

Edytowane przez Nexer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie jeszcze dobiło:

- praktycznie zerowe AI

- szare kreski zamiast deszczu (można było zrobić tak jak np. w Hidden & Dangerous? - widocznie nie)

- brak różnicy w prowadzeniu pojazdu (sucho/deszcz) - ludzie, to nawet w jednyce było!

- załamania ulic pod kątem nawet 30 stopni

ech...

Czy da się w tej przecudnej konwersji ustawić sterowanie myszką czy tylko same klawisze lub pad ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się w tej przecudnej konwersji ustawić sterowanie myszką czy tylko same klawisze lub pad ?

1332455[/snapback]

Sterownanie postacią ? Czy pojazdem ?

 

Bo postacią się da, pojzadami chyba nie :/

 

=Edit=

 

Zobaczcie metro (albo jak to nazwać :|). Przecież to jest śmieszneeeeee, era klocków poruszających się jak klocki powróciła :/

Edytowane przez Nexer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie nietypowe pytanie. Czy w Driv3rze tak jak w dwóch ostatnich częściach serii GTA można wrzucić własne mp3 i odsłuchiwać je jako radio w samochodzie? Dla mnie był to wielki plus GTA3 i VC a jak nie ma takiej opcji tu to porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Jedynie co mozesz zrobic to wlaczyc w tle MP3 z pozycji windowsa,szkoda: gra zapowiadala sie pieknie a wyszla prawdziwa tragedia chodz na poczatq mi sie podobala,ale im dluzej grasz to zamiast przykuwac do ekranu to zwyczajnie odciaga.Probowalem polubic ją na sile :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...