Skocz do zawartości
Milo

Driv3r

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dopiero dziś będe miał czas by dłużej pograć, i wcale nie zrażają mnie wasze komentarze że gra jest badziewna, niedopracowana itd.... Street Legala też wszędzie jechali, ale jak dla mnie tamta gierka była ekstra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

ssać patcha 1344246[/snapback]

Poniewaz zrobilem pelen uninstall wiec mam prosbe:moglbys zdradzic co on poprawia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Oooo widzisz! Dobrze gadasz!  :wink:

1344313[/snapback]

Nie ciesz sie za szybko.To info jednak okazalo sie trefne :((( Ehh. Ale i tak D3 przejdzie w zapomnienie jak tylko sie pojawi CT (miejmy nadzieje,ze moze pozniej wyjdzie,albo chociaz przed swietami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tego co pamiętam, to premiera CT zapowiadana była na marzec/kwiecień 2005, czyli lada moment. Pozostaję więc zacierać rączki i cierpliwie czekać :D

Aaaa i jeszcze jedno. Stargalem i zainstalowałem tego patcha ale jako takich rożnic w grze niestety nie zauważyłem....

Pozdro 4 All

Edytowane przez Crisis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie coś tu smierdzi , grze na ta chwile daje 4,5/10. Po spedzeniu sporego czasu w opcjach mozna go wreszcie tak ustawic zeby chodzil i dalo sie sterowac ale ...... nie sposob wyliczyc wszystkich bugów .... bosze nawet kierownica sie nie kreci tylko gosc jezdzi po niej rekami .. :), miasto puste, szaro i buro , textury straszliwie daremne , samochody , domy ,bleee. Najwiekszy plus to jednak model jazdy, mozna poszalec , w tym wzgledzie jest dobrze. Przyczepic sie mozna natomiast do slupow , jak ktos juz napisal sa niezniszczalne i bardzo upie****we. Sterowanie pojazdami po ustawieniu opcji spoko, jak w innych tytulach ale bieganie po miescie porazka. Kamera dretwa i niewiem czy tylko u mnie , a moze ja tego nie znalazlem w opcjach ale nie mozna chyba strafe'owac ! do tego strzelanie , celowanie strasznie trudne , nieplynne i wogole.

Mam nadzieje ze to rzeczywiscie jest jakas beta czy cos bo w tej chwili wliczajac czas oczekiwania to wszystko jest nie do przyjecia. Do tego 5GB na HDD , ciekawe co , pewnie te wysokorozdzielcze textury :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nexer > faktycznie , wreszcie znalazlem, juz sie da :)

Ogolnie dla osob ktorym niezadobrze chodzi polecam wylaczyc cienie.

 

ps. nie leci nawet woda z rozwalonego hydrantu :P

 

EDIT ***

Na oficjalnym forum ludki tez narzekaja na to co wszyscy wiec to chyba jednak ' pelna ' wersja :(

Edytowane przez Robertus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem... odinstalowalem.. :D ta gra to porazka... fizyki 0 grafika moze byc ale co z tego jak gram z dzwiekiem to mi sie system restartuje caly? mieliscie takie cos? ktos na zachodni forum pisal ze ze ma dzwiek zintegrowany realteka (w moim przypadku abit NF7) i tez mial restarty. Moj sprzet to athlon 2000@230X9,5 i geforce 6600. Stery mialem 71.84.. nie wiem czego to wina ale w innych grach mi sie takie cos nie dzieje. :/ LOL :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra wyglada strasznie lipnie na kompie pewnie dlatego ze to totalna konwersja

z ps2 dlatego te tekstury takie slabe

szkoda ze olali graszy z pc i nic nie zmienili, dlatego ja ustawilem gierke zeby wygladala mniej wiecej

jak na konsoli czyli dalem 640 + antyaliasing

i rzeczywiscie masa bledow niektorych to odstrasza ale ja przeszedlem D3

szybko bo podobala mi sie historia i akcje w Undercover

nie mialem problemow z misjami, te z beczkami i strzelaniem do ciezarowki

przeszedlem za 4 razem

mimo ze niedorobiona jak cholera to i tak fajnie bylo w nia pograc bo lubie takie

gierki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saimek > tez mam Realteka na Gigabyte (nforce2) ale problemow z dzwiekiem niemam zadnych i zwisow tez zadnych. Giera zryta troche ale stabilna:)

Jak znajde troche wiecej wolnego czasu to sproboje sie zaglebic w story bo wydaje sie ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziki. GRA I TAK MA BYĆ STABILNA,wiadomo. Ale posluchajcie. NA drzewkach mi migają czarne teksturki i na budynkach. I to jest u innych też i występuje zawsze, regularnie wiem.

Jednak któegos razu gram i nagle miałem poziome pasy na ludziach i budynkach i pozniej zniknęło(po samym restarcie tylko planszy). CZyli to było nieregularnie. I czego tu sie doszukiwać? Wina już k graficznej czy się żle plansza wczytała?

 

czemu to mialem jeden raz? i juz nie mam

Edytowane przez sewsew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mow mi debesciak ewentualnie mistrz :wink:  :wink:  :wink:  :lol: przeszedlem przed chwila cala gre...bez kodow...

...

No to gratuluje Lukk wytrwałości, podobnie jak innym którzy mają cierpliwość do tej gry. Próbowałem tym sposobem, ale albo beczki i tak wybuchały i podrzucało mi tył samochodu, albo zdążyłem wystrzelać dwa magazynki i ciężarówa zmieniała pas ruchu albo skręcała w inną uliczkę. A jak już ktoś pisał dogonić cieżarówkę wypełnioną tysiącem beczek siedząc w sportowym cabrio, to w tej grze nielada wyczyn. Dzięki za radę, ale to już nie aktualne. Dla mnie Driv3r jest już dosłownie i w przenośni "skończony". San Andreas przybywaj!!!

 

EDIT

Chcecie sie posmiac? Prosze bardzo.

 

Ruchome piaski?

Dołączona grafika

 

Bohater "bez cienia" wątpliwości.

Dołączona grafika

 

Po co pływać jak można chodzić?

Dołączona grafika

 

Lewitacja?

Dołączona grafika

 

Being747? Nie! Ciężarówka!

Dołączona grafika

 

No i co z tego, że wybuchł?

Dołączona grafika

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziki. GRA I TAK MA BYĆ STABILNA,wiadomo. Ale posluchajcie. NA drzewkach mi migają czarne teksturki i na budynkach. I to jest u innych też i występuje zawsze, regularnie wiem.

Jednak któegos razu gram i nagle miałem poziome pasy na ludziach i budynkach i pozniej zniknęło(po samym restarcie tylko planszy). CZyli to było nieregularnie. I czego tu sie doszukiwać? Wina już k graficznej czy się żle plansza wczytała?

 

czemu to mialem jeden raz? i juz nie mam

1345800[/snapback]

ty masz 9 latek czy jestes niedorozwiniety????

gościu zmień płyte bo sie żygać chce juz chyba 5 czy 6 raz pierd0lisz 0 tych jeba....

migających paskach co je tylko raz mialeś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wisielec:

 

hahaha wiedzialem to ty jestes sew999 z www.frazpc.pl http://www.frazpc.pl/b/103205 im widze ze tez zawracasz cztery litery swoimi idiotycznymi postami, takich ludzi sie odrazu banowac powinno, albo jak Kevin Mitnick zakaz zblizania sie do kompa z netem!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

PS odpisz mi koniecznie bo tu z kumplami niezłą polewke z ciebie mamy (zresztą podobnie jak uzytkownicy forów których raczysz takimi postami.)

a jak mi sie nie spodoba to co napiszesz to wkleje linki do tych sławnych postow z frazpc.pl, wtedy dopiero bedzie ubaw na calego!!!

Edytowane przez v1ru5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogiel ---> Przy tym ostatnim screenie a zwłaszcza przy podpisie nakryłem się kolanami ze śmiechu :). A na tym trzecim od końca czy to przypadkiem nie jest Tommy Vercetti z GTA:VC?

1346554[/snapback]

Tak, to jest podtekst to GTA:VC. Ten typ w grze nazywa się Timmy Vermicelli i zauważ, że ma na rękach takie dmuchane dżingle które pomagają dzieciom pływać bo przecież Tommy z GTA nie umiał pływać. Jest 10 takich typów poukrywanych w każdym mieście. Jak ich znajdziesz i zabijesz to otwierają sie jakieś dodatkowe rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh to i ja się wypowiem..... grałem w to juz jakiś czas temu... na PS2.... no i dobijało mnie sterowanie i płynność.. .hmm a raczej jej brak....

 

 

Dziś z nadzieją włączyłem to coś na PC... no i jeszcze lepiej.... nie wiem czy to tylko moje wrażenie ale na PC jest więcej bugów... :/ ... płynność na moim PC jest gorsza niż na PS2.... sterowanie nadal do dooopyyyy....

 

Ehhh szkoda... zapowiadał się naprawde fajny tytuł.... ..

 

Teraz czekać na GTA:SA na PC... ide pogiercować w GT4... na pożyczonym Pleju....

 

pozdrawiam... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

W starsze częsci Drivera grałem na PS, szczerze powiem że nawet nieźle się grało. Ale z tych screenów wynika że ta część Drivera to jest kicha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

witam kiedy ma  wyjsc  demo  driv3ra ???

1347317[/snapback]

Hehe, dobre pytanie.

A tak wogóle to już jest pełna wersja Drivera i nie trzeba grać w demo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dobre pytanie.

A tak wogóle to już jest pełna wersja Drivera i nie trzeba grać w demo

1347408[/snapback]

nie każdy jest piratem jak ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...