Skocz do zawartości
Milo

Driv3r

Rekomendowane odpowiedzi

R.i.P. > hehe, obejrzalem. Faktycznie babole jak zloto:) ale coz, chyba juz ochlonelismy, trzeba przyjac drivera takiego jakim go dostalismy.Dalem mu druga szanse i mysle ze nadrabia jednak grywalnoscia. Co mnie teraz z lekka wnerwia to poziom trudnosci ale moze juz za stary jestem na takie gierki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

moze nie screen a kawalek akcji ktora nagralem sobie jeszcze jak mialem zainstalowana gre, zwroccie uwage na cienie bohatera na wodzie i na tego zabitego gline  :lol:  :lol:  MEGA LOL

1353319[/snapback]

w tej grze musi być naprawde grafika znakomita :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie ma driv3r wymagania ???

czy mi pójdzie ???

i czy jest już na kompa ,bo ja sie nie zagłębiałem w drivera 3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o podpowiedz. NIe umiem zabic Tico. Jade po plazy motorem potem przez miasto i mi stale ucieka. Czy nalezy wykorzystac stojacy kolo plazy motorowki? (dosc ciezko do nich wsiasc gdy zostaje potracany przez samochody). Jak skonczyliscie ta plansze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

jakie ma driv3r wymagania ???

czy mi pójdzie ???

i czy jest już na kompa ,bo ja sie nie zagłębiałem w drivera 3 :P

1355640[/snapback]

Przeglądnij cały ten temat to się dowiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie następnego patcha do tej zbugowanej gry:)

 

http://www.worthdownloading.com/download.php?gid=363&id=3952

 

kucyk obejrzałem dzieło twojego brata hehehe

najlepsza jest ta gościówa co ucieka w kierunku morza, a jak płynie

pały też są dobre :D

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi driv3r sie przycina i nie wiem tak dokonca dlaczego bo kompa jeszcze nie mam takiego zlego: celeron 1.7, radeon 9000 64 mb/bit, 256 mb ram. wydaje mi sie ze powinno to go uciagnac. co wedlug was powinienem wymienic ??  :huh:

1356252[/snapback]

Po pierwsze dorzucic jeszcze przynajmniej 256MB ramu, po drugie procesor na jakis P4, a po trzecie grafike. Czyli w skrocie wszystko powinienes wymienic zeby sobie komfortowo pograc w DRIV3RA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk> hehe, najlepszy motyw jest po wybuchu radiowozu :)

1356423[/snapback]

Heh, myśle, że motyw wsiadania na motocykl w wodzie jest nie do przebicia :D

Co do gościówy to popłynąłem za nią i utoneła :mur: :D

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a zainstalowal ktos z was ktoregos z tych dwóch patchy ? i czy dzialaja. Mam poprawnie zainstalowanego Driv3ra i przy próbie patchowania mam : ' Cannot locate DRIV3R (America) , RETAIL , on your computer '

Plizzz , help :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atari has released a new patch for DRIV3R, the newest installment of the series developed by Reflections Interactive, fixing various gameplay, graphics and sound issues (check full story for changelog). In DRIV3R you plays once again as Tanner, a jaw breaking, no-holds-barred undercover cop who does whatever it takes to bring the bad guys down. Tanner, alongside his longtime partner, Tobias Jones, must infiltrate a global car theft ring in tire squealing chases and fierce on-foot firefights while tailing gangsters, chasing witnesses, stealing cars and unloading massive clips of ammo to bring the criminals to justice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle, ze autorzy gry specjalnie wypuscili taka zabugowana gre, zeby duzo sie o niej gadalo np. jak ten temat, gdyby to nie byl driver3 to pewnie o tej grze bysmy juz dawno zapomnieli, ale mamy w swiadomosci ze jest to d3 i trzeba w to grac. Moze po zaaplikowaniu pacza (27mb, brzmi groznie) znikna te wszystkie lole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle, ze autorzy gry specjalnie wypuscili taka zabugowana gre, zeby duzo sie o niej gadalo np. jak ten temat, gdyby to nie byl driver3 to pewnie o tej grze bysmy juz dawno zapomnieli, ale mamy w swiadomosci ze jest to d3 i trzeba w to grac. Moze po zaaplikowaniu pacza (27mb, brzmi groznie) znikna te wszystkie lole.

1356633[/snapback]

wierzysz w bajki <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myslalem kucyk ze Ty sie juz dawno pozbyles gierki :) policja z tego filmiku roXuje rullezZZ. meF!

 

edit:

bede sobie go puszczal jak bede mial głóFniany humor :lol: MEGA LOL!

Edytowane przez R.i.P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po akcji "Wreck Tico place" jest strzelanina w barze, po wyjsciu z baru nie moge wsiasc do auta, Lomaz odjezdza i jest failed. Co tam trzeba zrobic?

1356266[/snapback]

Musisz ostrzelac bar - czytaj strzelac w butelki, szklanki tudziez ozdobne wywieszki i zrobic to w dosc krotkim czasie. Najlatwiej jest zabic tego goscia stojacego kolo sciany, ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> jego bron i spokojnie demolowac zabijajac w miedzyczasie 3 typow;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalowal sie sporo i zajmowal duzo pamieci..w koncu sie wgral ale ja zmian nie widze.Nadal mozesz walnac ciezarowka w slupek i stoisz,nadal z blokow "machaja" czarne kwadraty,nadal po wodzie cos "plywa"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...