Skocz do zawartości
Milo

Driv3r

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał_misiek

Może ktoś napisze co jest fajnego w tej grze, bo jak dotąd to wszyscy narzekają :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisze co jest fajnego w tej grze, bo jak dotąd to wszyscy narzekają :lol:

1357201[/snapback]

Na życzenie:

- Nikt nie ma obowiązku jej kupować

- Po usunięciu - przybywa GB wolnego dysku

- Możesz ją sprzedać na Allegro

 

Ma ktoś jeszcze inne pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do was ludzie. Moglby ktos mi jakoś wyslac (kto ma) , profil , gdzie jest ta misja , z tym samochodem co wyrzuca beczki. Zalezy mi dlatego , bo chce ją powtórnie przejść , aby coś sprawdzić. JAk ktoś ma i moglby wyslac , to dziekuje. A juz nie moge do tej misji powrócić, dlatego bo zapisałem dalej gre, przez pomyłke.

Zagadajcie cos , jak ma ktoś.

sew333@tlen.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem ze tekstury na budynkach sie chrzania. Po zaaplikowaniu tego 1 patcha nie zauwazylem zadnej zmiany :lol: Jeszcze raz z ciezkim zaem musze napisac ze gra dla mnie jestem 1 wielkim niewypalem. jedyne co mi pozostala to czekac na GTA: SA i kaske za ktora bede mogl kupic ta gierke ,bo to zakup obowiazkowy w tym roku :)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może przestaniesz pisać WRESZCIE takie debilne posty ?

1357308[/snapback]

Popieram :!: Kolega Michał_Misiek powinien dostać cosik na przemyślenie bo jego texty dają często do myślenia :mur:

 

Ps. co do samej gry to już na początku się zraziłem i nie tykałem dalej. Jedyną frajdą jest walenie na czołówke z kimś jadącym z naprzeciwka. Gre odinstalowałem po 40 min obcowania z nią. Miałem instalniętego patcha 1.1 ale niezdążyłem looknąć na 1.2 a widze że objentościowo jest chyba 10 razy większy więc może już cosik wniesie. Gre bym ocenim (nie obiektywnie) tak koło 2 no może 3/10. Nie obiektywnie bo nie przeszedłem daleko w misjach bo poprostu mnie odrzucała ta gra. Niestety pozostało nam jedynie wyczekiwać SA, czyli jeszcze jakiś 2 miesiączki ponad jak się nic nie obsunie :D

Edytowane przez Laik2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram :!: Kolega Michał_Misiek powinien dostać cosik na przemyślenie bo jego texty dają często do myślenia  :mur:

1357947[/snapback]

OT: Jak widze to przez 3 dni go nie poczytacie... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ty wreszcie przestaniesz się mnie czepiać?

1357335[/snapback]

A może wreszcie zrozumiesz, że cochwilowe podbijanie tematów pseudo postami nie jest śmieszne ? Podbijasz tak już kilka tematów pisząc teksty typu - "napiszcie coś jeszcze o X", "Dajcie jeszcze coś smiesznego z X" itp...

 

Jeśli nie rozumiesz swojego błędu to nawet nie odpowiadaj na mojego posta. Dawno nie widziałem takiego typu wiadomości jakie są Twoje.

 

//Edit//

 

Mechl!k mnie wyprzedził :*

 

Się ma refleks to się wie... ;]

by mechl!k

Edytowane przez mechl!k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się cały czas zastanawiam czy kupić tą gre czy nie w sumie na alegro za 40 zl ją już można kupić , ludzie sięjej pozbywają więc to za dobrze o niej nie świadczy , z postów które czytam tesh niezbyt ciekawie sięzapowiada. Pewnie poczekam jeszcze z miesiąc może patch jakiś lepszy wrzucą ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się cały czas zastanawiam czy kupić tą gre czy nie w sumie na alegro za 40 zl ją już można kupić , ludzie sięjej pozbywają więc to za dobrze o niej nie świadczy , z postów które czytam tesh niezbyt ciekawie sięzapowiada. Pewnie poczekam jeszcze z miesiąc może patch jakiś lepszy wrzucą ...

1358561[/snapback]

Nie kupuj... nie opłaca się, bo jest cienka... można pograć z nudów i poobijać troche samochód. Edytowane przez PUNISHER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 40 złoty warto moim zdaniem. Jestem teraz w nicei i gra sie ze tak powiem rozkreca. Coraz ciekawsze i dobrze przemyslane sa kolejne misje. Warto sie pobawic ustawieniami sterowania bo te domyslne sa dla alienow, ktorzy maja 16 palcow. Im dluzej gram tym bardziej mi sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie

1) jak demko, to bedzie krotkie i sie zniechecisz. imho Driv3r robi sie "zjadliwy" dopiero po kilku misjach - musisz sie wczuc

 

2) za duzo zajmuje, jak na tak slaba gre

 

3) lepiej isc na rower, niz grac w ta gre :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtf driv3r zjadliwy po kilku misjach :D ? Co wyście ćpali :D ? Ja też chce ! :D

 

Przecież te misje są tak niedorobione, że zegarek się w kieszeni otwiera :> Czasem nawet widać, że występowanie pojazdów jest oskryptowane :> Ta gra ssie całą parą i nie warta jest nawet dwóch złotych, lepiej oddać biednemu ;0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W freeride'a owszem da się grać, ale co tam można robić ? Poszukać 10 ukrytych postaci + 3 ukryte wozy i tyle... Nie powiem by rozwalanie aut i robienie totalnej demolki sprawiało fun taki jak za czasów gta :/ Gdyby pościgi policyjne były bardziej dopracowane to już wielki + gry, ale tu co mamy ? Śmiech na sali...

 

Dla mnie ta gra nie wyszła, ona nie istnieje... :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam na jakiegos 1.5 gigowego patcha, dopiero moze sobie pogram. Srodze sie na grze zawiodłem. Mieli prawie rok na konwersje na pc i praktycznie palcem nie kiwneli. Nie wiem czy poprostu tak sobie olali sprawe czy nawet nie zdają sobie sprawy co uczynili. Mam kolege ktorego gra wciagnela jak malo ktora i twierdzi ze mimo wszystko warto w nią zagrać. Mnie ona poprostu odpycha ze względu na liczbe bugów i te konsolowe naleciałości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1360608[/snapback]

Nie obchodzi mnie co piszecie ;]

 

Sciagam demo i pogram.

 

----

 

nie macie innego linka :> tu idzie mi 6kB/s ;]

Edytowane przez Poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezu.. jak to sie po oporze sciaga.. dapem dzieki bogu idzie po te marne 120 kb :) za 2 h bede mial :) i zobacze czy moj sprzet to udzwignie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka

 

ściagam to demko z zawrotną prędkością 12 KB/s :)

 

W końcu zagram zgodnie z prawem ,bez piractwa w pełni legalnie

Piracto jest złe !!

ale płacenie za tego typu niedorobione pełne błędów gry jest jeszcze gorsze ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...