Skocz do zawartości
Milo

Driv3r

Rekomendowane odpowiedzi

M4TEUSZ

 

Chłopie gdzieś ty sie chował ????

Że ty oceniasz płynnoś tej gry w rozdziałce 1024x768 w MAX detalach ! ! ?

na sprzęcie twojej klasy ????? no chyba że dla ciebie płynność

to 20-25 FPS podczas duzej akci 15 FPS

 

życzę powodzenia w nauce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie 1024x768 32bit + full opcja i jest lux :)

 

 

______________________________________

 

 

tylko nie moge patch#2 zainstalować :mur:

jest jakaś wersja ogólna pod wszystkie wersje ???

mam europejską i amerykańską wersja patcha i nie chcą się zainstalować :(

a podobno ten patch#2 dużo poprawia grę

 

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M4TEUSZ

Że ty  oceniasz  płynnoś tej gry  w rozdziałce  1024x768 w MAX detalach  ! ! ?

na sprzęcie  twojej klasy ?????  no chyba że dla ciebie płynność

to 20-25 FPS  podczas  duzej akci  15 FPS

Fraps najmniej pokazał 23FPS tyle że całego miasta nie zwiedziłem, może są miejsca gdzie bardziej przycina. Oczywiście mowa tu cały czas o wyłączonym anty-aliasingu, więc całkiem max detale to nie były, po jego włączeniu mam slide-schow.

 

życzę powodzenia w nauce icon_smile3.gif

dziękuję, nie narzekam już trzech literek przed nazwiskiem się dorobiłem a kolejne w drodze :D

 

Parę screenów

Dołączona grafika

jedziemy! tak rozmazanych tekstur i beznadziejnego filtrowania od bardzo dawna nie widziałem, w niektórych momentach gra wygląda gorzej niż Driver tyle że shotów poskąpiłem, bo by się chyba monitor wam od takiego paskudztwa zepsuł i to coś wymaga dx 9.0c !!!.

 

Dołączona grafika

mniej FPS'ów już nie było

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ta grafika to poracha albo ja nie umiem tej gry skonfigurowac :/ wszystko na max ustawione, rozdzielczosc 1024, AAx2 wlaczone z poziomu sterow, niby frame rate spokojnie ponad 40 wiec jako taka plynnosc jest. Same tektury to poracha na maksa, bledy w grze typu bezcieniowiec z cieniem gnata czy samochody wjezdzajace w sciany :| jak sie patrzylo na screeny to miodzio a tutaj szkoda gadac :(

 

Oprawa graficzna jest zenujaca. Jedyne co ratuje to filmiki te sa zrobione naprawde z klasa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie 1024x768 32bit + full opcja i jest lux :)

______________________________________

kurde 3 Gigaherza, 1GB ramu na dualu i wypas grafa, dziwne jakby nie chodzilo,

 

niestey niektorzy maj tez wypass sprzed ale spzre ok roku, dwóch lat

myslem ze na moim 1.6@2.4 512 ramu na dulanu i TI 4200 gra bedze jako tako chodizlo a tu [gluteus maximus], sery najowsze i 9.0c tez mam.

BTW zobacz jak zawansowan gra jest HF2 w kotrym miale sednio 40fps, ty max co mam to 15ech.

do bani, grafika zraszta tez, psx suxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może małe porównanko:

Dołączona grafika

Stary DRIVER z 1999r.

Wymagania:

- P200

- Win 95/98

- 32MB RAM

- 188MB HDD

- k. graf. 3D współpracująca z D3d lub 3dfx Glide

- k. dźwiękowa kompatybilna z Direct Sound

 

Dołączona grafika

Nowy DRIV3R z 2005 (screen by Kaeres, całe szczęście własnej kopii gry nie mam)

Wymagania?:

-Pentium 1 Ghz

-Pamięć RAM: 256 MB RAM

-Karta graficzna: Nvidia Geforce 4 64 MB

 

Rozsądne wymagania sprzętowe(by gry-online):

Pentium 4 1.5 GHz, 512MB RAM, karta grafiki 64MB (GeForce 3 lub lepsza), 5.5 GB HDD.

 

Różnica pomiędzy obiema grami to aż prawie SZEŚĆ lat historii gier, a wyglądają cholernie podobnie, czy twórcy gry są ślepii? :mur:

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam SP2 i jest wszystko dobrze

 

 

 

________________________________

 

ma ktoś kody do tej gry (do wersji PC) ??? ??? ???

 

 

 

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@M4TEUSZ

 

W pierwszej chwili sadzilem, ze screen nr 2 to tez z driver'a 1...

 

Matko jedyna, czy to TEN SAM engine?

 

Juz tu nie zagladam, szkoda czasu by nawet o tym potworku czytac.

 

;]

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam problem. OTOZ co jakis czas, migają mi w grze , na calym ekranie czarne paski. NIe wiem czego to wina. NIE zawsze to sie dzieje. POmaga restart planszy. W powietrzu sobie mogą mignąć, no wszędzie. NIeregularnie to jest. I jak mowilem wczesniej, pomaga restart planszy. ALe pozniej znowu to moze byc, lecz nie musi.

 

Sprzed: ATHLON 1800+, 512 RAM, nowe catalysty, RADEON 9600XT, nie krecony sprzet

 

 

Mam screeny: Prosze sie przyjrzec

http://img203.exs.cx/my.php?loc=img203ℑ=10qg.jpg

http://img237.exs.cx/my.php?loc=img237ℑ=28hb.jpg

http://img113.exs.cx/my.php?loc=img113ℑ=3a2oe.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam problem. OTOZ co jakis czas, migają mi w grze , na calym ekranie czarne paski. NIe wiem czego to wina. NIE zawsze to sie dzieje. POmaga restart planszy. W powietrzu sobie mogą mignąć, no wszędzie. NIeregularnie to jest. I jak mowilem wczesniej, pomaga restart planszy. ALe pozniej znowu to moze byc, lecz nie musi.

 

Sprzed: ATHLON 1800+, 512 RAM, nowe catalysty, RADEON 9600XT, nie krecony sprzet

Mam screeny: Prosze sie przyjrzec

1370942[/snapback]

zrobi mu ktoś cos czy mam go osobiscie uspokoić[nie iwem jak;] ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jedno pytanie: Czego wy się najlepszego spodziewaliście po grze która jest portem z plejaka2 (który ma 4MB ramu na tekstury.. porażka) i dodatkowo nawet w swojej najlepszej wersji na XBOXa dosłała średnio ocenę 6!!!!!!!!!!!!! 6 NA 10!!!! To gra zaledwie przyzwoita była, przeciętniak taki!!!! Na Pc po słabej konwersji dostała 5 na 10 więc nie rozumiem zdziwienia??!! Po prostu słabiutka i tyle... nie zależnie od ustawień i configów :( sorry no bonus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ze po 6 latach bedzie chociaz lepsza grafa od poprzedniczki ?

Ze nie da sie tak spartolic konwersji, ze grywalnosc pozostanie chociaz na poziomie jedynki, ze w koncu producentci nie poleca sobie prosto w oczy w wielkiego, smierdzacego ch*** !

Tego sie spodzewalismy po tym niedoszlym samokonorowanym przez producentow hicie i po jak sie okazalo niezle spreparowanych screenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz z innej beczki.Śledzę temat od początku, grę mam już jakiś czas i pogrywam czasami i to z przyjemnością a nawet zacięciem i ciekawością co dalej się wydarzy.W temacie można tylko zjebki tej gry przeczytać a ja mam zamiar "wytknąć" jej plusy

-lubiani przeze mnie aktorzy podkładają głosy

-bardzo fajne filmiki

-dobra oprawa muzyczna, szczególnie podoba mi się muzyka podczas pościgów

-driver'owy model jazdy

-model zniszczeń

-ładne shader'ki na karoserii aut

-możliwość edytowania powtórek

-trill camera

-widoczki jakie możemy podziwiać podczas wschodu lub zachodu słońca

-duże miasta

-pościgi, pościgi i jeszcze raz pościgi

-no i mile mnie zaskoczyło zgrabne streszczenie z dotychczasowych wydarzeń w grze

Na razie tyle.

Myślę, że wielbiciele serii wydobędą z gry wszystko to, co najlepsze i będą się bawić pomimo jej "ułomności".

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz z innej beczki.Śledzę temat od początku, grę mam już jakiś czas i pogrywam czasami i to z przyjemnością a nawet zacięciem i ciekawością co dalej się wydarzy.W temacie można tylko zjebki tej gry przeczytać a ja mam zamiar "wytknąć" jej plusy

-lubiani przeze mnie aktorzy podkładają głosy

-bardzo fajne filmiki

-dobra oprawa muzyczna, szczególnie podoba mi się muzyka podczas pościgów

-driver'owy model jazdy

-model zniszczeń

-ładne shader'ki na karoserii aut

-możliwość edytowania powtórek

-trill camera

-widoczki jakie możemy podziwiać podczas wschodu lub zachodu słońca

-duże miasta

-pościgi, pościgi i jeszcze raz pościgi

-no i mile mnie zaskoczyło zgrabne streszczenie z dotychczasowych wydarzeń w grze

Narazie tyle.

Myślę, że wielbiciele serii wydobędą z gry wszystko to, co najlepsze i będą się bawić pomimo jej "ułomności".

1372258[/snapback]

Wybacz, ale ja te wszystkie plusy ktore wymieniles zamienilbym na jeden: GRYWALNOŚĆ, ktorej niestety brakuje tej grze i przez to ja dyskwalifikuje :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ta gra to kleska :cry: On naprawde wyglada gorzej niz driver zwykly. instaluje dzis odpalam wszystkie detale na max i totalna porazka :mur: :mur: grafda gorsza niz w gierkach sprzed 2 lat :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....

-model zniszczeń

-ładne shader'ki na karoserii aut

-widoczki jakie możemy podziwiać podczas wschodu lub zachodu słońca

-pościgi, pościgi i jeszcze raz pościgi

.....

1372258[/snapback]

ahahah kon by sie usmiał;

- model zniszczen jest badziewiasty, strasznie sie na nim zawiodlem bo na trailerach wygladał ok, porównywalbym go z modelem z carmageddona 1;

samochod ma pare predefiniowanych poziomów pogięcia blachy thats all. Czasami sie i to nawet pierniczy; stukne samochód z przodu a uszkodzenia są z tyłu pojazdu. Najsmieszniej sie samochody rozpadają po eksplozji zwłaszcza ciezarowki, nie wiem co za idiota takie cos wymyslił

- ja tam zadnych shaderow nie widze, w niektorych grach na grafie bez Pixel Shadera ładniej to wygląda, porównaj sobie z innymi samochodówkami np. toca2 i sie zastanów co piszesz.

- widoczki są tak samo denne jak grafika w grze bez roznicy czy to wschod czy zachod slonca

- poscigi to mogly by byc dobre gdyby nie inteligencja przeciwnikow na poziomie płyty chodnikowej.

Edytowane przez v1ru5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz z innej beczki.Śledzę temat od początku, grę mam już jakiś czas i pogrywam czasami i to z przyjemnością a nawet zacięciem i ciekawością co dalej się wydarzy.W temacie można tylko zjebki tej gry przeczytać a ja mam zamiar "wytknąć" jej plusy

-lubiani przeze mnie aktorzy podkładają głosy

-bardzo fajne filmiki

-dobra oprawa muzyczna, szczególnie podoba mi się muzyka podczas pościgów

-driver'owy model jazdy

-model zniszczeń

-ładne shader'ki na karoserii aut

-możliwość edytowania powtórek

-trill camera

-widoczki jakie możemy podziwiać podczas wschodu lub zachodu słońca

-duże miasta

-pościgi, pościgi i jeszcze raz pościgi

-no i mile mnie zaskoczyło zgrabne streszczenie z dotychczasowych wydarzeń w grze

Na razie tyle.

Myślę, że wielbiciele serii wydobędą z gry wszystko to, co najlepsze i będą się bawić pomimo jej "ułomności".

1372258[/snapback]

 

Postaram sie omowic kazdy z tych elementow.

 

-Gdyby nie napisy wstepne to nawet nie wiedzialbym, ze jacys znani aktorzy uzyczali swoich glosow.

 

- co do filmikow to sie zgodze, ze sa fajne ale zabieraja pol gry bo same gre przechodza.

 

- na muzyke nie zwrocilem uwagi. Musi byc przecietna

 

- do driverowego modelu jazdy troche brakuje poniewaz samochod jest bardziej "nieprzewidywalny"

 

- model zniszczen na filmikach oraz screenach porazal szczegolowoscia. Teraz jest conajmniej smieszny.

 

- sa shadery w tej grze wogole ?

 

- w powtorki to sie nie bawilem nawet w driverze 1, a byly rownie slynne. Mysle, ze to nie one maja stanowic o swietnosci tej gry.

 

- trill camera. Nie ustosunkuje sie do tego.

 

- widoczki jakie mozemy widywac w tej grze to bitmapa ale przyznam, ze jest OK - ale na rok 2003 :)

 

- duze miasta ale jezdzi sie jakby w kartonowej klaustrofobicznej gmatwaninie uliczek. Jakos w jedynce te miasto bylo albo sprawialo wrazenie bardziej zyjacego.

 

- po pierwszym poscigu samochodem policyjnym wiedzialem, ze nie bedzie to najlepsza gra w poscigi. ale to moja opinia i nie jest obiektywna

 

- w sumie te streszczenia sa faktycznie swietnym pomyslem. czylem sie jakbym ogladal serial z lat 80-tych. na prawde w pozytywnym tego slowa znaczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedzaiałem, że rozpęta się burza :wub: .Czy można mieć swoje zdanie?Bo wynika z waszych wypowiedzi, że nie.Na pewno bardziej mi się ona podoba niż kilka gier nad którymi się ślinicie.Poza tym, nie wychwalam jej i nie piszę "kupujcie gierę bo jest mega wypassss, naprawdę No.1"tylko, po tylu słowach negatywnej krytyki pomyślałem, że napiszę co w moim przekonaniu jest w niej fajnego.

To tyle.

 

P.S. Co sądzicie o kolejnej produkcji atari pt."boiling point"?

 

Pozdrowionka, a dla niektórych:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś kod do odblokowania menu "cheats" w grze ??? ??? ???

 

 

albo kod na przejście misji

mencze się z jedną misją już dwa dni :mur:

 

troszek przegieli z tymi pościgami !!!

 

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...