Skocz do zawartości
Hadrys_23

I co dalej z Tortonem .....?? prosze pomurzcie

Rekomendowane odpowiedzi

trzy dni temu kupiłem pare nowych rzeczy do kompa . po pierwsze

Płyta -Epox 8RDA3E na + brakowało $

256 mb twinmos pc 3200 cl2,5 na 512 mała $

no i proc więc zastenawiałem się nad atlonem t-berd a Tortonem za waszą radą kupiłem tortona i co po powrocie do domu patrze a on ma zablokowamy mnorznik :evil: a ja chciałem miec koniecznie FSB 200(400) a na tym mnorzniku to raczej nie morzliwe i co najpierw chciałem oddac i wziąsc u nich bartona ale ani muwia rze bartony przynajmniej te u nich terz mają zablo. mnoz. wiec się troche w kur_w powiedzialem sobie trze go skręce i h_j i tak wczoraj zaczołem i skończyłem na tym co w podpisie stabilnie . teraz mam FSB166 ale czy warto go naprzyklad bo mam morzliwocś wymienic na 1800+ tanterberd z odbl. mnorz. cz nie a moze go sprzedać albo nic nie robic kupc zasłke i dac FSB te 185 a nawet i by poszło mze 190 :?: 200 :?: :?: jak by był zasi bo 190 ruszylo ale się komp zrestartowal podejrzewam zasi pomuezci I dzięki jestem początkujący

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojjj stary dobrze ze przeprosiles za orty bo tego sie czytac nie da !!!

 

wklejaj posty do worda na przyszlosc bo dostaniesz bana od paranoika ;) (joke) :)

 

co do krecenia to mysle ze i tak osiagnales dobry wynik - nie zmienialbym na tego 1,8+ (tanterberda) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co brać tego 1800+ czy nie bo juz niewiem chyba ze sprzedam thortona i kupie (jeszcze niewiem skąd thortona z odblokowanym mnorznikiem lub zdoęde $ na bartona) :?: :roll: :?: A tak wogole co mi powiecie o tej pycie co kupilem "patrz podpis" i tak nie miąem wyjsicia bo juz przytym przekroczem to co miaem wydac chciaem kupic 8RDAE ale mi odradzono i chba dobrze zastanawiaem się jeszcze nad soltekiem i msi wszystko w granicach 380 ale pies to juz jest i nie zmienie tylko ten proc ale i tak wynik zly chba nie jest wkońcu te 2312mgh to w aidzie ponad 3000+ a w 3damarku mam co chcialem czyli 10000. A co do tego proca to moge się z kumplem wymienic on i tak nie może fsb 400 bo ma msi kt3v więc jemu to pasuje ale chba najpierw wezimiemy się tak na prube zobacze co i jak to wtedy zdacyduje bo juz sam niewim a jeszcze mnie czeka zasiacz bo ten natych ustawieniach zadobrze nie chdzi jaki polecacie tak do 270 góra 300 dzięki . MYŚLE ŻE ORTO. POPRAWIŁEM TROCHE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak woule Cz ktoś wie co to za firma wentylatora bo jak kupowaem tu co wyrzej to gosc w sklepie mi pleci sos takiego za 100 i wziowm " GLIADE TECH" 24 Gold Sailen brezer II ( niby pokryty 24 k zotem ) .CO prawda na tych ustawieniach co w podisie mialem max 45 stopni no moze 47 ale przy FSB 333 mam 39- 40 to chba dobrze co :?: :?: :?: :roll: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, wiem ze sie nie powinno wytykac ortografii, ale ja nie jestem w stanie tego po prostu przeczytac :(.

Jezeli masz z tym taki problem to proponuje pisac posty w Wordzie i potem przelatywac modulem korekty bledow ortograficznych.

 

A moja odpowiedz (na tyle na ile zrozumialem) - koluj procesor z odblokowanym mnoznikiem - tak jak ktos napisal powyzej - bez tego to jak bez nogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zablokowamy mnorznik

tym mnorzniku

zablo. mnoz

- oooo dobrze napisales

odbl. mnorz

- oooo a tu znow zle

muwia rze

terz

zasi pomuezci

:arrow: wyscig z czasem - tylko po co...

 

AHA sory za ortografie !! ale jestem w tym cięki

:arrow: czytaj: "tak sie zastanawialem gdzie by tu jeszcze blad zrobic, ale nic juz mi do glowy nie przychodzi"

 

 

No i po co cala ta błazenada :?:

Nie latwiej bylo napisac tego po polsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ciebie Hadrys_23 polubilem :D Serio :)

No wiec tak: sam nie jestem mistrzem ortografi, jestem cienki bolek ale twoje posty mnie rozwalily :D Topic miesiaca :D Serio jak sie czyta to ubaw niezly :D A teraz moje spostrzezenia :

- zjadzasz non-stop literke "y" w slowie "chyba"

- kilka razy napisales slowko "że" przez rz 8O

- zjadasz literke "ł" gdy ma ona wystapic pomiedzy literka u/a i e :o

 

Reszta przekreconych slow to hm.. pewnie szybko pisales i wiadomo. Kazdy z nas na forum robi literowke z winy klawiszy ;) Acha i olej polskie literki : ja olewam :D i wielu innych tez olewa :D

 

Co do pytania to hmm... jeszcze pracuje nad nim translator :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile sie orientuje pozostaje DRUT MOD!!! i mnoznik bedzie odblokowany..

Poza tym nie wiem czy nie lepiej sie wstrzymac z zamiana procka, i pobawic z tym. Koles na zablokowanym mnozniku, ustawil od razu FSB 200 i na 1,725 V full stabilna maszyna. Ale ma wode w obiegu wiec, raczej ten Glacial Tech nie dorowna. Aczkolwiek mozliwosci ma, bo to widac po tempkach.

 

Nic innego tylko PROBOWAC!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ta ortografia sie poprawie a co do v-moda to raczej odpada bo sie boje niemam kasy na nowy proc ale dzieki

a co do tego mojego wentylatora to poprostu nie wiedziałem co kupiłem powiedziałem tylko jak kupowałem zaby dał "dobry wentylator ' dał ten kosztowal mnie 95 zł i jestem zadowolony przy tych ustawieniach co w podpisie miałem max 47 stopni i 2340 obrmin jak bym mugł zwiększyc obroty to juz wogule by bylo dobrze .

ja sie moge wymienic mam ATHLONA 1700+ JIUHB

DLTC3 ładnie sie kręci ale ja na swojej plycie go nie wykozystuje wiec moge isc na układ  8)

musze pomyslec pogadac z bracholem moze jek bym na tym twoim wyciągną z 11*200 1,7V to moze byc jeszcze sie odezwe nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" GLIADE TECH" 24 Gold Sailen brezer II  - fajne podrobki wychodza albo ty sie rypnales w pisaniu

moze to jest 

"Glacial Tech" Golden Silent breze II ?

miałes racje pomyliłem się mam orginał dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...