Skocz do zawartości
Walker3d

Co wam przyniósł Św. Mikołaj

Rekomendowane odpowiedzi

a dostalem troszku inny prezent :D ,wczoraj caly dzien trulem staruszkowi zeby sie dolozyl do monitorka nowego ,a dzis rano tekst....."co ty znowu chcesz wladowac w ten swoj zlom i ile mnie to bedzie kosztowalo"  :lol:

Wiec _Vip_ widze ze masz podobnego ojca do mojego :) - ja dostalem maszynke do wlosow philipsa - i mikolaj splacil dlug u rodzicow za zjaranego proca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 zeta Dołączona grafika

 

i przy okazji że widziałem się z "dziadkiem mrozeeem" [wiecie ten od ciekłego azotu Dołączona grafika buhehehe...dżołk] to złożyłem zamówienie na "uderzenie główne" [czyt. 24grudnia Dołączona grafika ]

:lol: :lol: wymiekam normalnie :D :D :D "uderzenie głowne" :D :D

 

:arrow: A i podobno snieg ma padac dopiero na swieta :(:(:(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W szkole dostałem siekiegoś ludka-neandertalczyka z porcelany (chyba moja podobizna :P) & słodycze... (a ja kupiłem kumplowi maskę przeciw gazową :) ale miał chłopak atrakcje :P). A domowy przyniósł pachnidło str8 & słodycze. (niestety z łakomstwa chapnąłem to pierwsze ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W szkole dostałem siekiegoś ludka-neandertalczyka z porcelany (chyba moja podobizna :P) & słodycze... (a ja kupiłem kumplowi maskę przeciw gazową :) ale miał chłopak atrakcje :P). A domowy przyniósł pachnidło str8 & słodycze. (niestety z łakomstwa chapnąłem to pierwsze ;))

Ja uzywam tego czegos i stweirdzam po 2 flakoniku ze jest lepszy od kazdego adidasa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E to macie farta :(, prawie 15.00, biało się w mojej mieścinie zrobiło (i ciągle pada), a mikołaj zapomniał o mnie :(, lipa normalnie :(. Pewnie nic nie dostane a byłem grzeczny :(. Kurcze cieszcei się WY którzy dostaliście chociaż słodycze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebita opone i jej wymienianie w lejacym deszczu. Nie lubie grudnia ;)

:) he ja tez dzis kapcia zlapalem, kurfa cale lato przejezdizlem ladna pogoda byla na zmiane kola to nie kurfa w sniezyce musiala detka <span style="color:red;">[ciach!]</span>lnac grrrrrr

 

w dupe renifera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...